Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Issijungia konpiuteris. pats.
- Virginijus Data 2014-05-23 15:39
Sveiki,
Sminga kompas, nepriklausomai nuo to ka darai.
Critical http://technet.microsoft.com/en-us/library/080b178d-5633-4bd1-8746-b442fcdc3851.aspx
Skaitant kitu vartotoju nusiskundimus nesugalvoju ka tikrint.
Kolkas nieko nedariau.
Ideju turit?

Dekui.
Pagrindinė Meisteris Data 2014-05-23 16:42
Sveiks,
pirma idėja, kad tai ne windows bėdos. Keliaujam aparatinėn įrangon :chriu:
Pagrindinė - Meisteris Data 2014-05-23 22:58
Pamėgink išvalyti dulkes iš aušintuvo, pakeisti termo pastą (į normalią, ne baltą silikoninę ir ne sidabrinę), pamatuok cpu/gpu temperatūras. Jei/kai viskas ok, tikrink kietą diską, jei vis tiek išsijunginėja - tikrink psu. Jeigu dar išsijunginėja, atjunginėk viską, kas nėra būtinai reikalinga minimaliam pc darbui, pereik visokias jungteles, laidelius ir t.t. apžiūrėk mb ir vga ar nėra išbėgusių ar išsipūtusių kondensatorių. Jei po visko vis vien išsijunginėja, tai gali pamėginti paiimti kitą diską ir įrašyti švarią os. Jei ir tai nepadeda, tai gedimas greičiausiai pagrindinėje plokštėje.
Pagrindinė Virginijus Data 2014-05-24 00:29
Sveikas,
Kompas ne mano, ir ne pas  mane. Sminga karta per dvi/tris dienas.
Nepriklausomai nuo to ka darai. Gali ir nieko nedaryt - nera skirtumo.
gh
Reiks testus leist..
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2014-05-28 21:32
Aš asmeniškai pirmiausia įdėčiau kitą maitinimo bloką ir žiūrėčiau kas daros. Beje tokia pati situacija (tik išsijunkdavo 3-7d. tarpe) darbe buvo, pakeičiau maitinimą ir veikia dabar ok.
Pagrindinė - Meisteris Data 2014-05-29 09:47
Man buvo įdomesnė situacija. Kompas atsitiktinai išsijunginėja, į dieną po belenkiek kartų. Parsivežu namo - dirba stabiliai, kiek nori dienų. Parvežu sąvininkui, pastatau, išvažiuoju - išsijunginėja. Kol vieną kartą arbatos nepasiūlė, girdžiu virtuvėje įjungia virdulį ir kompas sminga :lol:
Pagrindinė Virginijus Data 2014-05-31 00:22
:)
Ačiū už mintis.
Kolkas lygtai gerai. nors buvo apie 20 smigimų.
Bus matyt.
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Issijungia konpiuteris. pats.

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill