Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro
- SKazas Data 2013-04-02 17:53
Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro .
Ką galiu pasakyti- kompiuteriu naudojuosi jau daug  metų, ir visad tenkindavausi integruotom garso kortom. Vis galvodavau, kas gi ten kitaip bus, visad maniau, kad su prastomis skarbonkėmis aka kolonėlės/maksiminės ausinės nebus skirtumo. Ir visus tuos metus aš klydau. Netgi su prastomis ausinėmis išgirdau... garsą. Pirmiausiai pačio garso daug- ne tai, kad kaimynai girdi, bet ir tyliai klausant garsu. Nežinau kaip išsireikšti, tiesiog aiškiai girdimi visi garsai,  išskyrus žemųjų dažnių srityje (jų tiesiog nėra), tačiau čia jau ausinių/kolonėlių problema manau.
Pagrindinė priežastis pirkimo- reikia išorinis USB kortos. Yra tokių papigiai USB kaip flasiukų garso kortų, bet pasiiėmiau rimtesnį gaminį- dėl žaidimų 5.1.
Programinė įranga buvo prasta- nesiinstaliavo į w8. Parsisiuntus iš gamintojo, viskas tvarkoje. Yra galimybė upmix stereo>>5.1. Paskui mp3 ir visokiem prastiem formatam praplečia dažnių diapzoną, geriau skamba.
Erdvinis garsas žadimuose jaučiasi, tiesa, ne taip aiškiai, kaip norėtųsi, bet visgi per ausines kažin ar geriau galima suvokti erdvę. Su integruota lyginant netgi labai jaučiasi- integruotojo tiesiog nėra erdvinio pojūčio.
Ratukas ant įrenginio skirtas garso reguliavimui ir mute (paspaudus). Pultelio poreikio nebuvo, bet yra tai yra. Tiesa, dar neišbandžiau PowerDVD, ką ir turėtų valdyti pultelis.
Trumpai atsakant į klausimą, ar pirkčiau šį įrenginį jau pačiupinęs, atsakymas nė nedvejojant: taip.
P.S. kur yra ausinių parduotuvė, kurioje išbandyti galima? Ne maksiminės už 20 LT, bet suma sakyčiau keli šimtai. Tačiau išbandyti norėčiau prieš perkant.
Pagrindinė - anamnesis Data 2013-04-03 16:24

> Paskui mp3 ir visokiem prastiem formatam praplečia dažnių diapzoną, geriau skamba.


Diapozono nepraplečia. Tiesiog dirbtinai uždeda aukštų dažnių. Realiai gauni lygiai tą patį š... mp3 plius dar ir su prikergtais dažniais ten, kur originaliame įraše jų greičiausiai nė nebuvo.

> P.S. kur yra ausinių parduotuvė, kurioje išbandyti galima? Ne maksiminės už 20 LT, bet suma sakyčiau keli šimtai. Tačiau išbandyti norėčiau prieš perkant.


Muzikos faktorius. Galbūt dar ausinės.com.
Pagrindinė SKazas Data 2013-04-09 09:55
Jo, teisus dėl to crystalizer- šūdas, aukštų prigeneruoja. empė3 ir lieka empė3 :)
Dėl erdvinio. Viskas gerai žaidimuose su tuo erdviniu, biškį nustatymuose reikėjo prastumpti "gylį". Visgi ir per ausines galima suvokti erdvę. Geras tas EAX5, tiesiog natūraliai suvoki erdvę pagal garsą. Kas įdomu, kai specialiai klausau su visokiais testais, klausydamas erdvės atkūrimo tikslumą, atrodo, kad jo nėra, toks praprlėstas stereo. Bet lošiant gaunasi suvokimas natūraliai iš kur kas sklinda. Iki pilnos laimės tetrūksta tik erdvinio vaizdo. Dar geriau ne monitoriuje, o visame matymo lauke, gal tam tiktų spec. akiniai. Bet kad brungūs labai.
Tik gaila, softas neturi klaviatūros presetų, reikia norint išjungti erdvinį, reikia įsijungti softą. Nes įjungus erdvinį, muziką sugadina, jau geriau per integruotą.
Aplamai su softu prastai- paprasčiausio manualo nėra parsisiųsti, tik tvarkyklės. Pačiame softe irgi nėra paaiškinimo kas ką reiškia. Čia didelis minusas creativ`ui. Tačiau aparatine dalimi esu labai patenkintas, lūkesčiai pasiekti.
Pagrindinė - Laurynas Data 2013-04-03 23:36
Prasta garso ausinėms už >20 lt.

Asus arba nieko. :P
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-04-04 10:02

> Windows 7 Ultimate user. Uptime jau 5 dienos, 23 valandos. =D~~


Pas mus proxy uptime pasiekė virš 1000 days. Po to nusprogo UPS ir dingo elektra. Apsiverkėm visi adminai po to.
Pagrindinė - Laurynas Data 2013-04-04 14:21
Jeigu tavo uptime nepatenka į naujienas (ale http://arstechnica.com/information-technology/2013/03/epic-uptime-achievement-can-you-beat-16-years/ ), tai ir čia, patikėk, skelbti neverta.
Pagrindinė jonce Data 2013-04-04 14:50
Eeeeiiina lenkt. :)
Pagrindinė Andrius.D. Data 2013-04-05 11:15
Skaičiau tą apie 16 metų jau senai. Po šito joks uptime nebeatrodo įspūdingas.
Pagrindinė SKazas Data 2013-04-09 09:57
Nu taip, jemsiu acmės ausines už 19,99 su akcija. Ar akcijinė kaina nesiskaito, jei prieš akciją kainavo 22Lt? :D
Asus yra integruota, tad nieko gero ;)
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill