Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Reikia pagalbos pakeisti programos kodą ir sukompiliuoti
SKazas Data 2012-07-03 09:59 Redaguota: 2012-07-03 10:01
Deja, nesu nei programuotojas, nei "programišius" :D ir iškilo šiokia tokia bėda su viena atviro kodo programa, kuri susideda iš dviejų dalių- mysql serveris ir kliento dalis.
Problema ta, kad programa sukompiliuota neatsižvelgiant į linux įpatumus, tai yra tai, kad linux moka skaityti- skiria didžiąsias ir mažąsias raides.
Daugiau galite rasti lietryčio forume.
Įsivaizdavau gyvenimą paprastesniu- parsisiunčiu Visual studio, source, įsikeliu, pakeičiu kelias eilutes, sukompiliuoju naujai ir naudojuosi. Bet.... primeta visokių warning, šauktukų, errorų, o kadangi nesu programuotojas, mane per sudėtinga išgaudyti ten visokias klaidas.
Gal kas galit pagelbėti ir sukompiliuoti programą, taip, kad su mysql servu, esančių bsd OS ar linux, lenteles ir užklausas vykdytų tik mažosiom raidėm? Ar kokį kitą sprendimą pasiūlysit.
Programa, aprašymas ir kodas pateikiami svetainėje.
Pats programos autorius programina vienas, todėl nėra kada jam labai užsiimti. Atrašė tax.lt forume žinutė 2012-06-07 01:07.
Klientinės versijos keisti nereikia, ji gali ir toliau veikti windowsuose, nors visai neblogai būtų nuportinti į linuxą. Kol kas užtektų sutvarkyti bendravimą su mysql.
Gal kas apsiimtų patvarkyti ar iš vis nuportinti į unix like OS? :)
P.S. Programa labai gera, kiek ieškojau nemokamų apskaitos programų, šita liuks. Tos komercinės yra labai brangios, arba per dideli griozdai. Beto, lietuviška- ne tik išorė lietuvių kalba, bet ir buhalteriniai dalykai pritaikyti pagal sodras, VMI ir t.t.
Mažos/vidutinės įmonės poreikius tenkina laisvai. Tai buvo buhalterės žodis. Amen :D
Pats galėčiau kokį darbą padaryti, tik svarbu pasakytumėte ką daryti. Jei koks nuobodus ilgas darbas kažką keičiant. Svarbu, kad būtų "projekto vadovas" :)
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Reikia pagalbos pakeisti programos kodą ir sukompiliuoti

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill