Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Sito akmens i MS darza tiesiog negaliu neimesti
1 2 Ankstesnis Kitas  
- X-menas Data 2007-09-25 10:14 Redaguota: 2007-09-25 11:29
Dar viena didele priezatsis kodle reikia naudoti teisinga OS ir teisinga office

citata: „Microsoft Excel 2007“ programoje aptikta keletas aritmetinių klaidų. Daugindama slankaus kablelio skaičius, programa gali suklysti dešimtimis tūkstančių, jei rezultatas turi būti lygus 65535, pavyzdžiui, 850 x 77,1.

http://lrytas.lt/?id=11907022531190005455&view=4
Pagrindinė Virginijus Data 2007-09-25 10:51
"ups" pagalvojo bilas ir atleido 10 žmonių iš darbo :lol:
Pagrindinė Meisteris Data 2007-09-25 15:34
Tai tik rodo, kad ms bereikalingai telkia dėmesį, ne pagrindinėms programų funkcijoms o blizgučiams, prikiša niekam nereikalingų "pribumbasų", o kaip pati programa atlieka savo pagrindines užduotis, jiems darosi dzin. Bent jau aš paskutiniu metu matau tokias tendencijas ms programinėje įrangoje. Gal ir gerai, senai laikas tam ms į pensiją, kiek gi gali jis čia monopoliaut, per ilgai užsismirdėjo jau, metas kitiems vadeles perduot...
Pagrindinė - X-menas Data 2007-09-25 18:14
Dekui moderatoriui uz pataisyma. Ir seip dvejojau paskelbti sita tema, nes ji is Lrytas puslapio. Bet manau apie MS mums reikia zinoti kiek imanomau daugiau bjauriu dalikeliu. Teisingai Affromen sako. Gana Jau MS monopoliauti. Nors pats esu  sito slamsto naudotojas. Nes man asmeniskai *nix dar per sudetingi. Bet po truputi jau jau linkstu link kokios SUSE versijos. Prisiziurejus tokiu dedes Bilo bairiu.
Pagrindinė - marazinas Data 2007-09-25 18:24
Labiau reik ne po truputį linkt, bet iš kato griebt *nix :) Pats irgi vis bandinėju, tai taip ir gaunasi, kad lieka tik pabandymai... Aišku, dar univeras verčia naudot langines, kad ir kaip jos man nepatiktų pastaruoju metu...
Pagrindinė - Virginijus Data 2007-09-25 18:53 Redaguota: 2007-09-25 18:57
prižiūriu vienos mokytojos namų ak. Įdiegiau Jai Ubuntu. Viskuo patenkinta, OO tinka, perdaviau linkėjimų mokyklos informatikei kuri, nenuskaičius .odt davė mano klientei nelegalų M$office, kad .odt privalomas "viešose vietose". Viskas valio. Daugiau nebesiūlo cReCk'ų
;)

http://openoffice.lt/nuorodos

P.S. geriau ne apie ms bjaurius žinoti, o apie OSSF gerus!
Pagrindinė marazinas Data 2007-09-25 19:14
Visiškai pritariu :)
Man pačiam *nix (šiuo metu Ubuntu) yra kaip laisvalaikis, t.y. mokslams naudoju langus (dėl vienokios ar kitokios programos), o smalsumui, patogumui ir šiaip žmoniškam ir greitam darbui pašaukiu Linux. Bet kaip minėjau, tai dar tik laisvalaikio OS, o ne kasdieninė...
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-09-26 06:10

> Bet manau apie MS mums reikia zinoti kiek imanomau daugiau bjauriu dalikeliu.


Teisingiau būtų sakyti daugiau tiesos, o ne bjaurių dalykėlių, gražiau skamba, be to tiesa apie ms dažniausiai ir būna bjaurūs dalykėliai :twisted:

> Nes man asmeniskai *nix dar per sudetingi. Bet po truputi jau jau linkstu link kokios SUSE versijos.


Internetas pilnas informacijos, linux bei unix paremtos OS turi puikią man bei info sistemą, gali pasiskaityti apie daug ką tiesiog terminale, be to yra toks neblogas sakyčiau projektėlis pavadinimu atviras.lt :twisted: čia galima tikėtis pagalbos įvariais klausimais... Šiaip patariu mesk tas langines lauk visai, diekis patinkančią *nix OS bandyk naudotis, nustebsi kaip po keleto dienų atprasi nuo langinių ;)
Pagrindinė - X-menas Data 2007-09-26 11:23
Deja dar per daug man reikalingu programu neveikia *nix sistemoje :(
Pagrindinė Virginijus Data 2007-09-26 12:15
ech jeigu jas išvardintum... ;) (programinėj)
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-09-26 16:41
Na viskas išsprendžiama... gal tiesiog nežinai joms alternatyvų? tereik tik pasiknaisioti interneto platybėse, be to yra toks dalykas kaip wine... ;)
Imho problema čia regis ne programų nebuvime, o noro pereiti neturėjime :miau:
Pagrindinė - Laurynas Data 2007-09-26 18:20 Redaguota: 2007-09-27 05:39
Photoshopas? Alternatyva GIMP? Mhm. :) Auto CAD. Alternatyvos? **********. :)
Pagrindinė - Bumbulas Data 2007-09-26 18:59

>Photoshopas?


Wine

>Auto CAD


Pro/Engineer
Pagrindinė - Laurynas Data 2007-09-26 20:02

>Wine


Naujausia versija, kuri veikia - CS. O su naujesnemis tas CS nesuderinamas.

>Pro/Engineer


Jei tokie pat geri produktai butu, tai nemanau, kad kas moketu tiek daug uz Auto CAD.
Softas Windowsams rulina ir rulins (apart Amarok, bet 2.0 turesime ir langinese).

P.S. Ner lietuvybes, alt+tab zaidziu WoW, reikia en_US klaviaturos, o tos veliaveles pas mane pasleptos KDE meniu juostoje. :P
Pagrindinė - Bumbulas Data 2007-09-26 20:20

>Naujausia versija, kuri veikia - CS


Dar pasakyk, kad netenkina tavo poreikių ;lol:

>Jei tokie pat geri produktai butu, tai nemanau, kad kas moketu tiek daug uz Auto CAD.


Ghm.. http://www.ptc.com/appserver/mkt/products/home.jsp?k=403&dd=ProENGINEER
Autokadas yra didelis гавно ir jame labiausiai trūksta „auto“ dalies.
Pagrindinė - Laurynas Data 2007-09-26 22:24

>Dar pasakyk, kad netenkina tavo poreikių ;lol:


Netenkina, nes man reikalingi brušai neveikia su šita seniena.

>Autokadas yra didelis гавно ir jame labiausiai trūksta „auto“ dalies.


Tai jo, viskas gavno - Windows, MS Office, bet vistiek žmones tvirtai už kiaušų laiko. :>
Pagrindinė Meisteris Data 2007-09-27 06:38 Redaguota: 2007-09-27 06:42

> Tai jo, viskas gavno - Windows, MS Office, bet vistiek žmones tvirtai už kiaušų laiko. :>


Laiko, nes nežino/nenori žinoti/mokytis nieko kito, kadangi per paskutinius kelis dešimtmečius mš pasistengė tvirtai visus supančioti prie tų "kiaušų". O kodėl gi nepančioti? paleidžiam buką os, kad atbukinti vartotojus (statistiškai win vartotojai pasižymi mažesniu intelekto lygiu nei mac/linux/unix vartotojai, kadangi pastarosios skatina mąstyti, duoda daugiau laisvės kūrybai), mat buką vartotoją lengviau melžti. Laimei, paskutiniu metu mš kiek peržengė ribas ir panašu, kad greitu metu nelabai kas laikysis už tų "kiaušų" (Prancūcijos valdžios įstaigos pereina prie OSS, Rusija visose mokyklose iki 2009'ų naudos linux, vokiečiai taip pat aktyviai naudoja OSS, daugelis kitų seka iš paskos didesniais ar mažesniais žingsneliais).
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-09-27 06:24 Redaguota: 2007-09-27 06:46
Hmz, kam man reikalingas tas superstas griozdas PS, jei gimp funkcijų namų vartojimui daugiau nei reikia ir netgi yra pakankamai veiksnus naudojant seną aparatinę įrangą (naudojausi net ir ant P133 nelabai senai)?? CAD? Bumbulas minėjo kažkokią alternatyvą, bet aš apskritai nežinau kas tai per dalykas ir su kuo valgomas :/ aš, paprastas mirtingas žmogus, dirbantis nuo 9 iki 17h tikrai nesu patenkintas daugeliu windows programų, kadangi pastarosios dažnai esti nepasotinamos aparatinei įrangai o aš tiek neuždirbu kad su kiekviena nauja versija pirkčiau naują PC ar kiščiau pinigus į seną, kai tuo tarpu naudodamas GNU/linux OS bei alternatyvią PĮ vis dar galiu puikiai naudotis savo ištikimuoju athlon 800. Kadangi naršyti internetą, klausytis muzikos, žiūrėti filmus, organizuoti foto kolekciją, skaityti knygas, įrašinėti anime kolekciją į cd/dvd diskus šiuo kompiuteriuku galiu netgi greičiau ir efektyviau negu tie, kurie susipirkę kompiuterius su super duper core 2 duo procesoriumi, kalnais ram, "ultimate super turbo extreeme" vga ir ultimate krūtas mš vištas bei prisigrūdę kaip reikiant išpampusios "krekintos" PĮ.
Jei tau tikrai reikia Photo  shop, cad ir dar visokios kitokios specifinės PĮ bei galybės įvairiausių funkcijų, nes tu tikrai su ja dirbi/uždirbi, tada taip naujas galingas PC bei win pasitarnautų geriau (nors daugeliu atveju mac'as visvien priekyje win).
Reziume: naudotis galvą reikia, GPL suteikia progą taupyti tiek PĮ tiek AĮ sąskaita, bei pasirinkimo laisvę, tereikia tik tuo pasinaudoti.
Pagrindinė - MMX Data 2007-09-27 08:02
Taip, paprastiems darbams ir Gimp užtenka, bet tik paprastiems.
Pagrindinė - var Data 2007-09-28 01:11
Ko trūksta tai CMYK palaikymas, kas reiškia, jog nebus galima spausdinti piešinio pramoniniu būdu. O daugiau ką tokio turi photoshop'as, ko neturi GIMP'as ?
Pagrindinė - MMX Data 2007-09-28 21:17

>O daugiau ką tokio turi photoshop'as, ko neturi GIMP'as ?


Gan nemažai funkcijų.
Pagrindinė - var Data 2007-09-28 22:07
Tai gal pavardink kelias
Pagrindinė MMX Data 2007-09-29 08:15
Daugiau filtrų, įskiepiai, blending režimai žymiai paslankesni, daug dagiau spalvinių modelių, konvertavimas tobulesnis iš vieno spalvinio modelio į kitą, smart objects, smart shapes ir t.t. Su Gimp tikrai daug ką galima padaryti, bet tikrai lygybės ženklo dėti negalima, nes kam tada man ir tūkstančiams kitų pirkti CS 3 tarkim, jei Gimp su Inkscape gali tą patį kaip ir PhotoShop'as su Iliustrator'ium? Arba kam man Maya, jei Blender gali tą patį?
Pagrindinė - andri0 Data 2007-09-27 22:58
mano manymu labai maža dalis linuksistų yra gyvenime sumokėję už MS produkciją, bet jie garsiausiai rėkia, kokia ta "neteisinga" PĮ yra brangi. Taip pat manau čia nelabai yra mėgstamas toks dėdė Bilas, bet jaučiu jis labai mėgstamas Afrikos vaikų, kurie jo labdaros pagalba gali pavalgyti, gauti medikamentų. Kažin ar tie vaikai labai apsidžiaugtų gavę vietoj to kokį Ubuntu CD.
Pagrindinė Meisteris Data 2007-09-28 05:56 Redaguota: 2007-09-28 05:59
Dėl brangumo, tai turėjau galvoje labiau aparatinę įrangą, mat su nauju kompiuteriu win dažnai kainuoja kapeikas palyginus, bet kad tiems win kuo toliau, tuo nerealistinės aparatinės įrangos reikia ir viena tam kad galėtum pasigrožėti tragiškai atrodančia airo.... 

> Taip pat manau čia nelabai yra mėgstamas toks dėdė Bilas, bet jaučiu jis labai mėgstamas Afrikos vaikų, kurie jo labdaros pagalba gali pavalgyti, gauti medikamentų.


Taip dėdė bilas ne vien čia nemėgstamas... Kas dėl Afrikos vaikų, tai tikrai ne vienas bilas toks geradaris, ir šiaip nematau kaži kiek gero iš tos labdaros, kaip sakoma duok žmogui žuvį ir pamaitinsi jį vienam vakarui, išmokyk žvejoti - pamaitinsi visam gyvenimui, manau tai tinka Afrikai šiandien, visi tik ir "šeria ją žuvimis" o žvejoti niekas nemoko, ar bent neteko girdėti, kad investuotų kas į darbo vietų kūrimą, kokios nors pramonės vystymą ar kažką panašaus. Matyt populiaru dabar šventojo titulą nusipirkti paaukojus labdarai Afrikoje. Ir galiausiai, žinant mažo minkšto politiką, panašu jog tas aukojimas labdarai skirtas labiau reklamai. Kas dėl ubuntu, tai priklauso kaip pažiūrėsi... iš kitos pusės manau kur kas labiau apsidžiaugtų afrikietis gavęs puikią OS savo senam/pigiam kompiuteriui nemokamai, nei pamatęs win višta kainą ir techninius reikalavimus...
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2007-09-28 10:42
Nemanai, kad iš tos labdaros MS nemažai naudos gauna?
Pagrindinė - andri0 Data 2007-09-28 12:46
o kokia nauda tiek valstybei ir šiaip paprastiems žmonėms iš linux vartotojo ? :) prekiaujant ir kuriant MS produkcija yra mokami mokesčiai, sukuriamos darbo vietos ir kiti dalykai. O kuom Jūs galite pasigirti? Ar tik tuom, kad pavyksta susikonfiguruoti linux distribuciją, arba "pavažiuoti" ant MS ? :)
Pagrindinė Bumbulas Data 2007-09-28 13:19
:lol: Lygiai taip pat prekiaujama atvirojo kodo produktais, kuriamos darbo vietos (Red hat, Nowell, Canonical nieko nesako? Pasidomėk) Ir kas svarbausia, atviro kodo programinė įranga yra be galo lanksti, gali būti derinama prie betkokių poreikių, priešingai negu nuosavybinė programnė ranga.
Pagrindinė Virginijus Data 2007-09-28 13:43
tu nejauti kad fleimini??
Pagrindinė Andrius.D. Data 2007-09-28 14:16
Tu nepradėjai painiot PĮ su vien tik verslu? Mes čia nediskutuojam apie tai, kokia PĮ gaminimo strategija yra geresnė pasaulio ekonomikai. Mes diskutuojam apie tai, kokia PĮ yra kokybiškesnė ir tinkamesnė vartotojams.
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Sito akmens i MS darza tiesiog negaliu neimesti
1 2 Ankstesnis Kitas  

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill