Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Nerandu normalaus muzikos grotuvo. O gal nemoku?
- akeliukas Data 2008-02-28 22:39
Įsirašiau amaroK, exaile, esu bandęs rhythmobox, banshee, XMMS, audacious - praktiškai visus. Bet nei su vienu nepasidariau, kad:
1. Laikytų visą mano muziką vienam kataloge, surūšiuotą, tvarkingai, atlikėjais, albumais.
2. Pagal pavadinimus ar dar kaip nors sudėliotų failams metaduomenis (tagus).
3. Nukopijuotų iš MP3 grotuvo / CD tiesiog į muzikos katalogą, o ne pyderastiškai "suindeksuotų".
4. Sugebėtų perkelt tiesiai atlikėjus į grotuvą pats grotuvas, patogiai.
Išvaizda man vienodai šviečia, tinka visi. Girdėjau, kad taip gali ir iTunes, ir WMP 11. Ok, iTunes tegul ir gali, bet tikrai nepatikėsiu, kad kažkoks WMP perspjovė visą atviro kodo melomanų bendruomenę! So get me a player, and better make it quick!
Pagrindinė Meisteris Data 2008-02-29 11:04
Realią savo muzikos kolekciją laikau mac'e iTunes pagalba :) o Linux'e tai xmms per akis, nes čia muzikos bibliotekų nesaugau, tai sakyt kažką sunku, normaliai, tai amarok tikrai turėtų išpildyti visus tavo reikalavimus, ko gero, tik reikia prisėsti ir tinkamai sureguliuoti, dar yra toks įdomus projektas, kaip Songbird žadantis patį pačiausią grotuvą pasaulyje, tačiau, šis dar tik ankstyvoje beta stadijoje.
Pagrindinė - Danker Data 2008-02-29 11:20
Taigi... Tiesiog reikia patirties su amarok ;).
1. Nustatymuose nustatai kur tavo collection (ten tarp kitko ieškos naujos muzikos, kurią idėsi) ir įsidėjus į playlistą "nerūšiuotą" muziką spaudi dešiniu klavišu ant tų dainų jas pažymėjus->manage files->organize file - o toliau manau suprasi.
2. Dešiniu klavišu spaudi ant failo (arba kelių juos pažymėjus, tik kad toliau reikės naudotis "per track" nustatymu) ir naudojiesi Filename schemes ir guess tags from filename. Taip pat gali naudotis fillin tags using musixbrainz. Tačiau geriausias sprendimas yra naudoti picard - pagooglink ;).
3. Na tai tiesiog ant kde atsiveri grotuvo arba cd langą ir nukopini dainas į collection - pats geriausias kelias. O paskui amarok'e darai update collection.
4. Na tai susikonfigini nustatymuose savo "device" ir šoniniame lange yra devices skiltis, kur gali sukelti failus (nutempti, arba naudotis transfer to device dešiniu klavišu paspaudus ant atitinkamo failo/failų) ir juos įrašyti į grotuvą.
Tiesiog naudokis amarok ir dar ne tokių "bajerių" rasi ;).
Pagrindinė - akeliukas Data 2008-03-01 15:06
Ok! Viskas veikia, tik truputį reikėjo padirbėt :). Tai va, kadangi matau, kad turi patirties, tai kokios programos/bibliotekos/plugin'o reikia, kad galėčiau ripp'int Audio CD? Pageidauju iškart su visais tagais, pavadinimais ir pan.
Pagrindinė Danker Data 2008-03-02 13:34
Aš naudojuosi atskira programa - kaudiocreator. Ji sutvarko ir tag'us, galima rippinti įvairiais formatais (ir flac).
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Nerandu normalaus muzikos grotuvo. O gal nemoku?

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill