Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Sito akmens i MS darza tiesiog negaliu neimesti
1 2 Ankstesnis Kitas  
Pagrindinė var Data 2007-09-28 19:30

>o kokia nauda tiek valstybei ir šiaip paprastiems žmonėms iš linux vartotojo ?


Lietuvių uždirbti pinigai neižvažiuos į JAV, o likę Lietuvoje bus investuoti ar šiaip išleisti vidaus rinkoje. Valstybinės institucijos ir mokslo įstaigos sutaupytų labai daug mūsų visų pinigų ir t.t.
Pagrindinė index Data 2007-10-10 17:36
O tu manai, kad kas nors rinksis tokią įrangą, kurios gamintojai daugiau sumoka į JAV biudžetą?
Pagrindinė Virginijus Data 2007-09-28 10:49
taig darant labdarą valstybė nurašo mokesčius ;)
Pagrindinė index Data 2007-10-10 17:33
O nemanai, kad ta labdara dažniausiai būna ne medikamentai, o PĮ humanitarinėms organizacijoms :evil: .
Pagrindinė - Marksman Data 2007-10-10 10:12 Redaguota: 2007-10-10 10:37
Aš anksčiau irgi tik laisvalaikiu Linux kraudavaus, pasibandinejimui, bet kai vieną kartą Windows ėmė ir nebesikrovė - trūko kantrybė ir nebematau jų daugiau pas save jau ketvirti metai. Pradžioj buvo ne kiek sunku, bet kažkaip neįprasta. O dabar m$ nėkiek netraukia. Linux užsitarnauja savo vartotojų pagarbą,  gerai kažkas pasakė: "windows kaip prostitutė, visi dulkina, bet niekas nemyli."
Pagrindinė - X-menas Data 2007-10-10 17:48
Ant linux LINEAGE II neveikia :lol:
Pagrindinė - Virginijus Data 2007-10-10 17:55 Redaguota: 2007-10-10 18:00
Pagrindinė - Laurynas Data 2007-10-10 19:11
tikrai!!!
Kalbu apie privačius serverius. :) ir L2 privatai nėra blogis, 2k online, viskas veikia. Tik kad senesnė žaidimo versija, bet nemokamai+normalūs exp reitai. :)
Pagrindinė - Ju5T Data 2007-10-10 19:43
Nenoriu vėl užvest diskusijų, bet.. NIEKS nesprendžia apie žaidimą iš privačių serverių. Pats žinau, tamsta, esi žaidęs WoW. Dabar įsivaizduokim, kad aš žaidžiau WoW tik privačiame serveryje. Ir kokią susidariau nuomonę apie WoW? WoW pilna riktų (atkreipk dėmesį, ne serveryje, o žaidime), labai mažai žmonių, neįdomu žaisti. Ar tai atspindi tikrąjį WoW veidą?

>Tik kad senesnė žaidimo versija, bet nemokamai+normalūs exp reitai.


Senesnė žaidimo versija - sutinku. Nemokamai - iš dalies sutinku. Yra ne vienas žaidėjas, kuris privačiam serveriui skiria dar daugiau nei reiktų mokėti už plaync account (~12-13E). Normalūs exp reitai - čia jau visai nesutinku. Galbūt tu nesi žaidęs oficialiuose serveriuose, bet 5x privačiam  yra ekvivalu 1x oficialiam. Kodėl? Žaidimas kardinaliai skiriasi - nuo 20lv neišeini iš party, o jeigu AoE party - galima užsikelti ypač greitai. O tai yra, vidutiniškai ir metodiškai žaidžiant per du mėnesius pasiekti min. 78lv main. 
Pagrindinė Laurynas Data 2007-10-10 19:49

>nuo 20lv neišeini iš party


Nu o private nuo 46-49, bet kadangi 5x exp reitai...
Pagrindinė Marksman Data 2007-10-10 20:12
Tiesa sakant, kai aš žaidimu nelošiu tai man pasaka, bet vat kambarioką tai tik L2 ir teskiria nuo linux'u. Po vieno tokio užsimanymo linuxu tai jis per cedega pasileido....  bet nėra tobula. Kaip matot tik galvikės ir ginklas su skydu kaikurių matos. Servas BetterWorld, galiu pasakyt tiek, kad sukasi gerai, lokio lago, ir labai gražiai atkuria tekstūras (aišku neskaitant kūno nepaišymo :) )
Pagrindinė X-menas Data 2007-10-10 19:59
As tik pajuokavau. Kartais palosiu L2. Bet tai tikrai nesustabdytu pereinant i linux O jei realiai tai man geriausia OS yra win 95 su tikru DOS. Nes man reikalingas tiesioginis PC hardware pasiekimas :/
Ir seip - labai tingiu is naujo viska mokintis. Ka jau moku. Be to darbe nieko su Linux nepritaikysiu. Teo sukasi ant xp :lol:
Pagrindinė Meisteris Data 2007-10-11 13:46
hmz

> Posted by Anonymous on 2004/6/18 23:14:38 (15562 reads)


joo senokai, tuo metu tikriausiai dar tik kokia c1 versija buvo...
Pagrindinė Meisteris Data 2007-10-11 16:14
Na ir taip ir ne, versijos c1 bei c2 veikia beveik be didesnių problemų, tačiau naujesnės (su game guard) turi problemų ir dažnai neveikia vien dėl to. Tačiau įmanoma paleisti labai norint... tereikia tik "pašalinti" game guard specialių pataisymų pagalba, tokiu būdu dažnai pasileisti ir žaisti privačiuose serveriuose įmanoma, tačiau dažnai susiduriama su įvairiomis erzinančiomis smulkmenomis (kaip antai galvos laksto su skydais :) kamera "nušoka", spalvos per ryškios ar panašiai, bet kiekvienam skirtingai).
Pagrindinė Meisteris Data 2007-09-28 20:10 Redaguota: 2007-10-11 13:55
Prie to pačio šiandieną benaršydamas užtikau Peticiją - NE OOXML
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-09-28 20:31
Dar vienas akmenėlis tiek į mŠ tiek į tam tikrų kompiuterių gamintojų kiemelius. Tai va ką tik užsiroviau galima sakyt... Nusipirko žmogus čia Anglijoje naują fujitsu-siemens nešiojamą kompiuterį su mŠ višta operacine sistema. Pastaroji žmogui nepatiko ir aš pasisiūliau pakeisti į XP. Taigis gavau tą kompiuterį bei tvarkyklių diską ir ėmiausi darbo. Tvarkingai instaliuodamas win Xp ištryniau visus vištos skirsnius ir švariai įdiegiau xp. Žiūriu - nėra visų pagrindinių tvarkyklių... ne bėda! turiu tvarkyklių diską! Ilgai nelaukęs stveriu diską ir puolu diegti tvarkykles ir greitai suprantu, jog pakliuvau bėdon - nei viena diske esanti tvarkyklė netinka xp sistemai... na Internetas visagalis! Keliauju į fujitsu-siemens svetainės palaikymo skyrių, susirandu to kompiuterio skiltį ir nurodau OS - win xp. Va dabar tai jau papuoliau tikrai.... ir čia tvarkyklių nerasta, tik kelios vartojimo instrukcijos, BIOS flash utėlės ir pastaba:
"Jei jūsų pasirinktai OS tvarkyklių nėra, reiškia aparatinė įranga palaikoma pačios OS". Hmm kažkas smirda :evil:
Pagrindinė Virginijus Data 2007-09-28 20:36 Redaguota: 2007-09-28 20:38
man tas pats buvo tik su Asus.
na tik aš pirma apsižiūrėjau, tai pamatęs agp dar ten kelis draiveriukus nusprendžiau, kad viskas valio.
bet deja. kamera infrared bluetooth divaisai nedirbo patys x]
ubunta dar dėjau kaip pagrindinę os. ten reikalai buvo geresni ;)
neveikė tik kamera.
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Sito akmens i MS darza tiesiog negaliu neimesti
1 2 Ankstesnis Kitas  

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill