Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Opensuse ir monitorius
- Genka Data 2009-02-01 11:30
Opensuse 11.1, KDE 4.2 - nėra funkcijos kad monitorius nuo tam tikro idle išsijungtų ? power managemant srityje nerandu, taip pat kur screen saver konfiguracija taip pat nerandu. Jei screen saver neišjungiamas tai monitorius nuo idle neišsijungdavo, dabar kai pasiskaitęs internete išjungiau screen saver, monitorius jau išsijungia, tačiau laikas matyt nustatytas pagal default. Kaip man jį pakoreguot ?
Pagrindinė - Virginijus Data 2009-02-01 18:23
dabar tau jį Linux'as išjungia, tai reguliuojasi kodo redagavimu x]
Šiaip kde „skynserver“ turėtų tai atlikti gana lankščiai.
kde 4.2 dar itin mažai kas naudoja.
Pagrindinė - Genka Data 2009-02-01 18:55
Tai kaip man koreguot tą laiką ? taip ir nesupratau tavo minties, kad mažai kas naudoja ir neatsinaujine, mano problemos neišsprendžia :) Juk negali taip būt, kad iš kde 4.2 šita funkcija būtų iškrapštyta lauk.
Pagrindinė - Virginijus Data 2009-02-01 19:06
Negali būti, bet tikrai nežinau, nes neturiu nei kde, nei suse.
Linux'as tai branduolys.
Pagrindinė - Bumbulas Data 2009-02-01 19:16

>Linux'as tai branduolys.


Jau visiems įgrisusi frazė. Bet Genkai problema su opensuse ir kde4.2 Aš nežinau kaip padėti, tai nors neerzinu :lol:
Pagrindinė Danker Data 2009-02-01 20:11
Jo bėda, kad naudoja visokias lievas distras x).
Pagrindinė s2 Data 2009-02-02 21:48
Geriausia būtų, jei instaliuotum tą pačią SuSE į VirtualBoxą (su tais pačiais SuSĖs nustatymais), ir tada padėtum virtualaus disko failą kur nors į internetą.  Tada žinantys parsipūstų ir išsibandytų namie. 

Virtualūs kompai / kompų emuliatoriai jėga :), kai internetas greitas.
Pagrindinė Bumbulas Data 2009-02-01 20:22
Jei pasiruošęs bandymams, tai pamėgink įsidiegnti atskirą kpowersave paketą. Gal kas pagerės...
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / Opensuse ir monitorius

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill