Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / HOWTO Valknut (Debian ir Debian-alike)
- Bumbulas Data 2006-05-26 22:24 Redaguota: 2006-05-28 11:51
Valknut HOWTO
Skirtas Debian ir Debian-alike distribucijoms

Valknut yra grafinis Direct connect apipavidalinimas.

Įdiegimas

Jei atmintis nepaveda, norint įdiegti užtenka vienintelės komandos: (žinoma jei /etc/apt/sources.list tvarkoje - Valknut yra standartiniuose šaltiniuose)
apt-get install valknut
Jei kokio paketo ir truks, apt turėtų puikiai visus susigaudyt. Jei nenaudojate apt reikalingų paketų sąrašą rasite Valknut svetainėje http://dcgui.berlios.de/ (kaip, beje ir patį Valknut paketą)

Nustatymai

Pirmą kart paleidus Valknut reikės jį susireguliuoti: įvesti savo vardą, e-paštą ir kitus duomenis.
Nepamirštam „Transfer“ skiltyje nurodyti dalinaus aplankus ir spaudžiam „Save“.
Toliau, žinoma, norime prisijungti prie forumo hub'o :
Spaudžiame „Show Hub List“ (tai trečias mygtukas iš kairės, panašus į tris pagalves sudėtas viena ant kitos)
Toliau „Bookmarks“, dešiniu spaudžiat baltam fone, „Add“. Laukus „Name“ ir „Description“ užpildot savo nuožiūra, o į „Host“ įrašot itforumas.dyndns.org:4646
Jei norite, kad paleidus Valknut, iškart jungtumėtės prie forumo Hub'o, uždėkite varneles ant „Profile“ ir „Auto Connect“.
Spaudžiate „OK“, toliau dešiniu ant kątik sukurto įrašo ir „Connect“. Jeigu viską atlikote teisingai, turėtumėte jau būti prisijungęs prie šio forumo hub'o.

Lietuviškų raidžių pažinimas

Tikriausiai pastebėjote, kad rašant žinutė su lietuviškais simboliais, jie atvaizduojami netinkamai. Kad tai ištaisyti, spauskite dešiniu ant pokalbių zonos, pasirinkite
„Text encoding“ -> „Input“, iš sąrašo išsirinkite „UTF-8“ koduotę. Tą patį reikia atlikti ir su „Output“.

Atlikę šią pamokėlę turėtumėte turėti minimalius įgūdžius darbui su Valknut.

Jeigu kam nors nepatiko mano HOWTO, neblogą galite rasti http://www.ubuntuforums.org/showthread.php?t=28378
Komentarai ir pastabos visada laukiami forume arba Bumbulas eta Gmail taškas com
Pagrindinė lukoko Data 2006-05-27 09:10
Na aš naudoju Wulfor (kitaip vadinamą linuxdcpp). o Valknut įspūdžio nepadarė, gal dėl to kad man negražu qt.
Deje mano laikais linuxdcpp nebuvo .deb paketo, o tik  galėjau susidėt per cvs, na tai buvo prieš pusmetį, gal pasikeitė reikalai jau..
Pagrindinė Virginijus Data 2006-05-29 20:55
galima iškelti pokalbių langą: dešinys pelės>undock
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / HOWTO Valknut (Debian ir Debian-alike)

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill