Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Puppy
- paused Data 2013-01-17 19:33
Kažkaip tai, netyčia buvau į omni xe3 įnstaliavęs Puppy. Pasikraudavo be jokio papildomo disko. Vaikai išjungė su mygtuku ir ji (OS) "nusprogo" . Buvot kas kada pilnai puppy suinstaliave? bei galite gal parašyti kaip ? (pagrinde , manau su grub instaliavimu man gaunasi problema)
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2013-01-18 08:34
Puppy bandžiau kažkadaise labai senai, gal prieš 5metus.
Ką reiškia nusprogo? Nebus ten nuo neteisingo išjungimo failinė sistemą susivėlus? Tada užtenktu pasikrovus live CD padaryti fsck.
Pagrindinė - paused Data 2013-01-18 09:19

> failinė sistemą susivėlus


greičiausiai

> padaryti fsck.


tai jau dabar kaip ir vėloka :/
Esmė tame, kad kaip puppy instaliuoti jog jis veiktu be cd. Kad galima, žinau tikrai, bet va kaip dariau , nepamenu ir niekaip "neatkasu".
Pagrindinė - anamnesis Data 2013-01-18 12:47

> Esmė tame, kad kaip puppy instaliuoti jog jis veiktu be cd. Kad galima, žinau tikrai, bet va kaip dariau , nepamenu ir niekaip "neatkasu".


Užsikrovus iš CD pagrindiniame menu bus atitinkamas punktas. T.y. instaliuoti į hdd.

http://puppylinux.org/wikka/installationfullhdd
Pagrindinė - paused Data 2013-01-18 21:37 Redaguota: 2013-01-18 21:41

>T.y. instaliuoti į hdd


Taip, žinau. Instaliuoju. Na, man su linux "nelabai", nežinau kaip geriau paaiškinti . Toliau man reikia instaliuoti tą grub (gerai suprantu,tai kaip pas win boot?, persirašo MBR?), kad startuotu be instaliacinio cd. Pačiame , jau instaliuotame puppy yra instaliacijos menių (ar kaip tai pavadinti). Jį atidarius, pasirenku install grub...,  bandant įnstaliuoti gaunu klaidą , kad home kataloge (neturiu dabar to kompo po ranka, pavadinimai gal kiek netikslus bus) nėra luppu- (daleiskim luppu-573.iso.)iso Tai suprantu, kad yra tas atvaizdas iš kurio pasigaminu instalicinį puppy cd. Jį perkeliu (kopijuoju) į tą vietą , kurioje grub instaliacija reikalauja, kad jis būtų, home katalogą. Gaunu klaidą, kad tas iso atvaizdas man netinkamas ir vėl viskas iš pradžių. Kaip man vieną kartą tai pavyko įnstaliuoti... nežinau (jei iš teisybės, tai  gavosi mėgaujantis alumi :) ).
ps. Įnstalicija pasirenku ne "frugal" bet full .
taip, po visų įnstaliacijų  perkraunų,išsaugau, padarau didžiausią galimą save failą ir tik tada , įjungęs iš naujo , bandau įnstaliuoti Grub.
Pagrindinė anamnesis Data 2013-01-20 21:46
Jeigu gerai prisimenu, tai instaliavimas ten daugiau mažiau paprastas, tiesiog iš pradžių nurodai kur instaliuot, vėliau paklaus ar nori instaliuot Grub. Pasirenki instaliuot. Dar gali paklaust kur jį  įrašyt, renkiesi MBR, jeigu yra tokia funkcija.
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Puppy

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill