Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / 2012 metų pabaigos termo pastų šiluminio laidumo statistika
- X-menas Data 2013-08-09 08:30 Redaguota: 2013-08-09 08:34


Kas keisčiausia kad čia naudojamos buityje randamos medžegos vietoj termo pastos. Labai nustebino MAJONEZO naudojimas. Pasirodo majonezas net termolaidumu lenkia kai kurius termo pastos gamintorjus.
Jūsų komentarai, nuomonės ?  Šeip man pačiam knieti patestuoti ant kokio senesnio P4 kompo :)

Nuoroda i informacinį šaltinį http://www.hardwaresecrets.com/article/Thermal-Compound-Roundup-January-2012/1468/5
Pagrindinė - Virginijus Data 2013-08-09 13:26 Redaguota: 2013-08-09 13:33
Esu naudojęs dantų pastą. Kvepia mėtomis.
Patikrinimui nukėliau po sąvaitės berods, apdžiūvę buvo tik kraštai.

Aš beje dantų pastą naudojau kaip klijus priklijuot radijatorių ant motininės čipso.
Na toks eksperimentas.
Pagrindinė X-menas Data 2013-08-09 15:28
O tempertatūros kaip ? Bet šeip varinatas geras, turėsiu omenyje, nes kažkada buvo atnešę laptopą, kuriam ant chipseto radiatorius buvo priklijuotas. Ir jis tiesiog nukrito. Tai teko jį priklijuoti vėl. Nieko geresnio tada neturėjau, tai priklijavau moment klijais (tais henkel). Bet taip kaip priklauso, o ne tep-lep. Tai yra abi klijuojamas puses patepi plonu sluoksniu. palauki 20 min kol abdžiuna ir tada klijuoji. Po 24 val sukibimas tvirtas.
temperatūros buvo visai normalios. Nes pats chipsetas ganetinai seno modelio.
Pagrindinė anamnesis Data 2013-08-13 22:27

>  Pasirodo majonezas net termolaidumu lenkia kai kurius termo pastos gamintorjus. Jūsų komentarai, nuomonės ?


Jam pilnai išdžiūvus iš to termolaidumo liks šnipštas. Jau nekalbant apie vario (jeigu naudojamas jo turintis aušintuvas) pitingą ir koroziją, kurie dar labiau suprastins paviršių kontaką ir šiluminį laidumą. Kitais atvejais (garstyčios) situacija bus panaši.

Kitas dalykas - kai kurios pastos savo optimalias savybės pasiekia ne iš karto, o po tam tikro pradirbto laiko (kuris gali būt pakankamai ilgas).
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / 2012 metų pabaigos termo pastų šiluminio laidumo statistika

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill