Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / HP Compaq Mini 311 nešiojamas kompiuteris
- Virginijus Data 2010-07-24 16:54 Redaguota: 2010-07-25 12:47
Taigi 'neperseniausiai' apturėjau naują kompiuterį Compaq Mini 311

Pirkau kaip netbuką, taip sakant kad į rankinuką tilptų ir renkantis iš nemažo jų kiekio (gyvai) iškart užkliuvo jo išvaizda. Itin plonas. Dar ir šiandien nesuprantu kur ten viskas telpa. Apatinė dalis tokio pat storio kaip ir matricos, tik gale stambesnė baterijai. Taigi priėjau paėmiau į rankas ir nušalau.. pasirodė besvoris (buvo be batarkės). Visi kiti netbukai iškart nustojo egzistuoti.
Trumpame jo aprašyme mačiau: Intel Atom, Nvidia ION, gigas ramo, 160GB hardas, (nėra dvd ir nereikia pagalvojau). Negalėjau nepirkti (nepaminėjau - tai buvo senokai, kai jie tik pasirodė).
Pradėjus naudotis iškart užkliuvo vienas namalonus dalykas: itin jautrus touchpad, plius prie viso to jis dar ir neįgilintas. Taigi rašant buvo visiškas pravalas (kol nepripratau). Klava berods 90% dydžio, taigi pliusas. Tokie estetiniai įspūdžiai.
  
O techniniai džiugina dar ir dabar. Su Linux minimum 5 valandos veikimo su wireless, neskaitant kad gamintojas deklaruoja 4,5 (su winxp). Veža NFS-U2  ir netgi UT2004! Labai smagu... Ir galų gale išlenda jo pagrindinis minusas kuris viską sugadina.. Taigi kad jis toks plonas ir galingas, tai visai su aušinimu blogi popieriai.. Nuo perkaitimo kelis kart buvo smigęs, žaidimai striginėja. Bet padarius paprastą kartoninę su izolke lipinta dėželę su ventiliatorium (nebūtinas jis) nukreiptu į pagrindinį kaitimo plotą bėdos neliko. Aišku jeigu naudot jį pagal paskirtį, tai tokių problemų tikrai nekils. Ventiliatorius maitinasi nuo usb, papildomo garso nėra nes tik 5v.

Visai neprastos kolonkės (Altec Lansing), netgi sakyčiau tokios kokybės laptope dar nesu sutikęs, klausant atrodo kad ne laptopo kolonkės išvis. Aišku bumso nesulauksi iš tokio dydžio. Na ir galū gale 11.6 colių matrica netbukui super dalykas, raiška 1366x768. Pliusas - ledas caps lock mygalui. Vienintelio dalyko prie visų malonumų tikrai trūksta- tai pageup pagedown mygalų, dirbant konsolėj skrolint be jų gan nepatogu. Ir klavos apšvietimas.. nū brač.. galėjo nors lempikę kokią.. Triukšmo lygis - nulis.

Vnž šalia kitų netbukų jis iškart išsiskiria solidžia išvaizda ir yra panašus į pilnavertį kontūperį.
Difulte buvo winxp home, ubuntas rado visus įrenginius, įskaitant wifi mygalą virš klavos.

Žo, manau tai neprastas daiktas, kuris man teikia didelį malonumą juo naudotis ir po metų : lovoj | prie stalo | hdmi+didelis telikas | nepersunkus/neperdidelis nešiotis (ne vežiotis) | reikalui esant atstoja desktopą su papildomu moniku | ir kokybiškiau išlaikanti signalą wifi korta lyginant su asus'o.youtubo linkas apie hdmi ir kitas youtube linkas apžvalga
Pagrindinė - Andrius-BKI Data 2010-07-24 19:27
O kaip jo kaina lyginant su konkurentais?
Pagrindinė Virginijus Data 2010-07-24 20:14 Redaguota: 2014-11-11 11:36
Na kai pirkau buvo brangiausias, bet tuo pačiu tai buvo ir naujos kartos netbukas. Dabar analogiška jau ir acer gyvai mačiau. Aišku acer yra acer ir neprilygsta šiam. Kaina yra sąlyginis dalykas, kur pirksi, etc...

red. LT kaina jo tikrai nekris, UK jis jau baigė (MKN) pasiekti normalią. Nesu specialistas kainose ;) .

Geriau kai propeleriukas gale. Toks pribambasas padaro jį šaltesnį už neįjungtą..
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / HP Compaq Mini 311 nešiojamas kompiuteris

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill