Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Google analytics ir pan. bajeriai
- SKazas Data 2013-07-19 08:37
Yra svetainė, sumestas SEO pluginas, google analytics ir rodo 404 klaidą adresui, kurio niekad nebuvo svetainėje. Tai yra taip:
http://svetainėsadresas.eu/IŠGALVOTAS_ADRESAS   
Taip pat pateikta google svetainės medis. Tai įdomu, iš kur čia google botai sugeneravo tą išgalvotą adresą? Gal čia kažkaip galima gudriai panaudoti SEO optimizacijai, užslėptą puslapį ir t.t.? :)
Sumetęs SEO pluginą, prirašęs ten visokių meta key, bet vistiek nėra pirmuosiuose google puslapiuose. Ką daryti? :D O jei rimtai, gal yra koks tutorialas žmonių kalba ir trumpas, kaip iškelti raktinius žodžius?
Pagrindinė - jonce Data 2013-07-19 20:47

>O jei rimtai, gal yra koks tutorialas žmonių kalba ir trumpas, kaip iškelti raktinius žodžius?


Yra ne trumpas tutorialas o visko tiek kad knygą galima rašyti. Čia nėra vieno paprasto dalyko kad iškelti ir svarbiausia išlaikyti google pozicijas. Yra visa eilė procesų ir apėjimų tam reikalui. Dėl google pozicijų yra keltas veiksių. Pirma pati svetainė. Jos struktųra turi būti lengva, kodas kuo švaresnis, foto su ALT tagais ir pan. Ir bendrai kalbat įtakoja net svetainės lengvumas kuris duoda užkrovimo greitį. http://www.woorank.com Gali pasitikrinti kas ne taip svetainėje. Principe ten reklamuoja daug savo mokamo šūdo, bet yra naudos. Toliau labai svarūs yra backlinkai. Nuorodos iš kitų svetainių su kuo didesniu pagerank ir ant nuorodos tavo norimu raktiniu žodžiu. http://www.prchecker.info/check_page_rank.php pasitikrini koks pagerank tavo svetianės. Kuo aukštesnis tuo geriau. Nuorodos į tavo svetianę turi eiti iš didesnį pagerank turinčios svetainės. Baklinkams naudojami nuorodų katalogai, blogai ir straipsnių katalogai. http://uzdarbis.lt/ čia yra daug geros info. Principe darant pačiam svetainės kėlimą google pagal kokius raktinius žodžius bus daug darbo ir mokymosi. Bet tai realu ir mes darom nors ir vargstam.  ;)
Pagrindinė - SKazas Data 2013-07-19 21:57
Jeps, per daug laiko ir t.t.
Kiek kainuoja ir kaip reikia? Nuolat prižiūrėti, keisti kokius raktinius žodžius ir t.t.? Kaip toks planas- svetainės turinį pildau pats (ne vienas, ne esmė), tada sugalvoju raktinius žodžius (kiek jų praktiškai iškeliama, ar neribotai), tada samdau seo`ninką, tada pamatau google pirmąjame puslapyje (maksimus antram), tada atsiskautau. O paskui? Nieko nedarysi, "nuskęs"?
Jeigu nuolat reikia atnaujinti seo, ar yra tikslas tai daryti, (aišku, jei ne pats darai), kai gali už pinigus tiesiogiai reklamuot skelbimą? Bus ne tik pirmąjame puslapyje, bet pačiame viršuje (4 pozicijos kiek pastebėjau, daugiausiai, toliau nemokami).
Pagrindinė - jonce Data 2013-07-19 22:50

>Kiek kainuoja ir kaip reikia?


Kainuoja daug. Priklauso nuo tavo konkurentų konkrečiu atveju, bet principe iškilti iš nieko į top 5 be 500 lt niekas nedarys. Paskui plius dar dar dar ir pan, ir jei tavo ožnorimas raktinis yra populiarus tai bus tukstantėliai.

>Nuolat prižiūrėti, keisti kokius raktinius žodžius ir t.t.?


Prižiūrėti, taip, sąliginai.  Keisti, gal ne. Ar turinys kintaktis? Jei yra viena sritis tai vieną kartą sudėjai raktinius ir juos keli. Matau kitaip nebus, tad duodu pavizdį. Mano ir ir mano kolegos svetainės. Pagrinde viskas kabo ant kelių raktinių. Šiaip jų vienai specelizuotai svetainei/veiklai naudoti kokius 10 nes paskiau kas tai ten netinka googlui. Raktiniai sakykim "perkraustymo paslaugos Vilniuje". Svetainės Perkraustau.lt Liauksmina.lt kraustymelis.lt. Laikom 2-3, 6-7 vietas, kaitaliojasi kas dieną.

>Nieko nedarysi, "nuskęs"?


Taip. Jei bus konkurencija didelė, nuskandins mikliai. Mes skęstam kas porą mėnesių jei mažiau ką darom ir konkurentai pakaupia pinigų tam reikalui. :):) Bet nepasiduodant kylam atgal. Mano duodas pvz kraustymelis.lt iš nulio atėjo į viršų per pora savaičių, t.y. iki antro puslapio. Kaip kalbėjau iškelti galima greitai bet va išlaikyti poziciją darosi sunku, nes ten žaidžia milimetrinės dalys.

>Jeigu nuolat reikia atnaujinti seo, ar yra tikslas tai daryti, (aišku, jei ne pats darai),
>kai gali už pinigus tiesiogiai reklamuot skelbimą?


Vėlgi, sritis kokia. Mano pavizduku, neapsimoka nes per googlą ateina trys ketvirtadaliai klientų, skelbimai mažuma. Kaikam tinka ir skelbimų pariyškinti topai.

>(4 pozicijos kiek pastebėjau, daugiausiai, toliau nemokami).


Google pirmos keturios vietos (maxsimaliai, nes būna kad tik viena ar dvi eilutės užimtos, priklauso nuo konkurencijos) mokamos, paskiau eina nemokamos. Iš esmės esant top 6, nėra jokio skirtumo ar 2 ar 5 vieta nes dabartiniai ektranai yra 19 ir daugiau colių tad tavo reklama bus akių lygy. ;) Svarbu kad ji būtų matoma, nes antraštes irgi gali ir reikia pasireguliuoti kaip nori kad matytusi google (čia svetainės optimizavimo metu).
Dar vieną mažą pastebėjimą iš patirties. Jeigu ketini svetainę kelti su SEO į pozicijų viršų tai teks nenaudoti MOKAMOS ADwords reklamos. Kodėl. MEs tiksliai nežinome bet rezultatas toks kad tada nemokama SEO pozicija skęsta. Ir matomai todėl kad googlas suinteresuotas pakišti tavo svetainės nuorodą mokamai nei nemokamai. ;) Mes gavę tokių nemokamų kuponų sudegėm biški čia neseniai. :):):)
Nežinau, malu čia daug, tikiuosi bent kiek aiškiau. :):) Jei ką dar rašyk. ;)
Pagrindinė - SKazas Data 2013-07-20 21:58
Aiškėja po truputį.
Pastebėjau, kad linksniuoti google moka, ir įvedus žodį "vertimai", paryškina ir kitokių linksnių- vertėjų, vertimo.
Truputį nesuprantu google paieškos veikimo. Ieškau su dviem žodžiais, svetainė 3-iam psl. Ieškau su tais pačiais žodžiais, tik sukeistais vietomis- skaityk, kad nėra, kažkur giliai.
Prisiminiau frazę:
jei nori paslėpti lavoną, slėpk google 3-iam puslapyje. Niekas neras :D
Pagrindinė jonce Data 2013-07-20 22:28

>jei nori paslėpti lavoną, slėpk google 3-iam puslapyje. Niekas neras :D


Iki trečio puslapio niekas nedaeina, arba iš nevilties kad neranda arba todėl kad randa anksčiau. :D

Dėl apkeistų vietomis žodžių tai matomai kad yra skirtumas, nes frazė eina kaip raktinis žodis ir frazė skiriasi apkeitus vietomis žodžius. Net toks dalykas iš mano patirties kaip "perkraustymo paslaugos Vilniuje" ir "perkraustymo paslaugos Vilnius" yra skirtingi dalykai. Ir abudu mano atveju klientūros naudojami. ;)
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Google analytics ir pan. bajeriai

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill