Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Mp3 grotuvėlis Iriver T10 1GB
- Meisteris Data 2007-02-27 20:42 Redaguota: 2007-02-27 21:26
Praeitą penktadienį įsigyjau šį grotuvėlį. Manau, jau galiu pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais.
Pirmiausia maloniai nustebino pakuotės tūrinys:
* Pats grotuvas
* Ausinės
* Duracel AA baterija
* Iriver dirželis skirtas pasikabinti grotuvą ant kaklo
* Na ir žinoma visokios knygutės bei cd
Grotuvas nėra labai miniatiūrinis, kadangi jis naudoja AA tipo baterijas, tačiau tai turi ir privalumu pvz.: patogu laikyti rankoje, nepasimeta kišenėje.
Labai džiugina ilgas baterijos veikimo laikas, su viena AA baterija iki 50-55 valandų ištiso grojimo. Grotuvas palaiko mp3, ogg, wma, drm ir krūvą kitų muzikinių formatų. Taip pat turi spalvotą ekranėlį, kuris yra ganėtinai informatyvus. Tiesa ausinės tokiam grotuvui galėtų būti ir kokybiškesnės, nes esamos nėra labai patogios bei yra pagamintos iš nelabai kokybiškos plastmasės, tačiau garsa atkuria gan neblogai. Šiaip ar taip naujos geros ausinės būtų nebloga investicija prie šio grotuvėlio, nes pats grotuvėlis garsą atkuria labai gerai, jį netgi negėda jungti prie rimtesnės aparatūros, bandžiau klausytis pajungęs prie NAD-304+S-90, bei Pioneer+Tannoy (tikslių modelių daba nepamenu). Klausant aukščiausios Q10 kokybės muzikos ogg formatu grotuvas groja labai maloniai išlaikomas detalumas, švelnūs aukštieji dažniai bei gilus bosas, manau melomanas mėgėjas tokiu grotuvu būtų visai patenkintas. Taip pat yra galimybė reguliuotis EQ rankiniu būdu arba pasirinkti iš pop, jazz, rock, bei daug daug kitų gatavų nustatymų, taip pat yra SRS erdvinio garso pribumbasas kurio aš asmeniškai nenaudoju :)
Grotuvėlis techniškai labai puikus, gerai surinktas. Paėmes į rankas jauti, kad laikai daigtą o ne kažkokį nekokybišką žaisliuką kaip pvz creative zen. Tačiau turi šis daigtas ir nelabai gerų bruožų, europoje bei amerikoje jis pardavinėjamas kaip MTP (Microsoft Transfer Protocol) standarto devaisas, todėl dainas į jį įkelti galima tik panaudojant Windows Media Player 10 ar naujesnį grotuvą, Mac OS X, bei Linux vartotojai paliekami už borto... Tačiau situacija nėra visiškai beviltiška, kadandi galima passinaudoti iriver firmware atnaujinimo programa ir paversti jį UMS (Usb Mass Storage) devaisu, kas leidžia grotuvą naudoti tiesiog kaip usb raktą. Bet man paversti į UMS nepavyko, todėl sutelkiau dėmesį į open source sprendimus ir atradau, kad Mac OS X vartotojai dainoms bei failams įkelti/iškelti gali naudoti XNJB o linux vartotojai tą patį gali padaryti pasinaudodami gPhoto programėle. Eilinį kartą Galime dėkoti dėdei biliui už gerus nepatogumus ir džiaugtis tuom, kad MTP išgauna didesnius siuntimo greičius, na nežinau kaip UMS grotuvai, bet maniškis MTP failus priimti gali ±20 Mbps greičiu.
Išvada: už mažiau nei 300lt, tai labai geras kaina/kokybė derinys. Lyginant su Apple ipod shuffle, Iriver T10 už tuos pačius pinigus duoda gerokai daugiau.
P.S.
Nuotraukom pasidalinsiu vos tik gavęs foto aparatą
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-03-25 20:05 Redaguota: 2007-12-26 17:36
Kaip ir buvo žadėta, keletas foto
Pagrindinė - akeliukas Data 2007-12-26 17:25
Nu aisku jau praejo nemazai laiko, bet tiktais keista, kad niekur tokio nerandu. O jau buvau labai susigundes pirkt.
Pagrindinė Meisteris Data 2007-12-26 17:35
Nežinau, kaip dabar, bet, kai aš jį pirkau, man pavyko užsisakyti omgemoje (užtruko nemažai laiko, bet gavau), taip pat fortakas ir fis kompiuteriai sakėsi galį gauti, bet už kiek didesnę kainą...
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Mp3 grotuvėlis Iriver T10 1GB

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill