Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Lankstų, ir korpusų kokybė: kodėl pinga nešiokliai
Meisteris Data 2013-10-18 10:36
Tai va, tokios bėdos kamuoja bene visus naujus nešioklius, nesvarbu už kiek pinigų:


- Bumbulas Data 2013-10-22 22:11
Bet iš vienos pusės tai labai šaunu. Kiek darbo vietų sukuriama :-D
Pagrindinė - Virginijus Data 2013-10-23 15:40
Šiukšlių irgi ..
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-10-23 15:47
Laptopai tapo masėms prieinamu buitiniu prietaisu, tai ir daugumos kokybė atitinkamai nusivažiavo. Didžioji dalis pirkėjų neieško kokybės. Jie ieško "good enough" varianto už kuo pigiau. O suvidurkintas "good enough" variantas dažnai yra gerokai žemiau to, ką mes, entuziastai laikom "good enough" :-)
Plius kompus, panašiai kaip telefonus, žmonės jau pradeda įprast keist kas kelis metus.
Pagrindinė Meisteris Data 2013-10-23 19:35
Gal rytoj nufotografuosiu dar vieną „pakankamai gerą“, va ten tai žmogui išlindo per užpakalį lanksto problema :lol: kaput matricai, ekrano korpusui, apatinis rėmas pasidalino į kelias dalis, vos neperlaužė motinėlės, bet šią dar pavyko išgelbėt. Remontas 500 pinigų ir lauksim, kol vėl parneš :lol:
Pagrindinė Meisteris Data 2013-10-23 19:56
Kad gamintojai teiktų atsargines dalis, tai būtų galima kalbėti apie kažkokias darbo vietas. O dabar, tai žmogui sulūžta koks nors sušiktas samsung ultrabukas, po mėnesio naudojimo, neša jį garantinin, o ten jam sako: nereikėjo laužyt, o dabar tau tas popierinis korpusėlis kainuos 500lt be PVM. Ir čia TIK korpusėlis, visos kitos dalys tvarkoj. O kad tas korpusėlis tikrąją to žodžio prasme popierinis (galėsiu iš šitą pafotografuoti).

Arba sulūžta toks piguva acer'is, kaip nuotraukoje: ekrano gaubtas 200lt be pvm, korpusas dar 200lt be pvm, ir lankstai po šimtuką :lol: Vienintelis asus atstovas, kuris gali pateikti dalių žmoniškom kainom, bet ir tai ne visiems.
- Meisteris Data 2013-10-26 12:58
Štai šis atvejis, vienas iš „linksmesnių“. Lūžo dešinės pusės lankstas, tada lūžo ekrano tvirtinimai, matrica ėmė skersuotis ir sutrūkinėjo (pavirto į Pikaso paveikslėlį), per pus lūžo apatinis korpusas. Kadangi šis lankstas, šiame konkrečiame modelyje tvirtinamas tiesiai prie MB, tai ir šioji buvo bepradėjusi lenktis ir lūžinėti.



Pagrindinė - anamnesis Data 2013-10-27 17:50
Koks aparato modelis?
Pagrindinė Meisteris Data 2013-10-27 23:15
Tiksliai nepamenu, bet kažkuris iš naujesnių Asus (K52 galimai)
- dinux (Beviltiškas) Data 2013-10-26 13:07
Praktiškai visi šitie nelaimėliai nešiojamus turbūt naudoja namuose kaip stalinį kompą. Nusipirktu "desktop'us" galėtu patogiai dirbti ir niekas nelūžinėtu.
Pagrindinė - Meisteris Data 2013-10-26 13:27
Na, tiesa, kad liaudyje nešioklis yra mados reikalas. Neturi nešioklio, tai esi ne žmogus gi :lol: Tik tiek, kad ir tie, kuriems reikalingas nešioklis, kurie gali daugiau už jį susimokėti, kokybės vistiek negauna. Šiuo metu nėra svarbu, ar nešioklis kainuoja 800, ar 5k lietuviškų pinigų, kalbant apie pagaminimo kokybę, tai yra dvi lygiavertės šiukšlių krūvos. Absoliučiai nesiskiria. Tokios pačios nenaudotinos klavos, tokie patys šūdini ekranai, tokie patys lankstai ir tokie patys popieriniai korpusai. Net ir pas naujuosus ThinkPad.

Skiriasi tarp jų tik parametrai, gal būt baterijos ir retomis išimtimis - ekranai.
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-10-26 13:34
O rimtai, jau senai mane kankina toks klausimas, nejaugi tikrai nebeliko nei vieno nesugadinto modelio? Pvz. kažko panašaus kaip "HP EliteBook 8460p" tik su nešūdina klaviatūra ir su geresniu ekranu? Jei noriu rimto ir patikimo bet tuo pačiu ergonomiško laptopo, tai vienintelis variantas pirkt senus ThinkPad'us?
Pagrindinė - Meisteris Data 2013-10-26 13:50
Trumpas atsakymas: taip, senesni ThinkPad yra saugus pirkinys kokybės prasme.
Ilgas atsakymas: senesnis ThinkPad nėra vienintelis dar geras nešioklis, tarp kitų irgi yra pasitaikę daugiau ar mažiau vykusių gaminių, tačiau reikia domėtis, ieškoti ardyti, žiūrėti. Esu matęs gana teisingų Dell Latitude serijos atstovų, Panasonic'ų, HP (kaip bebūtų keista, korpusai ir lankstai palyginti aukštos kokybės, tačiau aušintuvai - nieko verti ir elektronika gana „kreivoka“, veikia, tik neaišku kiek ir kaip :lol:)

Nors, kas liečia klaviatūras, tai aš nežinau geresnių, nei pas senesnius ThinkPad, kurie tikrai gerais ekranais, deje, beveik nepasižymėjo.
Kas liečia ekranus, tai didžiausia tikimybė tokius rasti, yra Dell, bei Hp gaminiuose, tačiau ne verslo naudojimui skirtuose, tai atitinkamai kitų komponentų kokybė kenčia.
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-10-27 18:00
Patvirtinai mano patirtį. Senieji Dell Latitude buvo geri darbiniai arkliai, ypač "D-" šeimos modeliai. Dar labai patiko Dell Latitude E5400 — storas ir sunkus, bet tvirtas, patikimas ir neturėjo kažkokių pastebimų problemų. Naujausi modeliai kol kas man buvo nusivylimas lyginant su minėtais.
ThinkPad'uose kaip tyčia vienintelis pastebimas trūkumas man irgi buvo ir yra prastoki ekranai... Nors Elvinas iš kompiuterijos kažkada iki pažaliavimo man įrodinėjo, kad yra priešingai :-D
Kol kas geriausi ekranai kokius užmačiau nešiojamuose buvo pas Dell Studio 1535 ir Dell XPS M1330... Šiaip tas XPS M1330 buvo tikrai jėga laptopas, gal tik prie korpuso tvirtumo norint galėčiau kažkiek prisikabint, bet realiai labai džiaugiausi juo.

P.S., pakalbėjau ir vėl užsinorėjau tą XPS M1330 paturėt :-D
Pagrindinė Meisteris Data 2013-10-28 09:39

> ThinkPad'uose kaip tyčia vienintelis pastebimas trūkumas man irgi buvo ir yra prastoki ekranai... Nors Elvinas iš kompiuterijos kažkada iki pažaliavimo man įrodinėjo, kad yra priešingai :-D


Kas liečia ekranus ThinkPad'uose, tai jų kokybė nėra ir nebuvo garantuotas dalykas, o labiau priklausantis nuo užsakymų. Pvz.: modeliai iki X/R/T60 tuėjo gana plačią ekranų gamą:
TN ekranai: XGA, SXGA+, WXGA, WXGA+, WSXGA, WUXGA
IPS ekranai: SXGA+, QXGA, UXGA

Negana šių tipų ir raiškų, dar buvo ir įvairūs dydžiai, nuo 12,1 iki 17". Tai yra tikrai milžiniškas pasirinkimas, joks kitas man žinomas gamintojas niekada nėra siūlęs šitokios gamos. Užtat, kalbant apie senesnius ThinkPad'us, viskas priklausė nuo pirkėjo (jeigu kokia stambi įmonė užsakė thinkpad'ų su gerais ekranais, tai labai tikėtina, kad po kurio laiko tie patys thinkpad'ai pasipylė ir į paprastų naudotojų rinką). TAČIAU, didelės įmonės, praktikoje renkasi nebūtinai geriausią, bet butinai geriausią kainos/kokybės santykį, todėl daugiausia užsakinėjo modelius su TN ekranais ir mažesnėmis raiškomis (su retomis išimtimis), o modelius, su gerais ekranais užsakinėjo daugiau pavieniai pirkėjai ir todėl, dauguma thinkpad'ų sutinkamų šiandien, turi tokius „šiaip sau“ ekranus. O šnekant apie naujesnius (T61/T400 ir tolyn), tai lenovo (Dėl savo apple ir ko kopijavimo politikos) smarkiai sumažino ekranų pasiūlą (praktiškai liko tik TN ir tik keleto galimų raiškų). Tai Elvinas iš kompiuterijos buvo teisus, tikrai buvo ThinkPad'ų su išties šauniausiais ekranais kompiuterių rinkoje, bet drauge ir klydo, kadangi dauguma vis dėl to naudoja pigius/vidutiniškus ekranus.
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-10-27 18:02
Tiesa, dar minėjai Panasonic, tu čia apie Thoughbook kalbi? Nes tvirtumas tai jų nerealus, bet klaviatūros ergonimika (ir apskritai ergonomika), nu tai atsiprašau... :-D
Pagrindinė Meisteris Data 2013-10-28 09:44
Aha, apie Thoughbook, tvirtumas, tai bene rimčiausias, net visos jungtys viduje varžtais prisukinėtos (yra tekę usb lizdą keisti), nors dėl ergonomikos, tai tikriausiai esi teisus. Man neteko jais ilgiau dirbti, tačiau apžvelgūs neatrodė labai „teisingi“.
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-10-26 13:29
Aha, bet pagrindinė problema ta, kad stalinis užims daugiau vietos ir jo negalėsi į lovą pasiimt laikas nuo laiko. Bent kiek aš pastebėjau, tai čia yra pagrindiniai du dalykai dėl ko žmonės laptopus renkasi. Na, gal dar patraukia tai, kad laptopai atrodo "stilingiau".
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2013-10-26 14:22
Kad ir koks "kompiuterastas" bebūčiau, su kompu į lovą negulu. Nors nešiojamą turiu, bet jo namuose nenaudoju.
Meisteris Data 2014-01-17 08:39
Visų mylimo virdulių gamintojo Samsung nešiokliai pagaminti itin gudriai. DC lizdas padėtas tiesiai ant lankstų (prastų lankstų) linijos ir va kas nutiko tiesiog panaudojus nešiojamą kompiuterį pagal paskirtį apie 6 mėn.:
- Meisteris Data 2014-04-11 12:39
Gavna... ** Ultrabukas už 3K+ lietuviškų pinigų, kokybė... kaip matot :lol:

Pagrindinė Andrius.D. Data 2014-04-11 16:31
Čia kaip su aukščiausios klasės laikrodžiais — kuo brangesnis, tuo labiau reikia saugot, nes visiškai neatsparus smūgiams, bijo vandens, pavėluoja po kelias sekundes per dieną, bet už tai turi nerealų dizainą, yra "ekskliuzyvas" ir rankų darbo... :-D
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Lankstų, ir korpusų kokybė: kodėl pinga nešiokliai

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill