Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / WLan Slackware
- Marksman Data 2007-12-16 22:44
Sveiki,
Esu paprastas linux'u naudotojas, kartais mėgstantis truputį pasikrapštinėti, kad man kasnors veiktų ar veiktų taip, kaip man reikia. Keletą metų mano porekius puikiausiai tenkino Slackware, tačiau, įsigijus nešiojama, buvo reikalingas bevielis tinklas, kas man ant Slacko neveikė. Ir tai buvo vienintelis minusas. Dabar naudoju kubuntu 7.04, viskas veikia pagal default ir viskas būtų kaip ir šaunu, bet .. labai noriu Slacko. Nežinau, ar mano kreivos rankos kaltos, ar kas, bet man ant Slackwares viskas veikė sklandžiau.

Problematika: Reikia paleisti WLan ant mano barebonės.
Network controller: Intel Corporation PRO/Wireless 3945ABG Network Connection (rev 02)
Kadangi ant kubuntu veikia pagal default, tai manau, kad driverių turėtu būti.
Planuoju naudoti Slacware 12. Gal kas pasidalintų patirtimi paleidžiant bevielį per šia ploštę? Bet kokia pagalba ar patarimai labai vertinami.
P.S. jei reikia dar kokios info - sakykit, nes sausokai atrodo..
Iš anksto Dėkoju
Pagrindinė - Virginijus Data 2007-12-17 16:54 Redaguota: 2007-12-17 16:57
na aš atvargau šį vargelį po Debian Etch
dariau labai paprastai:
nusimečiau kernel source, susikompilinau
ir dakompilinau kaip modulius wifi draiverius.
Tai pavyko padaryti ir su distros ir su vanilla kerneliu. Tik kad su vanilla ati 3D nedirbo kartu su tais draiveriais. Su distros sursu viskas daba veikia.
Pas mane Atheros, bet idėja nemanau, kad keičiasi.
Beje su Intel tutėtų būti žymiai lengviau.
P.S. kernelioi versija turi atitikti tvarkyklių versiją (gal greičiau išleidimo datą). Na jos ten gali būti neparašytos kuri iki kurios ir pan. Ben paėmus abu sursus naujus manau tiks viens kitam.
Pagrindinė Marksman Data 2007-12-18 13:00
Na ką, nusimato įdomios atostogos.. :) Dėkui už patarimus.
Jei dar kils neaiškumų - kreipsiuos. O aš esu įsitikinęs, kad bus.
Pagrindinė - romaz Data 2008-01-05 22:56
Pas mane Linksys Ethernet controller: Atheros Communications, Inc. AR5212 802.11abg NIC
Puikiai tiko draiveris iš čia http://madwifi.org . Pas mane OS slackware 12, prie kernelio nagai nekišti (kolkas).
Pagrindinė - Marksman Data 2008-01-05 23:23
Na kolkas pristabdžiau Wlan derinimą, nes sesija. Bet pastebėjau, kad wireless lemputė dega. Ar tai reiškia, kad driveriai veikia? Apie Wireless neišmanau praktiškai nieko. Tik žinau, kad paleidus KWifiManager rašo, kad "No Interface". Bei per Ifconfig nieko doro nėra.
Pagrindinė romaz Data 2008-01-06 10:39
Pas mane PCMCIA Linksys kortelė. Jaigu branduolys aptinka, kad kažkoks įrenginys prijungtas PCMCIA jungtyje, iš karto paduoda maitinimą. Užsidega "power" indikatorius. Tai nereiškia, kad įrenginiui pritaikytas valdiklis, tai tik PCMCIA valdiklis.
Pagrindinė Danker Data 2008-01-10 18:36
iwconfig iwlist
Pagrindinė - Aivurn Data 2008-01-30 16:20 Redaguota: 2008-01-30 16:23
Oi, aš irgi ilgai kuičiaus Slackware 12.0. Pažiūrėk 12.0 DVD  /extra kataloge yra tvarkyklės, tiesiog sek nurodymus ir turėtų suveikt. Prisijungimui naudoju KWiFimanager arba Wifi-Radar, kol kas teko jungtis tik prie WEP (WPA nesijungiau) - jokių bėdų, lyg veikia, tik pradžioj kol susigaudžiau, dar ir Danker spėjau pakankint :lol:
Pagrindinė - Marksman Data 2008-02-04 16:48 Redaguota: 2008-02-04 17:05
Visų pirma, esu dėkingas visiems už pagalba. Bent žinau nuo ko pradėti. :)
Na va. Išaušo graži diena, kai nusprendžiau tęsti wLan konfiguravimą.
Kaip supratau, atsidaręs INSTALLS failą, kad yra 4 pagrindiniai žingsniai.
Ir vat ant pirmo man jau darosi neaišku. make ir make install viską atliko gražiai (Spėju, kad reikėjo įmesti į teisingą direktoriją), tačiau atliekant antrą žingsnį, išmetė tokį perspejimą
Kaip man sveika nuovoka sako: tai aš tikriausiai ne toje vietoje jį make'inu. Su kerneliu esu šiek tiek susipažinęs, vasarą ant Slack'o pats buildinau kernelį. Viską dariau pagal Kompiuterijos HOW-TO. Tiesa, kai reikėjo pasirinkti modulius, tai vos ne pagal default viską palikau. Tai kernelio išmanymas nėra aukšto lygio.
Tai pirmas klausimas būtų: kaip ir kur reikia Build'inti ieee, kad modulio ipw build'inimas vyktų sklandžiai.

Iš anksto dėkoju.
Pagrindinė Virginijus Data 2008-02-04 19:01 Redaguota: 2008-02-04 19:14
o tai tamsta kaip supratau googliavai, ir darai pagal instrukcijas. Nebandei tiesiog parsisiūsti branduolio kodą ir ten paieškoti?

Čia mano konfas, tai pasižiek pagal save procesorių, Device drivers, tinklo kortos tvarkykles.
Plačiau
Tvarkykles pasirink kaip modulius.
taip pat
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / WLan Slackware

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill