Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Nešiojamas Acer Travel Mate 2490
- Bumbulas Data 2007-08-06 23:34
Pirktas liepos pabaigoj. Mokėta ~1950Lt.
Tikslus modelis 2492NWLMi
Procesorius: Intel Celeron M 1.6 GHz
Ekranas matinis 15.4" WXGA TFT Maksimali raiška: 1280x800
Vaizdas: Intel 950 GM
Kietasis diskas 60GB
Optinis įrenginys: DVD-/+RW DL
RAM: 512 DDR2
Bevielis tinklas: Broadcom Airforce one  802.11b/g
„Vielinis" tinklas; kažkas irgi iš Broadcom serijos 10/100 Mbit
56K modemas, kortelių skaitytuvas, 4 USB jungtys, VGA jungtis, TV-OUT

Kadangi tai tik pirmas mano nešiojamas tai blogų įspūdžių kaip ir neturiu. Sveria nei daug nei mažai ~2.7 su baterija, kuri laiko maždaug  apie 2.5 h. Mane nustebino priekinė kompiuterio dalis, čia sukrauta visos trys garso jungtys (ausinių, mikrofono ir garso įvedimo) kažkokia „spyna“ apsauginiam troseliui ir du mygtukai. Vienas išjungia/įjungia wireless, kitas bluetooth ir 3G bet mano modelyje jis nenaudojamas. Dešinėje korpuso dalyje integruotas mikrofonas (o gal tik jo „skylutė“ - dar neišbandžiau). Prie touchpad'o įpratau greičiau nei tikėjausi. Jis turi papildomą keturių krypčių klavišą, kurio beveik nenaudoju.
Toliau - klaviatūra. Yra 6 papildomi klavišai, du ties krypties (rodyklių) klavišais (euro ir dolerio simboliai), kiti šalia įjungimo mygtuko (vienas su voko ženklu, kitas panašus į gaublį, dar vienas su P raide ir paskutinis su E raide). Labiausiai nepatiko skaičių rašymas, jie veikia tik įjungus NumLock, bet tada netenku pusės klaviatūros raidžių. Kažkaip tikėjausi, jog nuspaudęs Fn+i gausiu 5, bet dabar tenka naudotis skaičių eilute.

Šiam kartui tiek, jei dar ką pastebėsiu - parašysiu.
Pagrindinė Meisteris Data 2007-08-07 17:31

> kiti šalia įjungimo mygtuko (vienas su voko ženklu, kitas panašus į gaublį, dar vienas su P raide ir paskutinis su E raide).


Kitaip sakant multimedia :)
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Nešiojamas Acer Travel Mate 2490

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill