Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Linkejimai is anglijos!
- Meisteris Data 2007-04-28 17:52
Sveiki gerieji zmones radau interneta bibliotekoje :) ziuriu neblogai cia padirbejot :) tai vat, oras cia grazus, miestelis nedidelis bet ramus grazus, mergos storos kaip penkiu duru spintos... alaus geriamo nera, soja vietoj mesos, burgerines ant kiekvieno kampo... tai va gyvenimas cia linksmas :) ai ir dar viskas atbulai... tai tiek vat kolkas, siaip tikiuosi pasijungti neta namie greitu metu. But visai gerai, nes penktadienis sestadienis ir sekmadienis man laisvos dienos :)
Pagrindinė Virginijus Data 2007-04-28 19:26
oje šimtas metų.. tai šventė mūsų kieme!
pasiilgom.. :miau:
Pagrindinė Virginijus Data 2007-04-28 23:54
geras kelio ženklas http://www.dviratis.lt/index.php?page=gallery&aid=129&item=1822#photos
o šiaip velomanai.lt mane traukia.., jau visa mano šeimyna aprūpinta gan puikiais dviratukais.
:)
Pagrindinė - TeleDu Data 2007-04-29 12:53
Sveikas!

Nepabodo dar ten? Mes Lietuvoj jau pasiilgom tavęs. :)
Pagrindinė Meisteris Data 2007-05-01 16:33
As irgi jau lietuveles pasiilgstu, nors cia ir visai gerai, visi malonus gatvej sveikinasi, buvo bajeris mieste mentas prisistate galvojam ko jis cia nores daba is musu o tas tik pasveikino paklaue kaip sekas, ar patinka anglijoj ir pan :) jeigu jie dar alaus turetu ir graziu mergu butu galima netgi pasilikti... :) siaip laukiu kol banko kortele padarys tada galesiu neta isivesti, bet visokie popierizmu tvarkymai cia labai ilgai uztrunka o dar kai per firma atvaziaves tai isvis tragedija... tai vat, tuojau begsiu darban, tai dar keletui dienu atsisveikinu, sekmes jum ;)
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Linkejimai is anglijos!

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill