Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / 21:9 nauja ekranų kryptis?
- Meisteris Data 2012-06-08 12:03
Sveiki,
Užtikau tokį puslapį, su naujiena apie Satellite U845W. Įdomu tai, kad ekranas dar labiau išplatėjo. iki 21:9 formato :lol: kas reiškia 1792 x 768 raišką. Ką aš galiu pasakyt, siaubas. Negana to, kad 768 vertikalių pikselių yra siaubingai per mažai normaliam darbui (jau darbe kankinuosi su 1366x768 raiška ir mielai tą monitorių išmesčiau per langą, jei nebūtų firmos nuosavybė), o čia dar daugiau pločio prie tokio paties apverktino aukščio!! Panašu, kad vienintelis jų argumentas tokiam ekranui "galima atsidaryti daugiau langų šalimais vienas kito", marketingo sapalionės mano galva, kad ir koksai formatas, jeigu reikės - rasi kaip susidėlioti langus šalia viens kito, bet normaliai kažką veikti (dirbti su tekstu, nuotraukomis ar žaisti) reikia vietos.

Čia jau nekalbant apie tokio šūdino formato žalą kompiuterio form faktoriui (atrodo jisai kaip lenta, ilgas ir siauras), nemanau, kad būtų patogu tokį nešiotis, apsisukdamas ir žmogų nutrenkt gali :lol:

Nesuprantu, gal sakau žmonės nupušusiais debilais virsta, kad tokios nesamonės tokiu mąstu išvysta dienos šviesą? (kad ir kokią nesamonė bus sugalvota, visad atsiras durnių kuriems ji patiks, o kai durnių daug tai taps ir norma).

Dar viena naujiena buvo patraukusi dėmesį, tai Intel retina display: http://www.macrumors.com/2012/04/12/intel-looking-toward-retina-display-pcs-by-2013/

Šiuo atveju pikselių trūkumu skūstis tikrai negalima, bet ar neus per daug? :) Žinoma, tai priklauso kaip tuos pikselius naudosi, jeigu os us pritaikyta tokiems ekranams, tai vaizdelis gali būti labai gražus, raidės aiškios ir ne per mažos, o vietos daug.

Jūsų mintys?
Pagrindinė - Virginijus Data 2012-06-08 22:45 Redaguota: 2012-06-08 22:48
La,
man patiktu platus monikas, bet realiai platus tai yra dvigubas i ploti fizine prasme.
nurodytas lepas toshiba nieko ten ipatingo del plocio o del patogumo turbut tik prarandama. Laptopo kaip nesiojamo kompo prasme.
Atsiras kas ji pirks bet abejoju ar prigis tokia 'naujove'.

man sitas patiko: \and comes with an interesting combination of a 500GB hard drive and a 32GB SSD for caching frequently accessed files'
Pagrindinė Meisteris Data 2012-06-09 07:39
O ssd+mechanical drive kombinaciją galima pasidaryt su bet kuriuo thinkpad'u apart ultra portable modelių ;)
Pagrindinė anamnesis Data 2012-06-12 13:25

> Jūsų mintys?


Manau, kad pamatysim dar ne to. Monitorių rinką jau seniai kankina 16:9 silpnaprotystė. Bandoma aiškint tuo, kad toks formatas geriausiai tinka filmam ir t.t. Kas yra pliurpalai. Tokiu formatu tiesiog pigiau/paprasčiau gamint (labiausiai dėl matricų savikainos), plius galima reklamuot, kad toks monikas yra pats "tinkamiausias" HD medijai. Kas, mano supratimu, irgi yra eiliniai pliurpalai. Aš geriau turėsiu 16:10 1920x1200, negu 16:9 1920x1080 kastratą. Darbui toks yra daug patogiau, - žiūrint 1080 man juodos juostas apačioje/viršuje netrukdo.
Pagrindinė - X-menas Data 2012-06-15 14:28
Mano nuomonę yra gryžtama prie ištaku :lol:

Pvz SHARP dar geresni formata sugalvojo . Tik nežinau jo santykio :lol:

Pagrindinė Meisteris Data 2012-06-15 14:47
Taip, tuojaus sulauksime metrinių vienos eilutės ekranų nešiojamuose kompiuteriuose, juk kaip patogu! Galima kelis žodžius pasidėti viens šalia kito ;)
Pagrindinė anamnesis Data 2012-06-16 02:18

> Mano nuomonę yra gryžtama prie ištaku


:D
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / 21:9 nauja ekranų kryptis?

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill