Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / eFormFiller (arba mokesčių deklaravimas) linukse
- s2 Data 2007-04-05 17:33 Redaguota: 2007-04-05 17:37
va, parašiau šiokį tokį (ilgą) KaipTai dokumentėlį:

http://appdb.winehq.org/appview.php?iVersionId=4816

gal kam pravers.
Pagrindinė - voverius Data 2007-05-22 01:50
o kodel prirasas: lietuvaiciai, komentuokite angliskai? bene kas blogai bus, jei liet?
Pagrindinė - s2 Data 2007-05-28 15:57
teip skaldoma vartotojų bendruomenė.
galbūt kontrargumentuosi, kad tik lietuviai naudojasi, bet ne: prieš kelis mėnesiu ir vienam rusui padėjau su eFF paleidimu.  mat parašė man laišką.  beje, anglų kalba ;)
Pagrindinė - voverius Data 2007-07-13 20:28
nu neskiesk nesąmonių. kas parašys lietuviškai, tu suprasi. kas bus nelietuvis, tam nebūtina. o jei norės suprasti, parašys angliškai. Tu diskriminuoji savo tautiečius vien dėl jų kalbos, reikalaudamas puslapyje rašyti tik angliškai...
Pagrindinė s2 Data 2007-08-05 12:33 Redaguota: 2007-08-05 12:37
tai ne nesąmonė, kaip tu sakai, o prioritetų (požiūrio) skirtumai. 

> kas bus nelietuvis, tam nebūtina.


kodėl?  tu kątik apribojai dalies žmonių teises.  mane užknisa, pvz., kai angliškame puslapyje tenka skaityt ispaniškas litanijas apie mane dominantį dalyką.  ir ateity tokį puslapį ignoruoju.  taigi, bendruomenės vientisumas skaldomas.

aš pats manau esąs šioks toks nacionalistas, ir visad apsibrėžiu teritoriją, kur ginu lietuviškumą.  pirma, tas puslapis (DB įrašas) nėra Lietuvos Respublikos nuosavybė; antra, aš dar nieko nereikalavau (o tik prašiau;).
Pagrindinė Bumbulas Data 2007-08-15 11:14
Pagal visus nurodymus, pagaminau skriptuką Debian sistemai. Na tiksliau tik paeiliui surašiau komandas. Gal kas nors galėtų pabandyti. Tiesa, jis parsiunčia wine išeities tekstus ir jį sukompiliuoja, taip kad gali užtrukti.

Skriptas: http://atviras.lt/mwf/attach/92/3392/ef.sh
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / eFormFiller (arba mokesčių deklaravimas) linukse

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill