Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / naujos distros rinkimasis (susipažinimui)
- s2 Data 2010-01-12 13:27
Rinkaus tarp Gentoo ir Arch-o.  Apsisprendžiau dėl pastarojo :)

Kaip galvojat, verta palaukt kokio nors oficialaus releaso?
Pagrindinė - Meisteris Data 2010-01-12 13:56
Arch naudoja "roling release" modelį, reiškia realeasų kaip Archlinux 1.0 Archlinux 2.0 nebuvo, nėra ir nebus. Tiesiog atsiranda naujas paketas ir jis tada padedamas į repozitoriją, iš ten kaip atnaujinimas parkeliauja tavo kompiuterin. Taigi reikia dažnokai naujinti. Man asmeniškai labai nepatinka developerių požiūris į vartotojus paskutiniu metu, rodos jie tik ir suinteresuoti grūsti viską kas naujausia, o kaip tai atsilieps sistemai, nė maž jiems nerūpi, esu kelis kartus jau nusvilęs :/ Jeigu ne tai - ši distra drąsiai galėtų vadintis geriausia.

Kad ir kaip ten bebūtų, galutinį žodį taria Slack'as ;)
Pagrindinė dinux (Beviltiškas) Data 2010-01-12 23:29
Nu matai tu nusivyliai, o mano kompai kažkaip išgyveno ta nelemta X'ų atsinaujinimą ir viskas važiuoja.

> Kad ir kaip ten bebūtų, galutinį žodį taria Slack'as


Nežinau kaip dabar, bet atsikankinau penkis (turbūt) metus su juo ir vargu ar gryšiu ;)
Pagrindinė Danker Data 2010-01-12 21:08
Jei turi greitą kompą, tai imk gentoo. Sistema labiau pagal savo poreikius galėsi prisitaikyti (kalbant apie paketų diegimą).
Pagrindinė - RMX Data 2010-01-17 13:23
Archą naudoju jau virš metų. Perėjau ant jo nuo Gentoo, šitas buvo įgrįsęs totaliai... Tai pradžioj buvo palaima. Dabar nebe. Kažkaip žiūriu vistiek daug kas neveikia, reikia knistis ir pan., paskutinį mėnesį jau visai atsibodo. Galvojau peršokt ant Minto, bet kažko LiveCD installeris nemato mano particijų, o sprendimo nerandu, tai ir toliau sėdžiu ant Archo. Kai turėsiu daugiau laiko, reiks kažką pažaist, pasibandyt naujo.
Pagrindinė - Virginijus Data 2010-01-17 15:09
La,
ašai irgi nenuobodžiavau su arch'u :)
Bet kol viskas gerai, tai smagiai dirba.
Pagrindinė koldunas Data 2010-01-31 23:51
O as i savo nauja Lenovo S12 susimeciau Ubuntu netbook remix. Optimizuotas netbukam dalykas, jokios krusaties, tiesiog viskas veikia kaip is natu. Vienintelis dalykas, kuri turejau susitvarkyt po instaliacijos - wireless. Paprasciausiai pasijungiau per laida ir leidau parsiust wireless tvarkykles, viskas.
Aukštyn Tema Programinė įranga / GNU/Linux, bei Unix Operacinės Sistemos / naujos distros rinkimasis (susipažinimui)

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill