Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Durna tema, bet jums patiks. Skandalas!
- akeliukas Data 2008-01-07 21:10
Vyrai, turiu planą. Pasiruoškit klausyt! Su juo aš (netiesiogiai) pagarsėsiu per visus laikraščius ir televizijas beigi sukelsiu trumpą sumaištį šalies infrastruktūroje. Taigi štai jis:
1. Gan žymiai įpjaunu kamuolį (planuoju kerpšinio, nes jis taip nesubliukš).
2. Į vidų įdedu maišelį su narkotinėm medžiagom. Reikėtu, aišku, kokaino ar heroino, bet jų neturiu, taigi imsiuos miltų.
3. Užklijuoju šoną lipūške ir biškį simboliškai pripučiu, idant atrodytų kaip geras (išskyrus tą vietą, kur matysis juoda izoliacija).
4 Naktį permetu per Marijampolės pataisos namų sieną. Tikiuosi, kad manęs niekas nepamatys.
Kaip jums šitas planas? Marazmiškas, bet vertas auksinės "Houmerio Simpsono respects Tau" žvaigždutės :).
Administratoriau, prašau, neužrakink ir neištrink temos. Suprantu, kad jai labiau vieta Supermamų forume, bet Juk pavadinime aiškiai parašyta - Durna tema :).
Pagrindinė Virginijus Data 2008-01-07 23:36
o koks tikslas?
Pagrindinė X-menas Data 2008-01-08 12:16
Del vieno tai tu teisus. Durna tema ...
Pagrindinė - Bumbulas Data 2008-01-08 12:50
Įdomi ta tavo provokacija :lol: Bet abejou ar kas tai pastebės. Imho, kad nerodo krepšinio, tai man netrukdo alaus gert. Plius norintys gali susirasti rungtynių įrašus, arba klausytis per radiją.

Ir apskritai, man labai patinka mūsų seimūnai - pirma padaro, o paskui galvoja kaip tai ištaisyt :lol:

P.S.
Pakeisk temos pavadinimą į ką nors prasmingesnio.
Pagrindinė - akeliukas Data 2008-01-08 21:40
Hmm. Nejaugi mano tekste radai užuominų apie tai? Galiu tik tiek pasakyt, kad tekstą rašydamas apie tai negalvojau. Nors su tavim visiškai sutinku, ypač

>Ir apskritai, man labai patinka mūsų seimūnai - pirma padaro, o paskui galvoja kaip tai ištaisyt :lol:


Tačiau šiaip visas šitas planas - tai vienos Simpsonų serijos interpretacija mano ir mano klasiokų jaunose galvose :) O šiaip, komentarai gana kuklūs. Tikrai maniau, kad atviras.lt forumas žiauresnis ir tikėjausi kažko "stipriau" :)
Pagrindinė Virginijus Data 2008-01-08 21:49
savo pirmąjį komantarą išspaudžiau per jėgą.
O šis, kad suprastum kodėl.
atviras.lt
Pagrindinė - X-menas Data 2008-01-09 12:22
I atviras.lt foruma renkasi tvarkingi, solidus zmones :)
O kas del krepsinio. nezinau kodel, bet man visiskai dzin ar uzdraude ji rodyti, ar neuzdraude. man nuo to ne silta ne salta. Crap'sinio nemegstu :)
Pagrindinė akeliukas Data 2008-01-09 20:31
Nu, man irgi dėl krepšinio, atvirai pasakius, dzin.
Pagrindinė Civic Data 2008-02-05 13:09
Maniau, kad as vienas "nesveikas", "nepatriotas" ir t.t. :)
Pagrindinė Virginijus Data 2008-02-05 13:31
uždraudė krepšinį rodyt?? :lol: geras. senai laikas buvo.
Pagrindinė Voyanger Data 2008-01-08 19:26
Mėgink.
Pagrindinė Ju5T Data 2008-02-11 13:47
tikslas - pagarsėti?
Apgailėtina..
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Durna tema, bet jums patiks. Skandalas!

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill