Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Kankinam Debian
- skazas.myopenid.com Data 2009-09-10 16:02 Redaguota: 2009-09-10 21:54
arch atsikračiau dėl jo amžinos „beta“ stadijos :D, dabar skrodimui paruoštas Debian lenny
Instalinant gnomą, sumetė alsa ir oss, nors garso neprašiau :) Kaip išmesti neskausimgai alsa, pažiūrėti oss versiją, ir jei tai ne oss4, išmesti ir suinstalinti oss4?
Taip pat reikia užblokuoti alsa ir senesnę OSS, kad atnaujinant sistemą ar instalinant ką nors, vėl nesumestų tai, ko man nereikia?
Pradžiai tiek kankinimo :)

Beje, "greitomis" neradau kaip java sumesti firefoxui. Turit kokia nuorodele i howto?
Pagrindinė - koldunas Data 2009-09-10 22:51
Aš tai instaliuoju tik bazinę sistemą, t.y. nuimu žvaigždutę nuo "desktop environment", o paskui atskirai susimetu kas reikalinga. Niekada alsos neinstaliuoja per prievartą kol pats to nepadarau.
Pagrindinė - skazas.myopenid.com Data 2009-09-14 13:46
Aš net bazinės neinstalinau (nuėmiau visas varneles). Bet isntaliuojant gnome sukišo ir garsą. Dabar per daug garso posistemių- ir alsa, ir oss (nežinau kuri versija). Ir kreivai alsa suinstalino- gnome garsai neveikia, nors gal kad nepažaidžiau su ESD.
Pagrindinė - koldunas Data 2009-09-15 22:47
Pagooglink, pamatysi, kad instaliuojant garsą reikalingas alsa-oss paketas. Gal ten pas tave viskas tvarkoje? Pabandyk perinstaliuot alsą. Nežinau kaip su ta OSS, neteko turėt reikalų, bet alsą Debianui instaliuoju taip:
#apt-get install alsa-base alsa-utils alsa-oss
#alsaconf
Turėtų automatiškai pasigaut garso kortą ir aktivuot.
Pagrindinė skazas.myopenid.com Data 2009-09-16 20:25
Susitvarkiau instaliuodamas alsa-base esound
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Kankinam Debian

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill