Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Pasiūlymai, pageidavimai, prisistatymai / Susipažinkime
- Meisteris Data 2014-02-28 00:28
Sveiki,
esu vienas iš diskusijų administratorių. Kadangi diskusijų sistema automatiškai šalina neaktyvius naudotojus, tai siūlau visiems naujokams parašyti po pasisveikinimo žinutę, šitaip apsisaugojant nuo automatinio pašalinimo ;)
Pagrindinė - var Data 2014-02-28 16:27
Sveiki.
Aš jau pakankamai senai prisiregistravęs, bet kažkaip buvau visiškai apleidęs lietuviškus IT puslapius, tik neseniai pradėjau vis dažniau čia užeiti. Būtų idomu padiskutuoti IT temomis lietuviškai. Deja bent jau kol kas turime gana apmirusį forumą. Turiu tokį pasiūlymą. Gal galime pabandyti kažką panašaus į slashdot.org ar soylentnews.org? Tiesiog dabartinėje forumo platformoje. Radę idomią IT naujieną, kuriamę naują temą, pasidaliname nuoroda ir trumpa santrauka. Manau bent jau dalis temų, išsivystytų į įdomias diskusijas.
Pagrindinė Meisteris Data 2014-02-28 16:46
Na, tasai šalinimas galioja tik tiems, kurie nėra parašę nei vienos žinutės. O tie, kurie yra paparašę nors vieną, tai gali būti ramūs, niekas jų nešalins ;)

Puikus pasiūlymas! Kaip tik turiu atsakantį pasiūlymą: jei turi tam noro ir laiko, tai pamėgink šitai padaryti ;) galimai seksim geru pavyzdžiu.
Aukštyn Tema Kita / Pasiūlymai, pageidavimai, prisistatymai / Susipažinkime

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill