Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Arch linux, kur dingo instaleris?
- koldunas Data 2012-11-03 11:04
Taigi, nusprendžiau pasisemt adrenalino su Arch linux. Parsisiunčiau .iso failą, išsikepiau flešiuką, pasileidžiu, /arch/setup ir.... šnipštas. Pradėjau gilintis, ogi instalerio tai nėra, reik skriptus rašyt! Iš pradžių atrodo nieko sudėtingo, bet tik iki tos vietos, kur tinklą reikia konfiguruot, o toliau.. tiek adrenalino man jau per daug. Anksčiau būdavo laidą tik kyšt ir tinklas veikia, o dabar? Tai kam tas Arch padarė tokį žingsnį atgal? Jug jau yra viena distra, kur skirta tik "pateptiesiems" - Gentoo.
Pagrindinė - Virginijus Data 2012-11-03 12:43 Redaguota: 2012-11-04 14:07
nebandžiau  <<(red,) tai nespaudei?
Pagrindinė koldunas Data 2012-11-04 22:48
Spaudžiau, bet nelabai žinau ką su šitu gėriu daryt.
Pagrindinė Bumbulas Data 2012-11-04 10:29
Dėl tinklo:

>dhclient eth0


Dėl instelerio:
Arch nenaudoju, bet gal kokį kastruotą .iso prigriebei? Na, arba jų politika pasikeitė.
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2012-11-04 14:24
Nėra isntaller'io.. aš ir buvau didžiai nustebęs. Reikia naudotis wiki ir viską rankytėm susivesti. Šiaip viskas tvarkingai suėjo išskyrus grub'o instaliavimas pasirodė rimtas reikalas. Bet tris Arch'us taip suinstaliavau. Gyventi galima ;) (nors buvo tikrai geriau)

O ana savaite arch'as dar vieną žingsnį padarė, pakeitės init tipo skriptus į systemd .. :( liūdesys :(
Pagrindinė koldunas Data 2012-11-04 23:54
Kažkuriam rusų tinklalapyje skaičiau, kad Arch'o instalerį išdirbinėja atskira komanda ir jie nutraukė palaikymą. Paparasčiau buvo išleist distrą be instalerio, negu su bugovu.
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2012-11-13 09:57
Asmeniškai nebandžiau, dabar kažkaip netyčia radau, prisiminiau, kad kažkas ieškojo. https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?id=130515
Įdomumo dėlei gal reikės išbandyti virtualkei.
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Arch linux, kur dingo instaleris?

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill