Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Welcome to the past- skype
- SKazas Data 2013-07-06 13:55
Google po truputį iškrypsta, ir kuo toliau, tuo labiau nepatina, ir po truputį migruoju link kitų produktų. Ir dėl skype dar kitų priežasčių yra, kodėl turiu sugrįžti.
Vienas iš ne google konkurentų hangout`e - senas blogas skype. Būdavo anksčiau, dar kai skype nenupirktas M$, kad kai kurie klientai tapdavo super node- tinklo mazgais. Galima būdavo išjungti. Kaip dabar pats skype tinklo apkrovimas- turėčiau šviesolaidį, gal ir neaktualu būtų, bet kai torrentai, btc, ltc mazgai pastoviai įjungti DŠL internetu, tai suprantant- kiekvienas upload kB brangus (download tai pusėtinai). Jei naudojatės skype, ar kastruojat jį kaip nors, kad nerytų resursų, tinklo neperkrautų ar dar kokių fintų gal žinote?
P.S. nors dabar arba kompas pakankamai galingas, arba skype buvo perprogramuotas, lyg ir lengvasvoris atrodo.
Pagrindinė - anamnesis Data 2013-07-06 15:34
Vietoj Ms Skype gali naudot Miranda-NG (būtent Ng) su skype įskiepiu.
Pagrindinė SKazas Data 2013-07-06 15:37
Neblogas. Reiks pasižiūrėti. Dar reikia, kad rodyti skype būseną internete, bet gal veiks :)
Dėkui.
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2013-07-08 22:51
O skypas vistiek turi būti suinstaliuotas? Kiek suprantu skype protokolas "neišaiškintas" ir jokio API jam nėra. Tai mano supratimu kažkoks skype procesas vistiek fone turi kabėti.
Pagrindinė anamnesis Data 2013-07-09 00:11
Man regis, kad užtenka tik įskiepio iš Miranda puslapio. Bet detaliai netikrinau. Ten kur bandžiau Miranda NG buvo suinstaliuotas ir skype. Tik nepaleistas.
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-07-09 08:12
Klysti. Jokio Skype nereikia, užtenka parsisiųst Miranda NG plugin for Skype, ir tiek. Skype buvo "neišaiškintas" ir saugus tik tol, kol jį kūrė estai, ir tai tik pradžioje ;-)
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2013-07-09 13:21
Hm, tai kyla man tada kitas klausimas, kodėl neatsirado skype tiny klientų viskių jei jau protokolas reverse engineerin'tas?
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-07-09 16:57
Kaip neatsirado? imo.im susirašinėjimui su Skype kontaktais aš naudojau ant Android, ant BlackBerry, ir kompe per WEB, kad nereiktų instaliuotis suš*kto griozdo, vadinamo Skype, kuris vienas pats išnaudoja visą mobilaus interneto limitą net kai visai nesinaudoji :-)
Ir naudojau jau pakankamai senai...
Pagrindinė - SKazas Data 2013-07-20 15:37
Nesusitvarkau su miranda-ng. Naudoju jabber ir problema ta, kad po kažkiek laiko pasikeičia statusas į offline. Kaip padaryti, kad tik įjungus mirandą, o ir vėliau statusas visą laiką būtų online? Nerandu nustatymuose, ir nesuprantu, kodėl pereina į offline režimą.
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-07-21 17:44
Na aš naudoju Facebook, Skype ir Google Talk servisus Mirandoj. Tai vienintelis Google Talk nusimuša į offline, ir tik tada, kai prisijungiu/atsijungiu VPN. Bet Google Talk apskritai kaip protokolas yra šikna, nes net ir oficiali Google programa visuose telefonuose, visose platformose atsijunginėja kaip jai užplaukia. Kodėl, deja, aš nežinau, irgi neradau sprendimo. Iš esmės čia problema bus tikriausiai pačiame Jabber plugin'e ir tame, kad pas tave kompe tinklas nelabai stabilus, arba persijunginėji VPN ir t.t.
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2013-07-21 21:42
Google talk ir Facebook naudoja vieną ir tapatį protokolą -- Jabber (jei neklystu).
Pagrindinė Andrius.D. Data 2013-07-21 21:54
Ha, tai štai ir viskas aišku kame problema :-)
Pagrindinė - SKazas Data 2013-07-19 09:12
Vienas trūkumas, dėl kurio kaip skype pakaitalas nenaudotinas:
As of February 2013, neither audio nor video calls are supported.
http://wiki.miranda-ng.org/index.php?title=Plugin:Skype
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2013-07-19 09:43
Hm, Skype audio/video niekada nenaudojau ir niekada nereikėjo, tai MirandaNG man visdar puikus pakaitalas :-)
Asmeniniam poreikiam man VoIP visiškai nereikia, o darbe perėjom prie tinkamesnių voice/video conferencing technologijų :-)
Pagrindinė SKazas Data 2013-07-19 10:43

>o darbe perėjom prie tinkamesnių voice/video conferencing technologijų :-)


Jei tik įmonės ribose, tai gali naudoti bet kokį produktą, tačiau yra poreikis iš išorės priimti skambučius/pokalbius/failus. O daugelis skype naudojasi.
Iš esmės tai labai patiko ta miranda-ng, jei ne šis trūkumas, tai naudočiau.
Pagrindinė Meisteris Data 2013-07-24 08:12
Skype atveju, tik keletas pasirinkimų:
1. http://www.oldversion.com/
2. Minėtas Miranda-ng
3. Linux
4. Naudoti tai, ką duoda skype.com
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Welcome to the past- skype

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill