Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Isrinkit linux pagal mano reikalavimus.
- Civic Data 2008-03-06 12:25
Sveiki,
Noriu parsisiusti linuksus ir nelabai issirenku pats, tai gal pasiulysit jus. Reikalavimai: Butinai turi veikti Synaptic touchpad'as :) Turi tikti pradedanciajam, neskirianciam pusdienio, kol ka nors sutvarkys. Grafine aplinka pageidautina Gnome, nes sako, kad ryja maziau resursu ir siaip noriu tureti ta kuba ant ekrano ir kitokiu blizguciu. Nors tiktu ir KDE, jeigu graziai labai blizga :) Taip pat pageidautina, kad butu koks nors veikiantis community, t.y. kad butu zmoniu, naudojanciu ta pacia OS. Taip pat rimtas reikalavimas, kad butu paprasta naudoti, instaliuoti pacia OS ir programas. Live CD nebutinas, jei nera sunku instaliuoti. Kompas naujas, su Nvidia 7400 256 MB, Intel (R) Core (TM) 2 CPU T5500 @ 1.66 Ghz, 1024 MB RAM.
Nenoriu OpenSuse ir *Ubuntu. Turiu Freespire, bet nera gero draiverio touchpadui - niekaip nesutvarkau, kad veiktu tapping'as ir scrooling'as. Taip pat nemoku instaliuoti compiz'o :)
Ka galit pasiulyt?
Pagrindinė - warshke Data 2008-03-06 18:25
sabayon iš livedvd pamėgink
Pagrindinė - koldunas Data 2008-03-06 19:30
Jo Sabayon imk. Ten iškart ir kubas vartaliojasi, bet apie lietuvišką komunity tai tik pasvajok. Be reikalo nemyli Suskės ir Bubuntu, tavo reikalavimam būtų artimiausios distros :)
Pagrindinė Civic Data 2008-03-13 14:29
Nereik man to lietuvisko community. Is vis lietuvybe kompe blogis yra :)
Pagrindinė - Civic Data 2008-03-23 22:38
Yup, Sabayon visai man patinka. Isirase be jokiu problemu. Dabar dar butu klausimas, kaip ten ka nors instaliuoti? Gal kur koks tutorialas butu? Kaip ten tiksliai naudotis tuo sudo apt-get ?
Pagrindinė Virginijus Data 2008-03-23 23:21 Redaguota: 2014-11-11 11:17
šiek tiek čia Pagrindinės Komandos
Pagrindinė - Meisteris Data 2008-03-13 16:22
sveikas,
pagal tavo reikalavimus geriausia distribucija būtų  Ubuntu. Rimtai, jeigu tu nenori investuoti laiko, tam kad viską susikonfigūruotum (Reikalavimai: Butinai turi veikti Synaptic touchpad'as :-) Turi tikti pradedanciajam, neskirianciam pusdienio, kol ka nors sutvarkys. Grafine aplinka pageidautina Gnome, nes sako, kad ryja maziau resursu ir siaip noriu tureti ta kuba ant ekrano ir kitokiu blizguciu.), tai tau jokia distribucija nepadės, nes visi minėti dalykai įdėjus darbo veikia bet kurioje distribucijoje. Galiausiai Linux visa idėja yra turėti SAVO sistemą, tai imdamas Ubuntu tu savo neturėsi, bet ko gero lengviausiai pasieksi tai ką minėjai. O vat imtum kokį Archlinux ar Gentoo, tai pavargtum, bet galutiniam rezultate turėtum SAVO sistemą, greitą, stabilią, su tiek blizgučių kiek tik pats nori ir t.t. ir panašiai.

> Grafine aplinka pageidautina Gnome, nes sako, kad ryja maziau resursu


nepasakyčiau... tiek Gnome, tiek ir KDE abu monstrai yra, jei nori kad rytų mažiau resursų, tai naudok Xfce, jei nori blizgučių, tai tau resursų sunaudojimas neturi rūpėti.
Pagrindinė - koldunas Data 2008-03-13 19:31

>Taip pat pageidautina, kad butu koks nors veikiantis community
>Nereik man to lietuvisko community. Is vis lietuvybe kompe blogis yra :-)


Tai gal apsispresk vieną kartą ko tau reikia :) Ir prie ko čia kompo lietuvybė?
Pagrindinė - Meisteris Data 2008-03-13 19:36
Na, man tai nieko nereikia :)
Pagrindinė - koldunas Data 2008-03-14 19:54
Nu ne tau buvo skirta, pats žinai :) Paprasčiausiai nepatinka kai koks molis įsiterpia vidurį diskusijos, todel ir stengiuosi rašyt iš eilės perdaug nesigilindamas kam skirtas atsakymas :) Bent man tai taip patogiau. Tik nesakyk, kad kiekvieną kartą atsidaręs jau skaitytą temą šmirinėji po ją per naują, ieškodamas naujų postų (ypač jeigu ta tema užima kelis puslapius) :(
Pagrindinė Meisteris Data 2008-03-14 20:01
Ne paprasčiausiai, jei tu atsakai man, aš gaunu el.paštu pranešimą :) tai dabar jeigu tu norėjai kažką pasakyti kitam žmogui, jis to pranešimo negaus, vietoj to aš perskaitysiu tai kas jam skirta :)
Pagrindinė Civic Data 2008-03-14 22:51

>kad butu koks nors veikiantis community


Koks nors tai nereiskia lietuviskas.
Pagrindinė - Civic Data 2008-03-14 22:59
Ubuntu butu nieko, bet man ja instaliuojant neirasomas grubas. Ir is vis nezinau ar isiraso ta OS. Naudotis sudo apt-get install mazdaug moku, tik nezinau tu paketu pavadinimu ir priklausomybiu. Kitokiu budu ka nors instaliuoti dar nezinau. Ir siaip darbo nebijau, tik vat kaip pradedanciajam vistiek turi but parasyta zmoniu kalba. O cia dauguma tutorialu: "rankos kreivos, uztai neiseina". Kad ir nudauzytos, bet vistiek tiesios tos rankos atrodo, tik nezinau kaip ir ka daryt :) Uztat ir reiklavimas buvo, kad butu koks nors community. Pvz freespire wikis: http://wiki.freespire.org/index.php/Main_Page . Juo naudodamasis daug ka padariau, daug ka sugadinau, bet kam nepasitaiko. Kodel nepatinka man tas freespire? Nes niekaip neina normalai sukonfiguruot touchpado (tappingas niekaip neveikia), instalinant koki compiz'a jis neveikia (viskas tik pabala, nors matosi, kad tas kubas sukiojasi) ir siaip man Gnome grazesnis atrodo.
Pagrindinė koldunas Data 2008-03-15 16:21 Redaguota: 2008-03-16 21:05
Jei apt-get patinka tai tada dėk Debian. Čia tau HOWTO su paveiksliukais http://atviras.lt/forumas/mwf/topic_show.pl?tid=652#fp paprasčiau nebūna :) Ir komuničių visokių tau bus pilnas internetas. Tik nepamiršk uždėt žvaigždutę ant "Desktop Environment", tada gausi gnomą su visais jo pribumbasais.
Pagrindinė Danker Data 2008-03-20 01:59
Aš dėčiau Kubuntu ir dedu visur Kubuntu. Niekas nesiskundžia.
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Isrinkit linux pagal mano reikalavimus.

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill