Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Snobai - XXI amžiaus rykštė (užrakinta)
- Godfather Data 2007-09-20 22:45
Taigi nepyki už karčia tiesą ar jūs nesijaučiat truputį snobai su gariūnų prieskoniu ? Aplamai kas pasidarė? Pusę jau metų jokio progreso, kaip snobai taip snobai nieko naujo, bet kaip sako išmintis džiaugiuos kad tu džiaugies.
Pagrindinė X-menas Data 2007-09-20 22:59
Kuria prasme snobai? Ir kuom blogai snobai? Ir kas tie snobai, apie kuriuos kalbi. Pvz Britai yra didziausi snobai. Ir as jais zaviuosi. Tokios aukstos kulturos daug kam pavideti reikia.
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-09-21 06:05

> Taigi nepyki už karčia tiesą ar jūs nesijaučiat truputį snobai su gariūnų prieskoniu ?


Nematau čia jokios tiesos, matau tik klausimą, į kurį atsakymas netgi nelabai galimas, kadangi jausmai laikinas dalykas, dabar jaučiuosi pavargęs, bet rytoj jausiuosi pailsėjęs, vakar buvau pesimistas, šiandien esu optimistas, bet kaip "jaustis snobu" nesuprantu.

> Aplamai kas pasidarė? Pusę jau metų jokio progreso, kaip snobai taip snobai nieko naujo


Jeigu nieko naujo, tai ne logiška manyti, jog "kažkas pasidarė".
Reziume - jeigu tamsta nusiminė dėl gretimos, užrakintos (ačiū anamnesiui) temos ir mano, jog mes visi snobai, nes neleidžiam purvais drabstytis ar netoleruojam "fleimo", tai siūlau pasiskaityti taisykles ir pagaliau susivokti, jog čia ne "galinis kompiuterijos kiemelis" kur galima atėjus pašikt, pamyžt. Tad jei nori diskutuoti - prašom, bet kaip bent kiek subrendęs individas. Suprask, mes nepriklausom jokiai kontorai, mes reklamų neturim, todėl mums nereikia vartotojų jom spaudalioti, dėl šių priežasčių neprivalom toleruoti tokių temų kaip gretima ir kaip ši.
Nuoširdžiai tikiuosi, kad išvadas padarysi. Ši tema, žinoma, rakinama kaip eilinis beprasmis fleimas ir patariu trečios tokios nekurti.
Pagrindinė Virginijus Data 2007-11-03 14:17
geras atsakymas
ne snobas blin.. :lol:
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Snobai - XXI amžiaus rykštė (užrakinta)

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill