Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Android ir mokamos programos
- SKazas Data 2013-03-29 07:55
Prie ko pririšama android mokamų programų licencija- prie telefono ar prie google accounto?
Jei pakeisiu telefoną, nereiks vėl iš naujo pirkti to pačio softo?
Ir dėl kontaktų- yra galimybė ištrinti kontaktus tik telefone, tačiau kad nesusinchronizuotų su gmail?
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2013-03-29 21:41
1. prie google accounto, jei turi kelis įrenginius, tapačia programą už vienos kainą gali naudoti keliuose įrenginiuose (aš neesu pirkęs, bet bendradarbis pirkęs ir man taip aiškino).
2. manau, kad nesigaus taip. Nebent išjungsi sinchronizavimą, bet jei kada įjungsi, manau pradanginsi ir googlėj saugoma įrašą.
Pagrindinė jonce Data 2013-03-30 09:54
Turiu du androidinius įrenginius. Telefoną ir planšetą. Abejuose yra mokama programa (atviras.lt debesiui naudoti) mokėjau tik kartą. ;)
Dėl kontaktų. Kaip naudoju aš. Telefone yra telefono kontaktai ir yra google kontaktai. Nustatyme galima parinkti kuriuos nori matyti. Jei neklystu tai jei numeris saugomas tik telefone tai googlas jo neįtakos. Nors galiu klysti. Beje reikia išjungti auto sinc nes pagal nutylėjimą (bent jau huawei androide 2.2.3) jis įjungtas. Aš asmeniškai visus kontaktus saugau kaip google kontaktus ir telefono knygoj įjungęs matomus tik juos. Pakeitus aparatą pakanka tik suvesti gmail paskyros duomenis ir supūsti kontaktus.  Tikiuosi neprivėliau čia. :):):)
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Android ir mokamos programos

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill