Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Tinklo Įranga / Dėl pingo- testuojant <20ms, žaidime >60ms
- SKazas Data 2013-01-17 19:19
Kodėl taip yra? Žaidime pingas didelis, nors ne visad toks būdavo. Dažniausiai daug servų iki 40ms būdavo, dabar didelis pingas.
Testuojant su speedtestu rodo iki 20ms. Aišku, yra tikimybė, kad telekomas pingo packams prioritetą užkėlęs, žaidimas gal kitokiais packais pingina ir be aukšto prioriteto gaunasi "natūralus". Tačiau kaip sakiau, būdavo gerokai mažesnis. Faktiškai kas virš 40ms, jau man trukdo lošti normaliai.
Kartais iš vis žaidime nerodo pingo- per didelis matyt.
Žaidimas: BF3.
Pagrindinė - Meisteris Data 2013-01-17 19:26
Manyčiau daugiausia priklauso nuo "vietos". Kokioje šalyje yra serveris. Kokia ir kokio IPT linija naudojama, koks tavo IPT ryšys su ta konkrečia lijina, koks tavo ryšys su tavo IPT ir t.t. Daug visokių niuansų, tačiau jų visuma yra kelias nuo tavęs iki serverio. O apie kažkokius "kitokius ping paketus" man girdėti dar neteko :-)
Pagrindinė - SKazas Data 2013-01-17 19:32
Mano IT nesikeičia- senas geras DŠL :D
Servų krūvos, ir visuose padidėjęs pingas. Kai normaliai būdavo, tai visuose mažesnis. Nežinau kaip žaidimas ping`inasi į servus, bet lietryčio forume Elvinas minėjo, kad norint sužinoti tikrą pingą, reikia rašytis savo programėlę, kuri siųstų kitokius, nestandartinius ping`o packus. Aišku, ir atsakinėti turėtų atitinkama programėlė. Taip eliminuojami prioritetai IT tiekėjų pingo packams.
Pagrindinė - Meisteris Data 2013-01-17 19:47 Redaguota: 2013-01-17 20:09
Tikriausiai reiktų persiskaityti RF specifikacijų, kad suprasti ping veikimo principą. Tinklų administratoriaus statuso nesu pelnęs, tai ir atsakyti negaliu taip išsamiai, kaip norėčiau. Bet įsivaizduoju, kad šių dienų tinklo įranga leidžia daug įdomybių, gal būt, net ping prioritetizavimą. Tačiau, manau, kad kur kas tikslingiau dėti prioritetus prievadams, kuo letekomas ir naudojasi. Todėl komunikacija per 80'tą prievadą gali vykti sparčiau, nei per sakykim, 21'mą.

Taigi, išeina, kad per prievadus turinčius prioritetus, turi didesnę galimybę maksimaliam linijos greičiui pasiekti, nei per kitus, kur gauni "kas lieka". Bet tikras tinklų administratorius ko gero pataisytų mus abu :-)
Pagrindinė - SKazas Data 2013-01-17 20:51
Dėl pingų techninių dalykų ne taip ir svarbu. Pagrindinis klausimas- kodėl žaidime 10 kartų didesnis nei paprastas pingas?
Pagrindinė Meisteris Data 2013-01-17 21:19
Greičiausiai todėl, kad lyginami apelsinai su morkom. Žaidimas, kaip suprantu naudoja savo specifinį prievadą, o online speed test'ai naudoja 80'tą prievaadą, kuriam greičiausiai yra prioritetas. Plius, testams skirti serveriai ir žaidimui skirtas serveris gali naudoti skirtingus IPT, arba tuos pačius, tačiau fiziškai būti skirtinguose taškuose, kur gal būt ir to paties IPT ryšio kokybė skiriasi. Kaip kad mano rajone mikrovisata turi gigabitines linijas, o kitame rajone yra oro linija ir automatiškai komunikacijos yra lėtesnės.
Pagrindinė jonce Data 2013-01-17 22:32
Kur žaidimų serveris? Šauk ping sakykim į serverį kurį siūlo IPT o po to rankytėm parink kad ir kur nors į JAV ar Kiniją. Pamatysi pingo skirtumą. Labai gražiai tai darosi speedtest.net
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Tinklo Įranga / Dėl pingo- testuojant <20ms, žaidime >60ms

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill