Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Archyvavimas išskaldant failą Tux'e bei kitose os
- Meisteris Data 2008-02-08 21:53
Prisireikė sužinoti, ar kokie nors Linux archyvavimo įrankiai geba išskaldyti didelį failą į daug mažų (na kaip rar moka). Rekia ne tik išskaldyti ir sulipdyti failus Linux sistemoje, bet, kad tuos failus sugebėtų sulipdyti ir windows bei mac sistemos. Taigi, klausimas ar kokie nors laisvo kodo, laisvai Linux operacinėse sistemose pasiekiami įrankiai tą daro? jei ne, tai ar bent išeina Linux sistemoje tą atlikti panaudojant tą patį rar?
Pagrindinė MMX Data 2008-02-09 07:49
Geras klausimas :) Pačiam net neteko to daryti, bet RAR'as tikrai gali, manau ir 7-Zip'as gali. Su gerais archyvatorių front end'ais linux problematiška.
Pagrindinė Virginijus Data 2008-02-09 09:22
na programa rar Tukse yra.
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2008-02-09 14:06
Tikrai teko susidurti su zip'ais taippat sudalintais kaip ir rar'as. Greitai perbėgau per man page, bet neradau reikamų raktų.
Pagrindinė - Bumbulas Data 2008-02-09 16:49
Betkokį failą galima suskaldyti į dalis su komanda split. Pavyzdžiui:
split -b 2m foo.avi foo
Sukurs krūvą 2MB dydžio bylų, kurių pavadinimai prasideda foo.
Pagrindinė - Meisteris Data 2008-02-09 17:16
Gerai, bet tarkim, aš jį išskaidysiu šiuo metodu, bet kaip jį paskiau sulipdyt į krūvą? man split nieko apie tai nerašo :/ ir kaip jį sulipdyti windows sistemomose? be to ar bus index failas, kaip būna, kai padaroma su rar programa, na to fail privalumas, kad pvz išskaidžius filmą, jo sulipdyti atgal nebūtina, galima žiūrėti su vlc.
Pagrindinė - Bumbulas Data 2008-02-09 17:32

>kaip jį paskiau sulipdyt į krūvą?


cat foo* >> foo.avi

>kaip jį sulipdyti windows sistemomose?


Hmmm... GnuWin32?

>be to ar bus index failas, kaip būna, kai padaroma su rar programa, na to fail privalumas, kad pvz išskaidžius filmą, jo sulipdyti atgal nebūtina, galima žiūrėti su vlc.


ls foo* > foo.index
vlc foo*
Pagrindinė - Meisteris Data 2008-02-09 18:10
aha, tai matau mac'e probemų sulipdant nebus, nes ten yra cat :) hmm dėl win kiek problematiška, mat aš nenaudoju win, tai sujungti gali tekti tiem kas naudoja :) Na bet dėkui, sprendimas pakankamai geras manau :)
Pagrindinė - Virginijus Data 2008-02-09 19:46
veikia?
Pagrindinė Meisteris Data 2008-02-09 19:50
veikia puikiai, tik kaip minėjau suderinamumas ne labai patogus tarp os, bet tai žymiai geriau nei nieko :)
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / Archyvavimas išskaldant failą Tux'e bei kitose os

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill