Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / (U)buntu atnaujinimai be interneto ryšio
- Valdas Data 2007-04-15 00:29
Išnaršiau keletą interneto svetainių, ieškodamas, kaip atnaujinti ir pagerinti (upgrade) sistemą, neturint interneto (arba jei jis labai labai ribotas). Visur tik ir rašo, kad jis reikalingas...
Gal kam teko tai patirti (ne vien savo reikmėms, tskant :)) Man, pvz., reikia sulietuvinti OpenOffice, Gnome, ir kitas Edubuntu esančias programas. Taip pat - įdiegti kitas, iš main restricted universe multiverse repozitorijų.  Kompiuteris, kuriame tai reikia atlikti, interneto neturi.
Kaip tai padaryti kitaip? Aš internetą turiu puikų, tad man iš bet kur parsisųsti bet ką nėra jokio vargo.
Gal tinka šis variantas (žr. žemiau, paimta iš čia)?


Lauksiu bet kokių patarimų.              Arba pasirinksiu blogiausią atvejį :( ...
Pagrindinė - Virginijus Data 2007-04-15 11:16

>Visur tik ir rašo, kad jis reikalingas...


geriausias varijantas nusinešti kompą ten kur yra internetas.
aišku galima ir iš cd/dvd su sąlyga, kad jame bus visi depai.
depus galima pasižiūreti per synaptic>paketas>paketo aprašymas(savybės). Tada juos parsisiuntus įsirašyti, jeigu tų paketų nebus najame cd/dvd.
vienaip ar kitaip internetas reikalingas. Taigi siūlau nesukt galvos ir gabentis pc prie kokio laiduko ;)
Viską sutvarkyti per pusvalandį, ir tai bus greičiausias ir lengviausias varijantas.
Pagrindinė Valdas Data 2007-04-16 22:07
Ačiū, aš taip ir maniau, kad teks naudoti blogesnį variantą :(
Pagrindinė - Bumbulas Data 2007-04-15 22:42 Redaguota: 2007-04-17 00:20
<Čia> įdomus sprendimas.
Pagrindinė Valdas Data 2007-04-17 23:17
Taip, tačiau ten irgi reikalingas inerneto ryšys. O mano atveju tai netinka.
Nutarta: vešiu kompiuteriuką prie interneto :) Ir pasidarysiu OS atkūrimo diską (kitam lūžimo atvejui).
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / (U)buntu atnaujinimai be interneto ryšio

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill