Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Tinklo Įranga / FTTH
- X-menas Data 2007-08-27 01:55
Na ka TEO pradejo tiekti FTTH. Zinoma aktyviu namu Vilniuje kolkas du. Dar Kretingoje yra. Bet esme tame kad jau didele pazanga. Yra zmoniu kurie turi tikra optini kabeli iki pat namu. Zinoma dar Lietuvoje nemaciau lan kortu su optiniu ijejimu. Bet ateityje pasirodys. Seip ispudingas dalykas irg greitis gali buti pleciamas beveik neribojamai. Kolkas yra Lietuvos ribose 10mb per sekunde. I uzsieni 6mb/s.
Pats dirbu Teo, tai teko su tuo stebuklu susidurti. Noreciau su laiku ir as tokio :)
Kadangi lan kortu nera. Teo duoda spec konverterius. Ju greitaviekia iki 1024 mb/s

Pagrindinė - Meisteris Data 2007-08-28 16:59
Čia anglijoje taip pat tokios dėžutės naudojamos :) tiesa britų telekomas gali paduot iki 16mbps, kas dėl teo, tai jie padarytų imho kur kas didesnę pažangą pradėję pagaliau suteikti realius statinius IP adressus savo abonentams, bent jau populiaresnių svetainių administratoriai galėtų daugiau darbo skirti svetainėms o ne kovai prieš vėjo malūnus (teo realiais dinaminiais IP)... šiaip optinio kabelio pajungimas tiesiai į tinklo plokštę yra gan viliojantis dalykas žinoma. ir 10/6mbps iš teo taip pat neprastas greitis, bet toli gražu nedidžiausias kokį gali gauti vartotojas Lietuvoje :)
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2007-09-17 07:35

>  10/6mbps iš teo taip pat neprastas greitis,


Greitis, kaip greitis, bet kas bent kurį laiką naudojosi TEO ryšiu žino, kad popieriuje deklaruojami skaičiukai dar nieko nereiškia, jei ryšio stabilumas tragiškas. Švelniai tariant "dėti" ant paprasto eilinio vartotojo pasidarė madinga, todėl verčiau jau realūs 2 Mb/s ir nuolatinis, patikimas ryšys, negu 6 Mb/s "TEO ryšio". Mano nuomone...
Pagrindinė Meisteris Data 2007-09-17 12:21

> Greitis, kaip greitis, bet kas bent kurį laiką naudojosi TEO ryšiu žino, kad popieriuje deklaruojami skaičiukai dar nieko nereiškia, jei ryšio stabilumas tragiškas.


Na o ko tikėtis, kai realus srautas išdalinamas per puse Lietuvos? atsimenu gerai aš tą teo (tada kai naudojausi dar buvo Telekomas). Užknisdavo jau vien tai kad piko metu, tas super dupuer greitis krisdavo ir smarkiai, na suprantu, kad niekas, o ypač teo tikrai neišskyrinės realaus srauto kiekvienam abonentui, bet galėtų ir neišdalint ant nerealaus skaičiaus :) Na dar prisideda visokie dinaminiai adresai  (geras dalykas piktiems ar intelekto nesuzalotiems internautams) ir dar turi žaisti su tais jų modemais bei pppoe... na taip esant galimybei gauti ryšį iš kito ISP nei teo, ta galimybe reikėtų ir pasinaudoti imho :)
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Tinklo Įranga / FTTH

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill