Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Kaip pagreitint Skypės siuntimus?
- akeliukas Data 2008-02-04 22:36
Girdėjau, kad galima kažkokį portą (ale jungtį) atverti, ir gali taip pagreitėt siuntimai, nes bus susijungiama tiesiogiai su gavėju, o ne per tarpinį serverį. Tai va labai norėčiau pabandyt, nes jeigu greitis bl 3Kb/s, tai net nežinau verkt ar juoktis. Dainą draugei pusvalandį siunčia, viršūnė išvis.
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2008-02-04 22:50
Sėdžiu už routerio, atidaryti 21, 22, 80, 8080, 8303 beroc tiek. Siunčia tiesiogiai, be tarpinio serverio. PRoblema gali būti netik pas tave, bet ir iš kitos pusės.
Pagrindinė - akeliukas Data 2008-02-06 20:04
Tai puiku :) Kiek greičio išvysto? Be to, kaip man, kvailam, tas jungtis atidaryt? nes nemoku :/
Beje, klausimas ne į temą: kur daugiau anglies, pliene ar ketuj?
Pagrindinė Bumbulas Data 2008-02-06 23:05

>Beje, klausimas ne į temą: kur daugiau anglies, pliene ar ketuj?


Ketuj.

>Be to, kaip man, kvailam, tas jungtis atidaryt?


Jas blokuoja arba ugniasienė arba kelvedis(router). Kžkurį vieną (kartais tenka net ir abu) iš jų reikia paderinti, jog leistų prisijungimus reikiamomis jungtimis ir/arba nukreiptų jas į atitinkamą kompiuterį.
Pagrindinė Meisteris Data 2008-02-07 01:45
Priklauso, ar turi realų ip adresą, ar naudoji rūterį ir ar naudoji kokią ugnesienę kompiuteryje.
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2008-02-07 14:36

> Kiek greičio išvysto?


Tiek kiek linija maksimaliai leidžia. Namuose init.lt internetas.

Darbe taippogi sėdžiu už krūvos cisco įrangos (kažkaip nelabai gilinausi, bet ten visa spinta raizgalynės) ir tikrai joks portas neforwardintas į mano kompiuterį, siunčia vėlgi maksimaliu leidžiamu greičiu. Iš mikrovisatos vartotojo ~10mb/s (darbe sujungtos dvi linijos teo ir mikrovisatos)

OS: linux be jokių firewall'ų (mėgstu būti kiauras :) )
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Kaip pagreitint Skypės siuntimus?

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill