Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / CPU aušintuvas Hyper 612S
- SKazas Data 2012-05-17 22:24
Fantastiškas ant core-i5. Tylos įsikūnijimas netgi dirbant maksmaliai apkrautam CPU ~4,2GHz dažniu. Aušinimo potencialas net neišnaudojamas- 80 laipsnių pasiekti sunku, nebent kai dulkių prisirenka, bet ir  valymas paprastas- nereikia nuimėti metalinės dalies nuo CPU, dėl to ir termopastos nereikia keisti, pakanka nuimti patį ventiliatorių, kas padaroma be įrankių (spustelėjus plastmasinius laikiklius pirštais), ir lengvai prieinama ten, kur kaupiasi dulkių sluoksnis.
Ar pirkčiau tokį patį?
Taip, be abejonės.
P.S. dabar mąstau apie GPU aušintuvą ne stokinį, bet kad kol kas tik Amerikėj mačiau. Žmonės sako, irgi sumažėja ventiliatorių garsas ir gan stipriai.
Pagrindinė - anamnesis Data 2012-05-20 03:04 Redaguota: 2012-05-20 03:07

> CPU ~4,2GHz dažniu


T.y. cpu spartintas? Kokia įtampa?

> Aušinimo potencialas net neišnaudojamas- 80 laipsnių pasiekti sunku


Paleisk Linpack'ą :>

> P.S. dabar mąstau apie GPU aušintuvą ne stokinį, bet kad kol kas tik Amerikėj mačiau


Kokia vga? Lietuvoje joms aušintuvų irgi yra.
Pagrindinė - SKazas Data 2012-05-21 12:30
Taip spartintas. Stockinis berods ~3,3GHz. Vienu žodžiu core i5-2500K. Įtampa iš atminties ~1,35V maksimum. Daugiau dažnio nekeliu, nes įtampa kyla, stabiliai sukasi ir ~4,5GHz (gal dar daugiau, dabar nepamenu), bet tada įtampa kyla virš 1,4V, o kiek prisiskaičiau, tai trumpina pačio CPU gyvenimą. Kadangi dažnai nekeičiu kompiuterio, palikau mažesnį dažnį ir žemesnę įtampą. Nors ir prasmės nėra kelti, bent mano atveju apčiuopiama sparta neauga keliant dažnį.
Įtampos reguliavimą palikęs automatinį, aišku, būtų galima apriboti iki kokių 1,35V, bet kaip sakiau naudos mažai, taip ir palikau.
GPU HD6950. Eksperimentavau su šita plokšte, sužemindamas maitinimo galią -20%, tai našumas ženkliai krenta :)
Aš vistiek keisiu ją gal kitais metais į kažką dvigubai spartesnio, pabūsiu su stockiniu aušintuvu.
Na reiks pabandyti su linpacku, kai netingėsiu, bet procas apkrautas pas man pastoviai 100%.
Pagrindinė - anamnesis Data 2012-05-21 21:30

> Įtampos reguliavimą palikęs automatinį, aišku, būtų galima apriboti iki kokių 1,35V


Nelabai gerai padarei :) Vdrop ir Vdroop geriau koreguot rankiniu būdų.

> Aš vistiek keisiu ją gal kitais metais į kažką dvigubai spartesnio, pabūsiu su stockiniu aušintuvu.


http://www.skytech.lt/s0922-vga-ausintuvas-arctic-accelero-xtreme-plusiinvidia-gtx-580570radeon-787078-p-120748.html

> bet procas apkrautas pas man pastoviai 100%.


Data mining? :)
Pagrindinė - SKazas Data 2012-05-22 08:40

>Data mining?


bitcoin "kasu".
Ir GPU pastoviai apkrauta, tik žaidžiant mažiau apkraunama, ne taip kaip pas kitus :)

Pasitaisysiu, Vdrop pakeisiu ir apribosiu iki 1,3V.
Pagrindinė - anamnesis Data 2012-05-22 11:57

> bitcoin "kasu".


Kiek Mhash/s išspaudi? Su cpu minint nėra prasmės nei sau, nei pool'e. Energijos suvartojimo atžvilgiu, tai cpu geriau palikt ramybėje ir naudot tik vga pajėgumus :)
Pagrindinė - SKazas Data 2012-05-22 12:28

>Su cpu minint nėra prasmės nei sau, nei pool'e.


Naudoju vien tik  CPU minerį bitcoin-miner.exe. Jis išnaudoja ir GPU tuo pačiu. Tai tokia kombinacija CPU+GPU išspaudžiu >380MHash/s.
Pagrindinė anamnesis Data 2012-05-22 22:26

> Tai tokia kombinacija CPU+GPU išspaudžiu >380MHash/s.


Jeigu moki už elektrą, tai šiuo atveju cpu geriau nenaudot "kasimui". Iki 4.2Ghz spartintas 2500k "kas" ~30Mhash/s greičiu, vadinasi ~350Mhash/s generuoja 6950. Paskaičiavus jų energijos suvartojimo (jos kainos) ir greičio santykį, manau išeis, kad naudingiau minint vien tik su 6950 (cpu palikus ramybėje).
Na, o jeigu už elektrą nemoki (iš savo kišenės), tada jau jokio skirtumo :D
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / CPU aušintuvas Hyper 612S

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill