Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / wordpress neveikia mailto
- SKazas Data 2013-06-10 09:49
Problema, kad straipsnyje <a href="“mailto:vardas@servas.lt“">Parašykite</a> įdėjus tokį fragmentą, wordpress kažkodėl prie šio linko prideda svetainės adresą ir rezultate "Page not found".
Nukreipimas vyksta adresu "www.svetaine.com/mailto:vardas@servas.lt" vietoje paprasčiausio mailto:vardas@servas.lt.
Kas prideda pilną svetainės adresą? .htaccess ar dar kas?
Panaši problema čia, tik sprendimas neaiškus. Tipo dėl koduočių. Šiaip svetainė daugiakalbė, tai koduotės įvairios.
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2013-06-10 11:04
o jei tiesiog  pašto adresą parašai, nekonvertuoja į nuorodą?

.htaccess čia tikrai ne prie ko, čia greičiausiai WP varikliukas konvertuoja nuorodas "pririšdamas" jas prie savo domain'o.
Pagrindinė - SKazas Data 2013-06-10 11:14 Redaguota: 2013-06-10 11:19
Pluginų visokių bandžiau. Nepadėjo. Išinstaliavus visus pluginus, dabar jau nuorodą teisingą duoda. Tik nepasispaudžia :) Gal čia kompe pas mane dabar jau taip. Chrome nereaguoja, eksploreris siūlo atidaryti išorinę programą, firefox irgi įspėja dėl external softo, bet čia tokie keiksmai tikriausiai jau dėl mano OS- neturiu susiejęs jokio softo pašto siuntimui.
P.S. beje, keistai vystoma IE- keliomis naršyklėmis išbandau, viskas vienodai, kaip ir padaryta atvaizduojama, nu IE kartais taip išdarko tą pačią svetainę. Kai kurios worpress temos net atskirą nustatymų skuyrių turi specialiai suderinti su IE :D
Kažin kas nors naudoja IE?
Pagrindinė jonce Data 2013-06-11 23:51
Pažymi reikiamą žodį, spaudi padaryt linką (tą grandinėlę viršuj), į adreso laukelį vedi emailą. Save. Padaro taip kaip tu sakei, prideda adresą ir tada toks puslapis neegzistuoja. Tada įsijungi HTML redagavomą tam puslapiui ir tiesiog pataisai linko kodą rankomis (mailto reikiamoje vietoje). Save. Pas mene veikia. ;) http://www.liauksmina.lt/perkraustymo-transporto-paslaugu-kontaktai/
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / wordpress neveikia mailto

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill