Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Mėgstamiausia "image" darymo programa
- Andrius.D. Data 2007-09-23 09:57
Labadien,
sisteminio skirsnio atvaizdų darymas ir archyvavimas turbūt daugeliui iš mūsų yra įprasta rutina. Pasidalinkim savo įspūdžiais apie tam skirtas programas. Tiek komercines, tiek nemokamas. Aš pats normaliai išbandęs tik "Acronis true image", tačiau nuo pat pirmo karto likau visiškai patenkintas ir neturiu noro bandyt ką nors kita. Patinka štai kas:
* Programa visiškai "user friendly", elementari, paprasto valdymo, bet visai ne buka (kaip dažnai būna);
* Puikiai, sklandžiai atlieka savo darbą -- iki šiol man dar nė karto nesusimovė;
* Labai greita. Sisteminį skirsnį iš kopijos atkuria per 5-15 minučių (išskyrus atvejus, kai failų sistemos klasterių dydis pasikeičia -- tada gerokai ilgiau užtrunka);
* Turi visas reikalingas funkcijas, kaip skirsnio dydžio keitimas, bootable CD/DVD sukūrimas, pagrindinės PĮ dalies įrašymas į MBR "avariniam" atvejui, viso HDD klonavimas ir pan.
Pagrindinė entertainer Data 2007-09-23 10:16
Tą patį ir aš naudoju.
Patinka, kad nereikia kompiuterio perkraut kiekvienai operacijai.
Pagrindinė MMX Data 2007-09-23 11:01
Disk Utility, pasidarau HFS+ Mac Volume į DVD dvisluoksnį diską ir jei reikia tada galiu net ir iš DVD disko sistemą pasileisti ;)
Pagrindinė - Laurynas Data 2007-09-23 11:10
O kaip Linux'e veikia?
Nors nemanau, kad reiktų labai dažnai atstatinėt. :)
Pagrindinė Andrius.D. Data 2007-09-23 14:52
Nuo OS netgi nepriklauso, nes gali visiškai normaliai užsikraut pilną programą iš CD/DVD (atrodo, sukasi ant kažkurių tai Linux). Jei į tą patį DVD dar ir image įrašai, tai labai patogu.
Pagrindinė TeleDu Data 2007-09-23 12:29
Think Vantage Rescue and Recovery 3. Čia IBM softas, buvo kartu su laptopu. Man patiko ypač tuo, kad prieš atkuriant sistemą, paklausė, į kokią būseną noriu atkurti - tokią, kokia buvo vos gavus kompiuterį, ar tokią, kokia buvo sukuriant atstatymo įrašą. Tai pat ji domėjosi, ką daryti su failais - pakeistus failus  įsirašyti kur nors (CD, DVD, Flash), ar įsirašyti tik tuos, kurių nori (reikia sudėti varneles prie tų failų/aplankų, kuriuos nori įsirašyti), ar ignoruoti viską ir atkurti tik tai, kas buvo tuo metu.
Pagrindinė - dinux (Beviltiškas) Data 2007-09-23 20:54
Naudoju Ghost, bet mieliau naudočiau Acronis true image. Bet pastarasis netinka, nes mano sumanimas buvo toks, kad PC startuoja iš CD/DVD ir įklonuoja atvaizdą į diską. Su Acronis true image tai nelabai pavyko įgyvendinti, nes vis gaudavau klaidą, kad mažai atminties... Nelabai laiko tada turėjau, reikėjo tiesiog daryti, kad veiktu.
Pagrindinė Silkinas Data 2007-09-23 21:10
Gerai acronis tą daro. Teko ne kartą bandyti.
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2007-09-24 07:30
Dabar dar pasidarė įdomu, ar yra kokia galimybė konvertuot vienos programos diskų atvaizdus į kitos? Tarkim, ar pavyktų "sumaitint" Acronis atvaizdą Ghost'ui, jį apdorojus tam tikru būdu? Programos daro iš esmės tą patį, tik algoritmai skiriasi, tai tikriausiai įmanoma?
Pagrindinė - Dissimilis Data 2007-09-24 21:46
Įmanoma, tik tikriausiai niekas nėra parašęs tokio softo :)
O kas dėl Ghost, tai man patinka, kad jis turi mažą šaunų dalykėlį - Ghost Explorer. Nors ir Acronis kažką tokio turėtų turėt.
Pagrindinė - Andrius.D. Data 2007-09-24 23:00

> Ghost Explorer


Prijungi disko atvaizdą kaip loginį skirsnį? Taip, Acronis tą irgi moka, tik nepamenu, ar yra normali galimybė į jį tiesiogiai ir rašyti.
Pagrindinė Dissimilis Data 2007-09-24 23:16
Ne užmountinti, o tik atidaryti. Vienaip ar kaip, kaip naudojau Ghost, taip ir naudosiu, nes tiesiog nėra tikslo keisti į kažką. Tiesa, Ghost turi daugiau navarotų, tik vargu ar jų kada prireiks.
Pagrindinė - Virginijus Data 2007-09-24 22:02
Greičiausiai yra naudojamas savitas archyvavimo algoritmas, ir tai be abejo paslaptis.
Taigi galima sakyk, kad nelabai įmanoma.
Pagrindinė - s2 Data 2007-10-31 19:46
Na, reverse engineering padeda daug ką išspręst.  Kadaise buvau užsidegęs „Virtual-CDROM to VirtualDrive“ image-file konverterį rašytis =).
Tačiau ar ne daugiau naudos būtų mums patiems, jei vietoje to eitume OpenSrc softo stobulint ? :)

Beje, negi nėra open source atitikmenų Acroniui ar Norton Ghostui?
Pagrindinė anamnesis Data 2007-11-01 00:01
DriveImage XML
Nemokama, bet kogero ne open source.
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Mėgstamiausia "image" darymo programa

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill