Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Kuriamas belaidis duomenų perdavimo standartas
- anamnesis Data 2006-11-06 04:05 Redaguota: 2006-11-06 04:14
... buitiniams įrenginiams. Pasak Critical Security:
Keli stambūs elektronikos gamintojai pareiškė apie jėgų suvienijimą siekiant sukurti naują belaidį duomenų perdavimo standartą, skirtą buitinei technikai - televizoriams, DVD grotuvams, žaidimų konsolėms ir kt.

Į grupės „WirelessHD“ sudėtį šiuo metu įeina kompanijos LG Electronics, Matsushita Electric Industrial (Panasonic), NEC, Samsung, SiBeam, Sony ir Toshiba

Skaitmeninis „WirelessHD“ interfeisas, kaip tikimasi leis tarp įrenginių perduoti aukštos kokybės, nesuspaustus audioduomenis bei vaizdo srautą. Teoriškai šio kanalo pralaidumas turėtų siekti 5 Gbit/s, ko užteks aukštos kokybės vaizdo transliacijoms. Šios belaidės technologijos veikimo radiusas sieks maždaug dešimt metrų, taip pat kūrėjai ketina numatyti klaidų korekcijos ir apsaugos priemones. Naujas duomenų perdavimo standartas naudos nelicencijuojamą 60 GHz dažnių diapazoną.

Technologijos standartas turėtų būti parengtas iki kitų metų pavasario, o pati technologija visų pirma, veikiausiai, bus taikoma naujos kartos televizoriuose bei DVD grotuvuose. Vėliau jos palaikymas persikels į skaitmenines vaizdo kameras, projektorius ir kt. buitinius įrenginius.

Papildoma informacija apie būsimą technologiją - http://www.wirelesshd.org/


Nuknisau iš čia: http://www.critical.lt/?news/925

P.S. Dar kokie dešimt metų ir mūsų buitiniai įrenginiai apkalbinės mus už akių. Neišplautas kavinukas pasiskųs klozetui, kuris įpykęs atsisakys atsidaryt :lol:
Paminėsit mano žodį :evil:
Pagrindinė Meisteris Data 2006-11-29 12:26

> Neišplautas kavinukas pasiskųs klozetui, kuris įpykęs atsisakys atsidaryt


O tada žmonija pradės nekęsti savo buitinių prietaisų, tuomet pradės juos masiškai naikinti, o šie paspruks į negyvenamą salą (Kažkur matytas scenarijus), tuomet prasidės karas tarp žmonių ir buitinių prietaisų... (Dar viena matrix išsipildymo teorija) :)
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Kuriamas belaidis duomenų perdavimo standartas

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill