Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Arba labai bloga diena, arba Lietuva eina velniop.
- X-menas Data 2007-09-18 13:23 Redaguota: 2007-09-18 13:26
Na ir dienele. Darbe vadybininkai prisikniso prie smulkmenu ir nubrauke menesini prieda. Tai nu i nx. Algos net 1000lt negausiu :evil: Na cia dzin. Nueinu i maxima apsipirkti maisto. Kaip visada perku savo megstamas bulkutes su sokoladu. Ir kagi , o jos pabrangusios cielu 10 ct. Ir ne tik jos, bet visi duonos gaminiai. Po velniu. O algos ar pakilo? Dar tuo, kad kyla kainos, seimininkas nuoma padidino ant 50lt. Zmones stumdosi, pesasi , koliojasi. Pasiemi paskaityti laikrasti 15 min, o ten 15 metu paauglys apiplese ir peiliu suzalojo moteri. Nieko jam negalima padaryti, nes nepilnametis.  Einant per pereja su sviesoforu vos nenutrenke gezatronas (gezmobilis a.k.a. juodas wv golf) lekentis garso greiciu.
Kas darosi musu salyje. Politikeliai tik rankom  skescioja , o vienintelys dalykas ka sugeba padaryti. Tai priimti istatymus kad negrekite rugsejo 1 diena. Jauciu ir man teks tuoj spjauti i KTU mokslus ir susirinkus drapanas ir knygas traukti is cia svetur. Ir jei taip nutiks - tai tikrai oro uoste pakabinsiu plakata "Paskutinis isvaziuojantis is Lietuvos - isjunkite sviesas".
Pagrindinė Laurynas Data 2007-09-18 13:58
Pranešk, kai važiuosi iš Lietuvos, aš kur nors į Latviją trumpam nuvyksiu, norisi likt gyvam dar. :)
Pagrindinė Meisteris Data 2007-09-18 14:33

> Ir jei taip nutiks - tai tikrai oro uoste pakabinsiu plakata "Paskutinis isvaziuojantis is Lietuvos - isjunkite sviesas".


Mintis gera, taip ir padaryk :)
Jeigu rimčiau, tai tėvynėje paprastas žmogus mažai kam rūpi (darbdaviai daugumoje tik ir mąsto kaip čia daugiau "išskaičiavus iš tos varganos algelės", politikai užimti galvosūkiais kaip daugiau nugręžus iš darbdavių), liūdna, bet  ar galime mes ką nors pakeisti? ir kaip?
Pagrindinė - Justisnas Data 2007-09-18 17:54
Nieko, išaus nauja diena ir, galbūt, džiaugsies gyvenu negalvodamas traukti niekur svetur.
Pagrindinė - X-menas Data 2007-09-19 09:20
Na va issauso nauja diena. Nuvariau i paskaitas o ten dalbajobu treninginiu gauja . Vos i mustynes neisiveliau. Vel . Nu i nx. Nieko nebus reikia traukti is po lovos lagamina ir pakuotis kas svarbiausia :(
Pagrindinė - Danker Data 2007-09-19 15:18
Kur studijuoji? :)
Pagrindinė - X-menas Data 2007-09-19 18:57
KTU mechatronika I kursas. Sis menesis , turbut, paskutinis kaip studijuoju. ** :(
Pagrindinė Danker Data 2007-09-19 19:56
Dėl ko paskutinis? Gal geriau tuos forsus draugiškai sumušti :lol:.
Pagrindinė - Bumbulas Data 2007-09-19 20:04
Į tuos treninguotus nekreipk dėmesio - jie net sesijos nesulauks.
Pagrindinė - X-menas Data 2007-09-19 20:40
Jauciu as irgi nesulauksiu. Ech matyt ne man aukstasis mokslas. Teks gyventi baigus tik profke . Na - toks gyvenimas...
Pagrindinė - MMX Data 2007-09-19 20:45

>Jauciu as irgi nesulauksiu. Ech matyt ne man aukstasis mokslas. Teks gyventi baigus tik profke . Na - toks gyvenimas...


Be KTU yra dar universitetu kiek žinau ;), o ir tam pačiam KTU daug studijų krypčių, tai ką nors kitą studijuok, kas labiausiai patinka. Nors aš tos nuomonės, kad iškart neverta pulti į mokslus, galima metus ar kitus padirbėti, apgalvoti viską. Nėra kur skubėti kai pagalvoji.
Pagrindinė Andrius.D. Data 2007-09-19 21:51

> Nors aš tos nuomonės, kad iškart neverta pulti į mokslus, galima metus ar kitus padirbėti, apgalvoti viską. Nėra kur skubėti kai pagalvoji.


Geras požiūris :-) Pats labai džiaugiuosi, kad kaip tik taip ir pasielgiau. O atkalbinėtojų buvo, tai ojojoj...
Pagrindinė - Bumbulas Data 2007-09-19 20:48
Atlaikyk bent vieną semestrą ir tada spręsk ar tau patinka. (pirmas kaip tik gana lengvas)

P.S.
Kurioj grupėj? ;)
Pagrindinė - X-menas Data 2007-09-19 21:05
ME - 7/8 grupe.Istojau i mokama vieta. Dalinai. Tai uz semestra susimokejau. Ziuresiu po jo kiek skolu bus. Jei nesugebesiu susimoketi, tai niekur eiti nereikes - ismes ... Tada leksiu pas  Affromen i Anglija :lol:
Pagrindinė - Bumbulas Data 2007-09-19 22:09
Svarbiausia netingėti, tada skolų nebus. Su chemija įtariu problemų neturėsi, tai vienas egzaminas atkrenta. Tas pats su informatika. Lieka matematika ir braižyba. Nuo braižybos egzo išsisukt neina, o matematikos kursas nėra labai sudėtingas ir jei nors kiek pastangų rodysi, tai dėstytojos „pritemps“. Dagiau kaip ir svarbesnių detalių nepamenu.

P.S.
Tau šiandien matkė ryte buvo 416 ?
Pagrindinė - X-menas Data 2007-09-20 00:06
Taip 416. Bet as joje nebuvau. Ir dar daug daug paskaitu nebuvau, nes darbas. Suknistas darbas. Si menesi gal tik is vis 3 paskaitose buvau. Nesigauna suderint. kaza jauciu teks mesti.
Pagrindinė Bumbulas Data 2007-09-20 15:49
Na, su darbu suderinti tai bėda. Maksimaliai stenkis lankyti bent pratybas ir laborus.
Pagrindinė - Cezaris Data 2007-09-18 19:19
Spogdink bombą :evil:
Pagrindinė Meisteris Data 2007-09-19 07:02
Lengva tamstai sakyti, atviro serveris tai Lietuvoje... Kai susprogdins, tai kur paskiau rezultatus aptarsime??? :/
Pagrindinė X-menas Data 2007-09-19 09:21
Atrodo kad tikrai, jau pribrendo laikas kazka driokstelti :/
Pagrindinė Voyanger Data 2007-09-19 21:35

>Pasiemi paskaityti laikrasti 15 min, o ten 15 metu paauglys apiplese ir peiliu suzalojo


Čia Lietuva.
Pagrindinė Deemer Data 2007-09-20 01:51
O Dievuliuk, visa šmara čia susirinkus
:) kiba manęs čia betrūko :lol:
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Arba labai bloga diena, arba Lietuva eina velniop.

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill