Jūs neprisijungęs
Aukštyn Diskusijos
Bendra informacija
El. pašto adresasinfo@atviras.lt
AdministratoriaiAdminas, Meisteris
Diskusijų versija2.29.6
Kalbos
Lithuanian (2.20.0), Vytautas Paltanavičius, update from 2.16.0
Statistikos
Naudotojai155
Temos1014
Žinutės7969
IT forumo taisyklės
Forume bendraujama Lietuviškai, naudojamas Lietuviškas raidynas. Jei dėl tam tikrų priežaščių negalite naudoti pilnavertės Lietuviškos abėcėlės, galite rašyti be nosinių/varnelių. Išsidirbinėjimai, kai rašoma "shweplaj, crootaj" nebus pakenčiami. Kitų tautų kalba neuždrausta, jeigu tai citatos ir pan., o ne kas antras žodis tekste. Pastabas dėl netaisyklingos rašysenos siūskite autoriui AŽ (PM).

Temų pavadinimai turi būti prasmingi, atspindėti temos esmę. Nekurkit temų kaip: „PADĖKIT!“ „Plyyyyz, reikia pagalbos“.
Nenaudokit išsidirbinėjimų, papuošimų. Išsidirbinėjimo pavyzdžiai:
__--<<Prašau padėkit>>--__ arba !!!---Pažiūrėk čia---!!!

Nepaisant to, kad čia yra IT forumas, bendrauti galima bet kokia tema, "Naujienos, nuomonės" kaip tik ir skirta temoms apie viską.

Nenaudojami necenzūriniai išsireiškimai, arba jie cenzūruojami. Galite vartoti rupūs-miltai, jeigu nesiekiama įžeisti kitų dalyvių. Piktybiškai vartojant rusiškus keiksmus pagarbos sau nekeliam. Santykių aiškinimasis -- tam neskirtose temose ir necenzūriniais išsireiškimais yra nepadorus elgesys, galima tai daryti -- asmeninėmis žinutėmis.

Už „piramidės verslo“ skelbimus, bei nuorodas į kenksmingą kodą neperspėjus vartotojas bus blokuojamas.

Jeigu žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus.
Forum Software

Powered by mwForum © 1999-2015 Markus Wichitill

This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version.

This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.

Perl MariaDB Apache