Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Renkuosi HDD. Bet daug čia neaiškumų...
- akeliukas Data 2008-05-22 13:53
Sveiki, brangūs forumiečiai. Kadangi muzika mano senajam 20 GB (:)) Samsunge netelpa, suplanavau pirkti naują. Tačiau daug visokių neaiškumų su jungtimis. Pagrinde randu S-ATA II diskus, bet mano kompas gana senas, ir tikrai nežinau kokios pas mane. Kaip jau niekam ne paslaptis, naudojuosi Linux, turiu ir kažkada čia reklamuotą hardinfo. Tik nežinau, kur ten žiūrėt, kad išsiaiškinčiau. Kas patars?
Pagrindinė - Bumbulas Data 2008-05-22 19:29
Sakyčiau kad užtektų pažiūrėt į /etc/fstab .... Bet kai įsirašiau ubuntu ir vietoj buvusiu /dev/hda išvydau /dev/sda ir aš pasimečiau :lol: Aiškumo turėtų įvest lshw skiltis disk
Pagrindinė - akeliukas Data 2008-05-23 18:41
Radau internete pagal modelį. Modelį sužinojau iš hardinfo, nes tingėjau daryt dėžę :). Jungtis vadinasi ATA-100. Ir ką gi tai galėtų reikšti?
Pagrindinė - Meisteris Data 2008-05-24 10:35
tai reiškia, kad tavo kietasis diskas yra IDE jungties, turint galvoje, kad jis net 20gb talpos, galiu spręsti, kad tavo motininė plokštė neturi SATA ir juo labiau SATA2 jungčių, tad belieka keliausti į parduotuvę ir prašyti IDE Kietojo disko (dydis tai jau pagal norus ir kišenę ir pasiūlą).
Pagrindinė - akeliukas Data 2008-05-25 12:45
Randu visai neblogų ATA-133 jungties. Gal toks tiktų?
Pagrindinė Meisteris Data 2008-05-26 01:15
tiks, gali nebent viso pralaidumo neišspausti, bet veikti veiks :)
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Renkuosi HDD. Bet daug čia neaiškumų...

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill