Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Android / Naudingos droid programėlės
- Meisteris Data 2014-09-30 21:51 Redaguota: 2014-10-01 09:58
skyriaus sukūrimo progra, pamaniau glima būtų pasidalinti liaupsiais patikusioms programėlėms, įprasminančiomis šių laidinių įrenginių būtį :)

Keletas man patikusių:

AnySoft keyboard + Lt įskiepis
Bene normaliausia lietuviška klaviatūra iš mano mėgintų, o ypač įrenginiams su aparatine qwery klviatūra.

Opera mini
su šia naršykle palyginus, android naršyklė ima atrodyti kaip nerimtas mokyklos "programuotojo" pasižaidimas.

AndChat
Na kokia gi nauda iš qwerty be gero irc tinklų kliento? Ogi jokios, tačiau nėra ko baimintis. Ši programėlė tikrai nuostabi, telieka susirasti pokalbių kambarį (#itforumas) ir pirmyn!
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2014-10-01 12:29

> Opera mini


Aš tiesiog naudoju Opera (ne mini variantą).

Pirmas dalykas ką pirmiausia įsirašiau tiek senesniuose tiek dabartiniam Sony Xperia Z1 tai Smart launcher
Darbiniam paštui (IMAP) AquaMail
SMS žinutėms (nes man nepatinka būdas sms'inti su Hangouts) 8sms
Forumams skaityti (phpbb) Tapatalk
Devianttart vartyti WhatsArt
Wifi signalams tirinėti Wifi Analizer
Youtube vaizdams transliuoti į Samsung 6klasės ne smart televizorių BubbleUPnp + semperVidLinks (free)
Pagrindinė jonce Data 2014-10-01 16:07
Prisidėsiu nuo savęs.
ownCloud- kainavo 1 dolerį bet negaila kai reikia. :) Praverčia jungiantis prie Atviras.lt/failai
Ghost Commander + SAMBA priedas jam. Failu dalinimuisi namų tinkle tarp kompiuterių.
VLC grotuvas, bo esantis S4- ame man nerodė kaikurių formatų video tad nežaižiau ir įsidiegiau.

Paštui palikau tą pačią ką siūlo samsungas, nors prieš tai senesniuose rageliuose naudojau kažką kitą. :):)
Naršyklei naudojau Dolphin bet kad nepasirodė man jokio skirtumo nuo duodamos androide tai likau su standartu.
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2014-10-01 16:17 Redaguota: 2014-10-01 16:24
Na, ką prisiminsiu iš savo Android laikų:
Unified Remote - universalus nuotolinio valdymo pultas kompui (turi net ir Wake-on-LAN funkcionalumą);
InSSIDer - dar geresnė programėlė WiFi tinklams debug'inti;
K-9 Mail - bent jau tuo metu tai lanksčiausias/galingiausias el. pašto klientas;
Barcode Scanner - viskas aišku;
Google translate - viskas aišku;
Shazam - muzikos kūrinių atpažinimui;
TymVyveris - viskas aišku;
Kompasas - viskas aišku;
ConnectBot - SSH klientas;
CamDictionary - teksto vertimui nuo popieriaus;
Samba Filesharing - viskas aišku;
Speedx 3D - smagus vėmimą keliantis žaidimukas;
RDP Klientas - viskas aišku;
IP Cam Viewer - IP kameroms peržiūrėti;
Metalo detektorius - viskas aišku;
Winamp - pats patogiausias ir protingiausiai padarytas muzikos grotuvas iš visų Android muzikos grotuvų kokius teko matyt;
KeePass - universaliausia slaptažodžių saugykla visoms platformoms;
Endomondo - sportuojantiems;
eTaksi - viskas aišku;
Maršrutai.lt - viskas aišku;
Pocket admin - naudinga programėlė pradedantiesiems sysadmin'ams;
Pagrindinė jonce Data 2014-10-01 23:13

>K-9 Mail


Vo šitą naudojau, Geras visai.
Pagrindinė - Meisteris Data 2014-10-02 10:17
Winamp pamėginau įsidiegti, tai nepadarė labai gero įspūdžio. Pasigedau flac palaikymo ir panašiai. VLC grotuvas žymiai gudriau dabar padarytas :-)

Metalo detektorių išmėginau, smagus žaislas. Tik keista, kad ne su visais metalais veikia :D pvz atsuktuvus ir žirkles puikiai aptinka, o plieno sijų, kompiuterių korpusų ir t.t. tarsi nemato.

Pocket admin visai jėga, galėtų būt išsamesnė, tačiau mysql sintaksė prie vietos man labai pravers, ačiū!
Pagrindinė Andrius.D. Data 2014-10-02 14:59
Na Winamp man buvo geriausias GUI, valdymo patogumo ir auto-playlist sudarymo prasmėm. Visi kiti Android audio grotuvai šitose vietose čiulpė šiknas. FLAC'ų ir aš pasigedau, dėl to perkoduodavau į WAV, tik biškį gaila vietos tokiam dalyke kaip telefonas.
Aukštyn Tema Programinė įranga / Android / Naudingos droid programėlės

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill