Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Pasidaryk Pats / Ipod nano automobilyje
- Meisteris Data 2008-01-29 22:45
Vat kilo tokia įdėja. Tarkime automobilyje įmontuoju garso sistemą (na garsiakalbai, stiprintuvas, kita...) ir turiu ipod nano 2nd gen 8gb. Taigi kyla mintis nesidėti magnetolos, bet pasidaryti dock'ą ipod'ui, manau būtų visai patogu ir praktiška. Įsivaizduokit: Sėdu į automobilį, pasodinu ipod'ą į dock'ą ir mėgaujuos, išlipdamas įsimetu ipod'ą į kišenę ir nereikia rūpintis dėl paliktos magnetolos, išdaužytų langų ir pan. Tačiau čia kyla keletas problemų:
1. Dock'as tūrėtų ir maitinti ipod'ą ir išgauti iš jo garsą per ipod'inę usb jungtį. Tad, garso reguliavimas tampa neįmanomas per ipod'ą. Ir reikia tos jungties schemos, kad teisingai viską pajungti.
2. Pritaikyti maitinimo srovę (12V gerokai perdaug).
3. Susikonstruoti garso reguliavimo mechanizmą patogioje vietoje (kažkur tarp ipod ir stiprintuvo, tai yra priekinėje panelėje).
Realiai nesu elektronikas ir daug neišmanau apie tai, moku rankoje lituoklį laikyti ir tai maždaug viskas :) Pamaniau, gal būtų kokių patarimų šia tema?
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2008-01-30 11:48
Teko matyti tokią sistemą gamyklinėje automobilio komplektacijoje (aišku auto visiškai naujas). Visas valdymas ant automobilio vairo. Dar kažkur teko matyti spec laidą (galbut konverterį) iPOD prijungimui prie automagnetolos. Radus tokį manau išsisprestu dauguma problemų.
Pagrindinė - X-menas Data 2008-01-31 16:50
Pirma masina nusipirk :lol:
Pagrindinė Meisteris Data 2008-01-31 16:56
Garaže stovi :P
Pagrindinė - Aivurn Data 2008-01-31 20:55
http://www.crutchfieldadvisor.com/S-FE5THy74T6P/learningcenter/car/ipod/ipod_installation.html?page=1
Čia dažniausiai naudojami būdai surašyti. Aišku būtų neblogai pasidarius iš iPod tiesiai jungtis į automobilio jungtis, bet šiuo atveju jau reikia tiksliai žinot jungties duomenis, nesu su elektronika taip smarkiai susipažinęs :(
Pagrindinė - Meisteris Data 2008-01-31 23:23
Na šiek tiek įdėjų pasisemt pavyko, tik gaila, kad šis "how-to" paremtas gatavais produktais (konverteriai visokie ir pan) praktiškai niekas nedaryta rankom, taip tai žinoma sugebėčiau padaryt, vos tik įsigyčiau reikiamus komponentus, bet taip vienas dalykas nelabai įdomu ir kitas dalykas kainuoja :) Na šiaip ar taip tai nėra labai skubu, tad laiko paieškoms į valias, tik va vis ką nrs įdomiau susimąstau veikt ir niekaip pats nepagooglinu šia tema :)
Pagrindinė - X-menas Data 2008-02-01 13:33
Ot klausimas, kiek laiko tavo tas Ipodas groti gali non stop, kad tu ji nori butinai masinoje krauti. Nes realiai tai jei nereiktu krauti , tai galima pastatyti masinini stiprintuva ir i ji paprasciausiai su tinkma  laidu sjunungti su IPOD. Ir grotu kuo puikiausiai. Aisku garsas valdytsi ant iPod.
Pagrindinė Meisteris Data 2008-02-01 13:42
Priklausomai nuo maigymo, jei tik paleisi ir nejudinsi, tai eis iki 27h, šiaip vidutiniškai apie 20-24 eina. Žinoma galima automobilyje ir nekrauti, bet taip būtų tiesiog patogiau :)
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2008-02-01 14:05
Tai taip galima prijungti betkokį grotuvą, bet va kaip įgyvendinti dainų keitimo garsiau/tyliau funkcijas?
Pagrindinė X-menas Data 2008-02-01 20:08
Na taip. Cia jau problema. Reikia hakint Ipoda. Realiai as tai galvoju pasidaryti paprastai. Kadangi turiu delnini kompiuteri. Jam radau labai gera audio grotuva. Kuris pereinia i masinini rezima. Tada buna dideli mygtukai ir galima lengvai dainas permetineti. O garsa galima reguliuoti paprastai kad ir prie vairo. Tik reikia sukonstruoti paprasciausia garso reguletoriu stiprituvo iejimo grandineje :)
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Pasidaryk Pats / Ipod nano automobilyje

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill