Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows Operacinės Sistemos / Sinchronizacijos programos neveikia su telefono SD kortele
- SKazas Data 2013-05-29 22:43
PC: windows
Telefonas su SD kortele: LG, Android
Naršyti kompiuteryje galiu po vidinę ir kortelės atmintį. Kelias sinchronizavimo programas bandau, tai galiu nukeliauti iki telefono katalogų, tačiau pridėti kaip porą negaliu- blogas vardas ir pan.
Total commanderis irgi nemato telefono ir SD card.
Bandžiau USB prisijungimo režimus keisti- LG programinė įranga, Medijos sinchronizavimas. Nėra skirtumo.
Ko trūksta, kad sinchronizacijos programos galėtų pasiekti katalogus telefone lygiai taip pat lengvai, kaip kompiuteryje?
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2013-05-30 11:54
Tiksliai nepasakysiu kaip vadinas bet rodos MDP ale kažkas tokio Mobile Media Device. Šis duomenų būdas veikia su Samsung Galaxy II, 3, 4 ir kitais naujesniais telefonais (android versijom galbūt).
Turiu Sony Xperia Arc S su 4.0 androidu ir Samsung Galaxy Mini su 4.0 (ne originaliu firmware, o su CM), abu šie įrenginiai SD kortelę prijungia kaip tradicinį removible disk, tai galiu po diskus vaikščiot be problemų, tuo pačiu ir linux'e bėdos neturiu. Jei tik bandau jungti su tuo MDP (ar kažkaip panašiai), windows XP parodo man pirštą :) Nors pas kolegas ant XP veikia, bet ne kaip removible disk, o kaip kažkoks media device (automatiškai jis neturi disko raidės).
Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows Operacinės Sistemos / Sinchronizacijos programos neveikia su telefono SD kortele

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill