Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Pasidaryk Pats / Senu laptop'u panaudojimo galimybes.
- X-menas Data 2006-09-08 22:37
  Na sedejom su Affromen pas Makubex'a darbe ir snekejom apie kompu tobulejima ir senus gerus laikus kai Pentium 1 buvo vejas. Gryzes namo Affromen zadejo pasikurti savo 200Mhz zveri, o as savo p133 toshiba satellite  monstra :lol:
  Bet prisedes prie normalesnio kompo ir interneto susimasciau. O ka zmones daro su savo senais kompais. Na as pagrinde domiuosi tik nesiojamais kompiuteriais tai kalbesiu apie juos. Ismesti juk gaila. O parduoti uz 100 ar 50 lt senus veteranus, su kuriais dar vidurineje praejau ugni, ugnini vandeni ir pagires - labai nesinori ir sazine neleidzia.
  Taigi su visagaliu google radau pora idomiu svetainiu:
  http://repair4laptop.org/notebook_picture_frame.html  Sitam puslapyje aprasoma daug budu kaip is savo senu laptopu padaryti ivairius nuotrauku remus. Maciau topo centre tokie remeliai kainuoja apie 600lt ir dar turi per usb jungtis i kompa. O stai toks veikia pilnai autonomiskai. Jam tik tereikia tinkamai sukonfiguruoti softa ir duoti maitinima.   Vat pvz sitas http://www.odul.com/articles/dpf/digital_picture_frame.html man labai patiko, nes valdomas su kitu kompu per wlan ir atrodo tikrai gerai.

  Jei nenorit ar bijot ardyti savo laptopa. Galit ji tiesiog "patiuninguoti". As manau kad mergina butu nieko pries gauti kad ir koki 500 mhz laptopa dovanu kuris atrodytu stai taip: http://www.exonome.com/fj/phkl/

  Na skonio reikalas. Galbut kam nors bus idomu paexprementuoti. Gal kas ras idomesniu siu senienu panudojimo budu.
  O maniskis veteranas p133 64mb ram , 1,3gb Hdd, 2mb vram sukantis win98se tarnauja kaip labai patogus e-book readeris. Nors tokia funkcija gerai atlieka ir mano delninukas hp rz1710. Taigi su juo ir Affromen pagalba (jei jis sutiks ) meginsiu exprementuoti ir zaisti su linuxsais. Gal ji pavyks upgrade'inti :)  Sekmes exprementuojant. Ir nepamirskit. Ne visu senienu vieta siukslyne...
Pagrindinė Meisteris Data 2006-09-08 22:48

> Ne visu senienu vieta siukslyne...


Amen! Daba kaip tik beskaitinėdamas kodėl MŠ yra blogis, po truputį surinkinėju "žvėrį" ketvirtajam atgimimui :D Na dar nežinau ką iš jo padarius, bet win jis savo gyvenime daugiau tikrai nebematys! ;)
P.S.
O tas rožinis kompiuteriukas tikrai mielas :)
Pagrindinė - Virginijus Data 2006-09-08 23:18
Įdomi idėja, aš turiu tokį http://lowendmac.com/pb/180.shtml
Pagrindinė Meisteris Data 2006-09-08 23:44
Eina sau :O ir jis veikia? jei geram stovyje, tai saugok tiktai :) čia gi nerealus dalykas :)
Pagrindinė X-menas Data 2006-09-09 00:04 Redaguota: 2007-09-20 00:53
  Taip - tikras veteranas, bet deja nieko nepavyko ratsi kas butu butent si modeli patiuningaves. Bet manau tikrai galima ka nors sugalvoti. O jei jis pilnai veikentis- tai bent jau pakurti ir laikyti kaip muziejini exponata. Ar seip textu redaktoriu. Bet tikrai neverta ismesti.
   vat mes su Affromenu ir Makubexu bandysim toki veterana Omgemoje prikelti i veikiancia bukle http://users.telenet.be/wambacq/images/mac_se.jpg
   Galbut valdzia sugalvos koki muzieju padaryti. Deja mums truksta jam klaviaturos ir peles. Nors gal kokia ps2 pritaikysim. Ir dar reikia softa visa suieskoti...
   Stai tikslus jo parametrai '>http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=112172   Sakau kad zveris...
Pagrindinė - Meisteris Data 2006-09-17 16:47 Redaguota: 2006-09-18 09:36
Kadangi manasis compaq armada 7350MT yra labai daug ko matęs ir daug kur buvęs bei daug kur keliavęs, tai jojo korpusas gerokai suskaldytas bei nutrintas ir jo estetinė būklė mažų mažiausiai apgailėtina, tai nusprendžiau padaryti, taip, kad jį žmonėm parodžius jie nepultų tyčiotis iš jo :) compaq to tikrai nevertas... Kodėl?
Vakar aš jį išardžiau visiškai po dėtalytę išnarsčiau, likau nustebintas jo surinkimo kokybės, visi laikikliai iš storo metalo, detalės prie korpuso pritvirtintos itin patikimai, dominuoja skarda bei stora klijuojama aliuminio folija, klaviatūros mygtukai ir tie iš vidaus dengti metaliukais, viskas patikimai prisukta, visos dalys viduje turi užrašą - made in japan, radau netgi lucent mikroshemų.
Tikriausiai dėl to jis ir išgyveno ilgą gyvenimą ir dar bdabar gyvena, nors buvo vėtytas, n kartu numestas ir panašiai.
Toks senolis vertas pagarbos, todėl sugalvojau atgaivinti jo išvaizdą, susiradau seniai išaugtus ir beveik nenešiotus džinsus, peiliuką tapetams pjaustyti, šiek tiek kartono bei ruloną plonos abipusio lipnumo juostos.
Labiausiai sugadintas, sudaužytas dalis apklijavau kartoniniu popieriumi, ir aptraukiau džinsine medžiaga, o dėl išvaizdos aptraukiau ir monitorių, kraštus kiek paplėšiau, kad gražiau atrodytų, užklijavau tų pačių džinsų emblemą ir prašom, turiu labai stilingą nešiojamą kompiuterį, kurio viduje pilnavertis linux :)
Dabar belieka tik kaip nors nufotografuoti ir įdėti jo nuotrauką ;)
Pagrindinė TeleDu Data 2006-09-18 00:43
Laukiam nuotraukų! Kol kas idėja skamba labai šauniai, įdomu, kaip atrodo tikrovėj. :)
Pagrindinė - Meisteris Data 2006-09-22 23:09 Redaguota: 2007-09-19 14:22
Na va keletas šiokių tokių nuotraukų:

Ir atidarytas, tačiau rektų dar perdaryti šią vietą nes pritrūkau lipnios juostos :)
Pagrindinė - Cezaris Data 2007-09-19 11:12
Vėlgi, nuotraukos nematomos
Pagrindinė Meisteris Data 2007-09-19 14:24
Pataisyta, po persiorientavimo į atviras.lt dar ir daugiau tokių klaidelių gali pasitaikyti, malonu, kad padedat atrasti :)
Pagrindinė - Marksman Data 2008-02-17 23:56
Nesenai įsigijau tokį žvėrį. Toshiba 1910CS. Parametrai: 486 SX SL 33 MHz, 8Mb RAM ir 200Mb kietasis diskas. Kas svarbiausia - jis veikiantis, įrašyta Windows for workgroups 3.11. Tai vat kilo toks klausimas... ar išeitu jame kaip nors, kokius nors Linux'us įdiegti?
Dar viena nuotraukėlė :)
Pagrindinė - Meisteris Data 2008-02-18 02:15
Vau! Na tu čia tokį rimtą žvėrį įvaldei matau ;) Realiai kažkokią *nix operacinę pritaikyt įmanoma, bet prieš kažką siūlant, būtų gerai žinoti ar yra/įmanoma prijungti cd-rom įrenginį, ar yra kokia nors tinklo plokštė, jei nėra, tai ar yra galimybių įsidėti? Ir dar svarbus klausimas, ko norima iš šio žvėriuko konkrečiai? Ta prasme, ar ruošiesi jį panaudoti kažkokiems darbams atlikti, ar tiesiog nori operacinės "dėl vaizdo"?
Pagrindinė - Marksman Data 2008-02-18 17:58
Na tikslas kaip ir būtų, kad ir šioks toks programavimas paskaliu, e-book skaitymas (nors abejoju, ar jam užteks jėgų tai padaryti). pirma, buvo mintis su juo muziką groti, bet ir vėl, jos buvo atsisakyta dėl to, kad, manau, nepajėgs... Tai dabar svarstau, ar verta kažką ir bekeisti, jei vistiek nieko padoraus nenuveiksiu..

Dėl jungčių: Yra kažkokia šone, panaši i laptopo kietojo disko jungtį, bet abejoju, ar tam skirta.
Pagrindinė Meisteris Data 2008-02-19 00:09
Didžiausia problema, kad nėra tinklo tame kompiuteryje :/ Tas stipriai riboja jo panaudojimo galimybęs :( Žinoma vistiek įmanoma kažką išpešti norint, yra tokių dalykų kaip Linux distribucijos telpančios į floppy, tad galima palikti dabar jame esančią sistemą, o pažaidimui užsikrauti Linux iš floppy diskelio :) tų distribucijų yra ir daugiau, tačiau reikia išsirinkti paga tai, ko norima. Mat dėl floppy diskelio nedidelės tapos, tokios distribucijos kuriamos dažniausiai konkrečiai vienai užduočiai atlikti :) Na kai kurias dar galima papildyti programomis, bet tik įdiegus į diską.
Pagrindinė Virginijus Data 2008-02-18 18:16
asmeniškai manau, kad jeigu ir įdėsi tai tik to laikmečio branduolį...
todėl jeigu veikia tai neliesčiau.
Pagrindinė X-menas Data 2008-02-25 22:03
Rekomenduoju ismeginti sita: http://www.menuetos.net/
Bent jau pasizaidimui
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Pasidaryk Pats / Senu laptop'u panaudojimo galimybes.

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill