Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / jūsų hobi?
1 2 Ankstesnis Kitas  
- Meisteris Data 2007-02-27 21:25
Va sėdžiu dabar ir mąstau, ar aš turiu hobi, ką nors kuom malonu užsiiminėti laisvalaikiu... hmm seniau man tai buvo pc surinkinėjimas pakol tai nepavirto savotišku darbu :( ir dabar žiūriu, kad kaip po laisvalaikis mano bėga nieko pernelyg įdomaus neveikiant, man taip neįdomu. Dabar ir galvoju aar yra kokia nors veikla kuri man tikrai tikrai rūpėtų. O jūs ar turite ką nors tokio?
Pagrindinė - Virginijus Data 2007-02-27 21:41
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-02-27 21:46
Va toks hobi man labai patiktų :) kaip užgročiau kokią vasaros naktį pas save prie dusios ežero sėdėdamas palei laužą.. mm romantiška.. :) ale tokiam hobiui gabumu visiškai neturiu. O tamstai žiūriu gerai sekasi :)
Pagrindinė - Virginijus Data 2007-02-27 21:59
na vistik dvylika metų.. ir pastangų dar dėjau..
rimti pasiekimai ne hobio reikalas šioje srityje.
bet vistiek gražu :)

http://www.talpykla.com/files/2229/kapryz.mp3
Pagrindinė Meisteris Data 2007-02-27 22:05
Bet, kaip matau, pastangos veltui nenuėjo ;)
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-02-27 22:08
Šiaip yra mintis atgaivinti seną hobi - rytų kovos menai, kol jaunas buvau užsiiminėjau visai patiko netgi baltą karate diržą gavau :) ale senai tai buvo... Nors dabar, manau, labiau domintų rytų kultūros studijavimas ar kažkas panašaus tik neįsivaizduoju nuo ko reikėtų pradėti, logiškai mąstant - nuo pradžių, bet kur pradžia?
Pagrindinė Virginijus Data 2007-02-27 22:37
Oj tik nebūk karatistas... labai nepopuliaru ir sveikatai kenkia x]
geriau japonišką sodelį pasiradyk, va te tai menas.
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2007-02-28 11:34
Paskutiniais metais pagrindinis hobis tapo dviračiai. Važinėju MTB XC stilium (kas neįsivaizduoja, tai atrodo taip: http://www.mtb.lt/index.php/pageid/200/gallerypage/0/galleryid/18/imagepage/0). Nuo dviračio nenulipu ir žiemą. Vasara dar ir pakeliaujam su klubu po lietuvą. Seniau buvęs pirmoje vietoje, IT nusirito į antrą vietą.
Dar su mielu noru pafotografuojų.
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-02-28 11:43

> Vasara dar ir pakeliaujam su klubu po lietuvą.


Skamba smagiai :) ar toli keliaujat? kur toliausiai esat numynę jei nepaslaptis? :)
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2007-02-28 12:02
Mano dviratis nelabai turistavimui tinkamas (pernai jis atrodė taip http://www.dinux.gpf-se.com/blog/?p=78 dabar jau yra pakeitimų.). Visi žygiai neviršija ~120km per dieną. Esam Kauniečiai, tai va tokiu spinduliu aplink Kauną. Jei kur toliau, tai į vieną pusę traukiniu (pvz iki Vilniaus), o gryžtam dviračiais.
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-02-28 12:20
Na simpatiškas dviratukas :) o kaip nors pasirengti kelionei reikia? ar tiesiog sėdant ir minat? Jei rinktis dviratį turistavimui, į kokias charakteristikas reikėtų labiau dėmesį atkreipti? :) Na sudominai čia :)
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2007-02-28 13:43 Redaguota: 2007-02-28 18:12

> o kaip nors pasirengti kelionei reikia? ar tiesiog sėdant ir minat?


Kur važiuosim būna žinoma iš anksto. Ruošimasis paprastas, susikrauni kuprinę ir į kelią. Kas nemėgsta vežtis visko kuprinėje, dedasi ant bagažinės. Pasiimam maisto (dažnai kepam dešreles kurnors gamtoje) ir svarbiausius įrankius, smulkų gedimų šalinimui. Aišku fotoaparatą :)

> Jei rinktis dviratį turistavimui, į kokias charakteristikas reikėtų labiau dėmesį atkreipti?


28' ratai, patogi sėdynė, sparnai, bagažinė, ŠALMAS, dviračio rėmas turi atitikti žmogaus ūgį (neperdidelis, nepermažas). Dviratis paruoštas kelių dienų kelionei atrodo maždaug taip:
http://i.pbase.com/g5/85/557985/2/68667232.Z8kBh0Yc.jpg

Siūlau net nežiūrėti į dviračius kurių kaina mažesnė kaip 1500Lt. Aš ir kažkada tap galvojau, kad tikras beprotis gali pirkti dvirati už 2000lt litų ir brangiau, bet pavažinėjus su "Maxima Team Racing" ir atsisėdus ant tikro dviračio, skirtumas milžiniškas.

Redaguota: Pastebėjau, kad pats esi iš Kauno. Kiekvieną trečiadienį 19:00 (išskyrus pirmą mėnesio) renkamės prie Panemunės tilto (viršuje) ir važiuojam visi pasivažinėti. Viskas užsibaigia alučio gurkšnojimu (vyno, mineralinio čia jau pagal savo skonį). Planavom šiandiena važiuoti, bet pliurzė trukdo. Visa info http://www.velomanai.lt
Pagrindinė Meisteris Data 2007-02-28 18:17
Na, dėkui už informaciją ir pasiūlymus :) gaila tik kad dabar dviračio jokio neturiu, kažkada tūrėjau bet pavogė... tai po to taip ir neįsigijau... Suprantu kad geras daigtas gerai ir kainuoja ir yra vertas savo kainos kas tai bebūtų ar dviratis ar kompas ar automobilis ar gitara. Na kai piniginę pradės spausti nereikalingi banknotai būtinai pamąstysiu apie galimybę dviratį įsigyti ;)
Pagrindinė Meisteris Data 2007-02-28 18:21
beje foto nekrauna :) error 403
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-05-01 16:38
cia anglijoj nusiziurejau visai miela dviratuka, uz 300 svaru mazdaug, tai dar norjau pasiklausti, ar labai didelis skirtumas tarp diskiniu-trosiniu, diskiniu-hidrauliniu ir paprastu v-brakes sistemu? nes yra keli identiski dviraciai ir jie skiriasi tik stabdziais bent jau kiek manio nelabai igudusi akis pastebejo, o kainu skirtumai tarp ju nemazi apie 100-150 svaru :)
Pagrindinė - Virginijus Data 2007-05-01 19:10
tai su dvirke namo myyynsi?? :miau:
Pagrindinė Meisteris Data 2007-05-05 15:57
tai aisku :lol:
Pagrindinė TeleDu Data 2007-05-02 22:48
Paprastai važinėjant ir neturint ypatingų poreikių v-brakes tikrai per akis ir už diskinius stabdžius primokėti 100 svarų tikrai neverta. Taip, stabdytų truputį geriau, bet ar tai taip būtina?
Pagrindinė - Romas Data 2007-03-19 18:03
O gal galėtum rekomenduoti kokį padorų dviratį <2000 Lt. Manyčiau reikalingas labiau koks nors kalnų, nes asfaltu per daug nevažinėsiu. Radau čia kažkokią firmelę: http://www.hawaii.lt/?id=4636 Kuom jie skiriasi daug maž gal žinai?
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-03-19 21:19
Na kalbant apie tuos tris Voltage YZ3, Voltage YZ2, Voltage YZ35 tai esminiai skirtumai būtų tokie, kad YZ2 turi 24 pavaras kiti po 21, toliau YZ2 šakė kitokia nei likusių dviejų, visa kita kaip matau skiriasi detalių modeliai tokių kaip švaistikliai, stabžių rankenėlės, žvaigždės ir t.t. kitų dviračių specifikacijų nematyti, kad ir kaip ten bebūtų nešmanau daug apie dviračius, tačiau shimano prekinis ženklas mane nuteikia teigiamai ;)
Pagrindinė - Romas Data 2007-03-20 00:23
O kaip manai apsimoka kišti tiek pinigų į dviratį? Galima sakyti tai bus mano pirmas asmeninis normalus dviratis :) Įnoringas turbūt nebūsiu... Tėvas pirko dviratį už 900 Lt(Kellys Lagoon kažkoks) - bandžiau pralėkt, tai dviratis kaip dviratis, nors palyginti neturiu su kuo ;)
Pagrindinė - TeleDu Data 2007-03-20 13:54
Manau, geriau apie tokius dalykus pasiklausk pvz. http://forum.mtb.lt/ jie ten tau daugiau papasakos.
Pagrindinė Romas Data 2007-03-20 22:28
Ačiū už nuorodą - bandysim žiūrėt :)
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-03-20 21:12
Na čia kaip ir su kompiuteriais, gali pirkt pigų gerų charakteristikų neaiškaus gamintojo laptopą betkuriame salone, bet ar juo būsi patenkintas? gali pirkti brangesnį rimto gamintojo laptopą, kurs bus patikimas, bet ir kainuos atitinkamai, bet ar tau to reikia? ;) Manau spręsk pagal poreikius, jei norisi retkarčiais palakstyti po kaimą tai manau užtektų ir nelabai brangaus dviračio, tačiau jei ketini važinėti daug tada tau reikia kokybiško dviračio ;)
Pagrindinė - Romas Data 2007-03-20 22:31
Esu kokybiškų prekių gerbėjas :) Galiu pasigirti, kad neseniai nusipirkau Apple Macbooką - geras kompiuteriukas ;)

O kalbant apie dviraračius, tai po kaimą nelakstysiu, bet iki fakulteto ~10 km gal į sveikatą išeitų kartais nulėkti :)
Pagrindinė Meisteris Data 2007-03-20 23:13
Na aš naudojuosi Apple PowerBook g4 ir nebeįsivaizduoju gyvenimo be jo :) jei į temą tai manau pasinaudojęs geru dviračiu irgi neįsivaizduočiau gyvenimo be jo :)
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2007-03-20 14:29

> nes asfaltu per daug nevažinėsiu


Ieškoks MTB XC stiliaus, šitie tai nesuprasi kam skirti.
Pasinaudok TeleDu duota nuoroda, ten tikrai tau padės.
O tokius pinigus tikrai verta insvestuoti, nes pigūs dviračiai lūžta.. šakės, rėmai, vairai. Nelabai turbūt norėtum, kad lekiant nuo kalno atsikabintu priekinis ratas :(
Pagrindinė - Romas Data 2007-03-20 22:34
Bet tame hawaii.lt tai kaip žiūriu tie MTB pigesni negu "Dirt & Street" dviračiai... O dėl pinigų tai matyt tavo tiesa - gera prekė - gerai kainuoja, nors šiandien su draugu kalbėjau ta tema, tai reagavo žiauriai, kai sakiau kad noriu dviračio už 2k Lt :) Sakė - max 500 :)
Pagrindinė TeleDu Data 2007-03-21 21:51
Čia ir nuo draugų priklauso. Iš manęs tai vienas juokėsi ir stebėjosi, kaip jis dar nesulūžo, kai pasakiau, kad kažkada pirkau už 700 Lt. :) Tiesą sakant, savo dviračiu ir nesu patenkintas. Manau, jei būtų geresnis, važinėčiau dažniau, ir šiek tiek gailiuosi, kad pataupiau.
Pagrindinė Danker Data 2007-03-08 18:18
Kovos menai ir panašus sportas, kompiurija ir įvairi kūryba (nors šiaip ji dažniausiai pasireiškia kompiuteriniais dalykais :lol:) ;).
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / jūsų hobi?
1 2 Ankstesnis Kitas  

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill