Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Linux distribucijos ir masinos, ant kuriu jos sukasi
- alpha Data 2009-03-03 19:25
Sveiki,

Klausimas tai ryskiai bus is noob srities, taciau gal padesit patarimais ar kokiais linkais... Zodziu klausimo esme tame, kad as turiu ARM sistema ir ten BusyBox linuxa ir faktas tas, kad jokios linuxines programos binariai ten nesisuka. Reikia daryti native arba cross kompiliavima. Tai va man nebeaisku, ar kompiliavimas yra daromas sistemai (siuo atveju ARM), ar tam tikrai linuxo distribucijai ? Vat pvz yra entuziastai, kurie mano ARM sistemai sukompilino Debiana, bet tai nuo to x86 debian programos t.y. binariai suktis gi neprades ar ne taip? O jei tarkim as sukompilinu binarius BusyBoxui mano sistemai, tai ar tie patys binariai suksis ant debiano, kuris pritaikytas mano (ARM) sistemai.
Na esme va tokia ir yra. Na tiesiog jei trumpai pakomentuosit sita situacija tai busiu dekingas, o jei dar pora linku numesit tai ir laimingas busiu :)
Dekui is anksto.

Pagarba,
alpha
Pagrindinė - Kašiukas Data 2009-03-04 01:04
Debian'as palaiko ARM architektūrą, todėl http://www.debian.org/distrib/packages susiradęs paketą, greičiausiai, prie architektūros galėsi pasirinkti „ARM“.

O šiaip, Tamstos samprotavimai teisingi, jeigu gcc (ar bet koks kitas kompaileris) kompiliuos i686 architektūrai, tai binarikas neveiks ARM'e ir atvrirkščiai.

Paketai (jeigu taip tikslinga išsireikšti) kompiliuojami architektūrai, o ne distribucijai. Distribucijos developeriai tiesiog pritaiko kažkokią tai programą savai dsitribucijai -- failų išdėstymas, shared libų vietos ir t.t.
Pagrindinė - alpha Data 2009-03-04 13:38
Aciu. Viskas pakankamai aisku. Reiks kazkaip pasiieskot infos dar apie cross kompilinima ir native kompilinima....

alpha
Pagrindinė s2 Data 2009-03-04 14:09
Man atrodo, kad paketinės sistemos turi galimybes nurodyt architektūrą, kai iš Source paketo build-ini Binary paketą.  Tad ten tereiktų kelių opcijų.

Bet aš cross-kompiliavimo taip niekad ir neišmėginau su DEB paketais :))
Nors reikėtų dar.  Yra senas pusiau miręs Sun SPARCas, kuriam reikėtų naujo kerniolijaus.

Uff.
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Linux distribucijos ir masinos, ant kuriu jos sukasi

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill