Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Mail server. Tik su apache?
- SKazas Data 2012-07-01 21:24
Yra keli variantai pašto serverio, ir kiek žiūrėjau, visiems reikalinga apache. Kai kuriuose konfiguose dar yra light http, bet nėra nginx ar kitų. Ar būtina apache mail serveriui+mail guard+clav antivirus? Tiksliau vietoje apache naudoti ir konfiguose suderinti galima nginx serverį? Ir iš vis mail serveris priklausomas nuo www serverio?
Neblogas how to apie mail serverio instaliavimą Freebsd čia.
Pagrindinė Meisteris Data 2012-07-01 21:48 Redaguota: 2012-07-02 16:34
Labas,
Priklausomybės toks dalykas, jos kinta pagal poreikius. Serverį konstruoji pats, taigi ir sudedamąsias dalis pasirenki pagal tai, ko iš to serverio norima ;) O bazė paprastai būna elementari: sendmail, postfix arba exim (kaip smtp servisas), tuomet seka procmail (laišku paskirstymui po sistemoje esančias dėžutes) ir galiausiai kažkas panašaus kaip dovecot (pop3 arba imap4 servisai, laišku pasiekimui iš išorės ir jų tvarkymui).

Daugumoje how-to dokumentų yra aprašomas išbaigtas pašto serveris, palaikantis daugumą sąsajų kaip webmail, squirrelmail ir kitos leidžiančios pasiekti laiškus naršyklės pagalba. Tai pat ir protokolų kaip pop3, imap4.

Taigi, jeigu laiškus norėsi pasiekti per tam skirtą programą kaip Thunderbird ar Clawmail, bet prieeigos per naršyklę tau nereikės, tai ir apache ar bet koks kitas www servisas tau išvis nėra reikalingas, kaip nėra reikalingas ir pop3 servisas, jeigu laiškus nori pasiekti imap4 protokolu.  Na o visi kiti moduliai ateina dėl papildomų poreikių, kaip spamassasin (aiškinti tikriausiai nereikia kam skirtas), apache, squirrelmail, antivirusinės visokio plauko, autentikacijos duomenų bazės (mysql) ir t.t. be galo.
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Mail server. Tik su apache?

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill