Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Kodėl verta windows vista pakeisti į windows xp
- Meisteris Data 2008-01-01 12:01
Pamaniau, kad senokai čia fleimo nebuvo, užmačiau strapsnį kompiuterijoje ir netūrėdamas geros nuomonės apie vista, pamaniau paskelbsiu originalų straipsnį ir čia :)
Windows xp privalumai prieš vista
Realiai esu ir pats šiek tiek "čiupinėjęs" vista ir drįstu sutikti su 99% minčių išsakytų autoriaus :miau:
Pagrindinė - Virginijus Data 2008-01-01 19:39
neįdomu čia niekam ta višta x]
Pagrindinė - koldunas Data 2008-01-02 14:33
Vista "ciupinejau" tik kompu parduotuvese, todel nieko negaliu pasakyt apie darba su ja, bet pirmiausia kas krito i akis tai laikrodis "nugvelbtas" is Gdesklets. Tiek metu gimde stebuklinga operacine sistema ir vistiek turejo kazka nusifirfint, nesugebejo savo kazka originalesnio sugalvot.
Pagrindinė Meisteris Data 2008-01-02 14:40
Tai ten visas vistos gui nufyrintas nuo mac os x tiger, tik šiek tiek retušuota ir pavadinimai pakeisti, maždaug "totaly not the same thing" :lol:
Pagrindinė - X-menas Data 2008-01-02 15:26
Oi kosmaras. Pas mus darbe pastate Celeronus Core DUO su 2gb ram darbinius kompus. Su vista Enterprise. Ir tai sugeba laginti ir luzineti. Po velniu. Puse reikalingu programu neveikia. Ir tai kazka spaudi  - you have moved your mouse - cancel or allow ?
Nervina. Dar prasem valdzios kad sudekit XP. Bet vat kai pirko visai imonei kompus, tai buvo komplektuojami su vista. Po velniu.
Tai vat organizjuoa kursus kaip ja naudotis. Uzsirasiau. Ziuresiu kaip smegenis pudirns kad vista yra gerai :hmmm: Nes tuo slamstu as nemoku naudotis :(
Pagrindinė - Meisteris Data 2008-01-02 18:56

> Ir tai kazka spaudi  - you have moved your mouse - cancel or allow ?


Na šis vistos "pribumbasas", imho prilygsta tokiam senam "windows performed an illegal operation and will now close" :lol:
Tai galima sakyti, kad dėdė bilis dar jumoro jausmo neprarado :)

> Ziuresiu kaip smegenis pudirns kad vista yra gerai :hmmm: Nes tuo slamstu as nemoku naudotis


Tas šlamštas ne naudojimui skirtas imho, jeigu os keikiasi ir neturi supratimo ar tai tu pajudinai pelę ar ištiko kritinė klaida, tai reik manyt, kad mš padarė klaidą kažkuriam iš produktų paskirstymo į rinką skyrių, žaisliniams kompiuteriams skirtą os (vistą) netyčia paleido į ak rinką (juk ir kaina tai pasako, kažkur skaičiau, kad us rinkoje vista yra 600$ pigesnė, nei xp sistema).

Realiai, panašus kritiškas windows vertinimas jautėsi ir win2k laikais, kai buvo išleista xp sistema, bet nors užmušk, nepamenu, kad tuomet nepasitenkinimas nauja ms os būtų buvęs šitoks globalus :/
Pagrindinė X-menas Data 2008-01-03 00:01
Seip edis is omgemos pasakojo kad buvo problemu kol nepasirode SP 1. Bet faktas ne tokiu problemu kaip su VISTA :(
O kas ziauriausia kad MS kisa ta suda imonems. Dabar isivaizduoji - puse TEO veikia ant VISTA. Tai ka noreti kad gerai kas nors dirbtu ? :(
Pagrindinė - Ju5T Data 2008-01-05 16:36
Su kiekviena sekunde tu privalumų vis mažėja, mažėja, mažėja.. Nes nepastebėsi, kaip pats pereisi prie Vistos (jei nenaudosi linuxų) ir visi čia esantys pradės naudot Vistą (žinoma, tas pats galioja). Tas pats gi buvo ir su XP 2003 metais. Tuomet visi aršiai puolė XP ir dievagojosi, jog niekados nepereis nuo Win2000.. x) Taip buvo ir bus. Po Vistos ateis koksai Windows Ozys ir vėl visi dievagosis, kad Višta 100x geriau už Ožį.
Pagrindinė Meisteris Data 2008-01-05 19:53
mano atveju... aš jau perėjau prie mac os x, ir man nusispjaut i win... sekantis mano desktopas bus powermac arba mac pro (priklausomai nuo finansų).
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Kodėl verta windows vista pakeisti į windows xp

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill