Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Užstrigo Xfce4 langų valdymas
- babytux Data 2012-10-13 13:17
Šiandien nutiko keistas dalykas su Xfce4. Paleidus bet kokią programą viskas buvo metama į kairę, neleido stumdyt langų, bei nebuvo sumažinti, padidinti ir uždaryti juostos.
Sprendimas buvo Alt+2 kuris nesuveikė :) tad dešinės pelės klavišas > applications > Run Program...  ten įrašiau xfwm4 --replace ir viskas susitvarkė.
Bėja, atsidarius terminalą neleido jame nieko daryt (rašyt) :(
Gal kam tokia problema buvo? Norėtusi sužinot kas čia per būgas?
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2012-10-13 13:49
xfce naudoju kokius aštuonis metus, niekad taip nebuvo. Buvę, kad atrodytu atsidarytu koks permatomas sluoksnis kuris uždengdavo visus langus. Spandyk pelę kur nori, niekas nereguoja. Klaviatūra irgi.
Pagrindinė - jonce Data 2012-10-13 14:28
Tokio marmalo nebuvo, bet paskutiniu metu XFCE labai neaiškiai dirbo mano staliniame kompe. Ant laptopo LXDE tai viskas ok.
XFCE nusimuša kalbos pastoviai, dingo xui žino kur šoninė panelė su widgetais (žmonai užkliuvo. :) ). Kažko nupievino visai. Panašu kad klaida yra ir ne viena ant XFCE.
Pagrindinė - babytux Data 2012-10-13 15:57
Na kalbos kaip ir nepastebėta, kad nusimuštu, tiesa anksčiau buvo atsitike taip, bet pastaruoju metu kaip ir viskas normoj. Aš darbalaukio kaip ir "netiuninguoju", tad del widget-u nieko pasakyt negaliu. Visas tiuningas foto pakeitimas ant darbalaukio :D
Pagrindinė jonce Data 2012-10-13 19:04
Netiuninguoju ir aš, bet tie visi pribombasai atėjo kartu su Xubuntu. ;) Ir pieva. Dabar susimasčiau, kad ar nebus čia kreivus nagus įkišusi Canonical.
Pagrindinė - babytux Data 2012-10-14 12:52 Redaguota: 2012-10-14 13:07
Nieko nesuprantu, pakoregavus synaptics del touchpad-o ir perkrovus kompą vėl teko daryt xfwm4 --replace.
O prirašius optionus į xorg.conf.d:
Section "InputClass"
        Identifier "touchpad catchall"
        Driver "synaptics"
        MatchIsTouchpad "on"
  Option "TapButton1" "1"
  Option "VertEdgeScroll" "1"
  EndSection
neužsikrauna X-ai mistika.... Vėl užkomentavus reik replace daryt :/
LMDE
Pagrindinė babytux Data 2012-10-14 13:28
Dėl synaptico tai mano klaida:
tesiog, kad greičiau būtų prirašiau optionus, o reikėjo visa section-ą surašyt...
nu kvailys :d
babytux Data 2012-10-14 13:25
Panašu, kad reikia daryt:
xfwm4 --sm-client-disable
reboot

berods veikia :)
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Užstrigo Xfce4 langų valdymas

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill