Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Xubuntu, ar kas jau bandėte?
- Meisteris Data 2006-06-15 22:12
Užmačiau tokį projektėlį kaip "Xubuntu" http://www.xubuntu.org/ ir jie teigia, kad:

> Xubuntu is a complete GNU/Linux based system with an Ubuntu base. It's lighter, and more
> efficient than Ubuntu with GNOME or KDE, since it uses the Xfce Desktop environment, which
> makes it ideal for old or low-end machines, as well as thin-client networks.


Dabar pardėjau siūstis, rytoj mėginsiu diegti į "žvėrį" pažiūrėsiu kiek tas "Xubuntu" yra "ideal for old or low-end machines" :) O gal kas jau išmėginote ir galit praktiškai papasakoti kokios idle cpu, ram sąnaudos?
Pagrindinė - anamnesis Data 2006-06-15 22:52
Bandyt neteko, tik žiūrinėjau screenshot'us ir skaičiau aprašymą. Lyg ir visai nieko. Matyt tamistai teks pirmam dalintis įspūdžiais :)
Pagrindinė Meisteris Data 2006-06-15 22:58
Aš irgi taip nujaučiu, na bet ubuntu dapper drake man labai patiko, tik jis jau ne "žvėries" galymybėms, na o Xubuntu pastatytas ant dapper drake bazės su Xfce  priešakyje žada daug, bent aš daug tikiuosi, bus matyt rytoj :)
Pagrindinė Meisteris Data 2006-06-22 19:43
na, ką būsiu bemaž pirmasis šiame forume, išbandęs šią sistemą :) Na tai pradedam:
Primiausia, ta aprašymo dalis yra visiškai teisinga, tik aš ją netaip supratau :) "low-end machines supratau, kaip "old machines", ta prasme, kaip minėjau kitoje diskusijoje, xubuntu 6.06 yra labai lėta "Žvėris 2" kompiuteryje, bet puikai veikia kompiuteryje, kuriame yra daugiau nei 128mb ram bei cpu ~400mhz
Naudojau trumpai (begalinis stabdymas vedė iš proto), iš esmės kosmetiškai viskas praktiškai taip pat kaip ir ubuntu 6.06 sistemoje, tik daugelis programų pakeistos į lengvesnes.
Nesupratau, tik kodėl buvo palikta sunkiasvorė fire-fox kuri pasileidinėjo visą amžinybę :)
Aptūrėjau problemų su lt simboliais (kadangi grafiškai pasiekiami tik paviršutiniški ar kosmetiniai nustatymai, viską reikia rankomis daryti), redagavus xorg.conf us-lt išdėstymai persijunginėjo kuo puikiausiai, bet lt raidžių kaip nebuvo, taip nebuvo.
Trumpai tariant, os tikrai nėra skirta seniems kompiuteriams (vien isntaliacija tesktiniame rėžime trunka netoli 3'jų valandų), bet jeigu turite kompiuterį su 400mhz-2ghz cpu ir su daugiau nei 128mb ram, tai xubuntu kaip tik jums ;)
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Xubuntu, ar kas jau bandėte?

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill